Poeta - NAUGHTY B0Y †

Rozwiązane Drobny problem z klawiaturą (ona działa poprawnie)

Recommended Posts

Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego klikajac literę W wpisuje mi WE, jak przytrzykam wpisuje mi WEeee..., a z litera E jest to samo.

Dodam, ze jeśli przytrzymam TAB i w pisze te litery to wszystko jest dobrze.
Czytałem, ze może być to wina wirusa lecz przeskanowalem kompa i nic. Nadal to samo. (NOD32) 
Sprawdzalem tez różne kombinacje klawiszy (TAB+Lshift/Lalt/// LShift+Lalt, apezy okazji klikanie tych klawiszy, które się "zbugowaly")
Klawiatura podpieta pod innego kompa działa normalnie i nie ma tego problemu.
Klawiatura Delux T15S (Klawisze po lewej stronie G) są nie zaprogramowane.

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Guest StalkerX

Jest kilka opcji: 
1. Szkodliwe oprogramowanie na Twoim komputerze. (To, że jeden antywirus nie wykrył, wcale nie musi oznaczać, że nic nie ma). Pobierz program malwarebytes anti-malware oraz malwarebytes adwcleaner i przeskanuj nimi komputer. (Obstawiałbym na ten problem)
2. Problem z wejściem w Twoim komputerze i klawiatura coś szwankuje. Spróbuj ją przepiąć do innego gniazda.

Donator

Aktualizacja sterowników?

Guest StalkerX
48 minut temu, Klaudia. napisał:

Aktualizacja sterowników?

Myślę, że lepszym sposobem w tym wypadku byłoby odpięcie klawiatury, odinstalowanie programu do obsługi klawiatury, wejście w menedżer urządzeń, odinstalowanie urządzenia (czyt. Twojej klawiatury), zrestartowanie komputera i ponownie jej zainstalowanie.

Donator

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.