Recommended Posts

uioiouiouio

HELP ME , probowalem reinstal ts i nic ;D.

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Jeśli reinstall nic nie daje, wpisz nazwe pliku w neta, pobierz go i wrzuć do głównego folderu z TS'em, jeśli to nie zadziała to albo do innego folderu, albo nie wiem ;/

Guest StalkerX

Ostatnimi czasy sporo osób miało problem z tym błędem. Jak sam komunikat wskazuje chodzi tu o problem z bibliotekami Microsoft'u. Nie będę się zbytnio rozpisywał w tym temacie i "pożyczał" czyjejś pracy, więc pozwolę sobie wkleić link do filmu z rozwiązaniem tego problemu. Po zastosowaniu się do 1 sposobu na rozwiązanie tego problemu zawartego w tym filmiku problem powinien zniknąć, a Ty powinieneś się w 100% cieszyć z możliwości korzystania z TS3. Jeżeli 1 sposób nie zadziała, śmiało bierz się za drugi.

Edited by StalkerX

I NIC, dalej ten blad ;x 

Guest StalkerX

Niemożliwe, robiłeś pierwszym czy drugim sposobem? Zrób tak, odinstaluj TS'a, jeśli dalej masz ten błąd i odinstaluj to co zainstalowałeś z tego filmiku. Ściągnij program CCleaner i wyczyść nim rejestr. Ściągnij troszkę starszą wersję TS'a 3.1.2, zrób jeszcze raz to co na filmiku i dopiero teraz zainstaluj ściągniętą wersję TS'a na nowo.

robilem 1 sposob, wszystko po kolei jak tam chłopak tłumaczył jeszcze potem zobaczę ten drugi spsób i jeszcze to co Ty napisałeś @StalkerX

Guest StalkerX

Jak robiłeś dokładnie razem z uruchamianiem komputera w momencie, którym o tym wspominał to powinno zadziałać. Okej, to zobacz jeszcze ten drugi sposób, bo na filmiku tłumaczył, że działał na systemie bodajże od 8 wzwyż, czyli na Twoim. Powinno dać radę. W każdym bądź razie, spróbuj bez zainstalowanego TS'a, zainstalować tę aktualizację i dopiero potem go zainstaluj.

Rozpiszę Ci wszystko, by było jasne i czytelne.

#1 sposób
 Krok po kroku:
-Odinstaluj TS'a.
-Zainstaluj aktualizację zawartą w drugim sposobie z tego filmiku.
-Zainstaluj TS'a

#2 sposób
Krok po kroku:
-Odinstaluj obecnego TS'a
-Odinstaluj te biblioteki, które ściągnąłeś w pierwszym sposobie tego filmiku.
-Ściągnij, zainstaluj program CCleaner i wyczyść nim rejestr.
-Ściągnij TS'a
-Zainstaluj aktualizację z drugiego sposobu (jeżeli masz windows 8 wzwyż) bądź biblioteki z pierwszego (jeżeli masz windows 7).
-Zainstaluj TS'a

Edited by StalkerX

2 sposob nic nie dalo ;[ 

a w 1 sposobie pobralem ta aktualizajce i nic nie sie wlacza tylko kreci sie kolko ladowania i sie kreci, nic sie nie dzieje ;c

Guest StalkerX

Nie działa powiadasz? Ty masz Windows 8 czy 10? Dla windows 7 działa pierwszy sposób przedstawiony na filmiku, dla windows 8 powinien zadziałać drugi sposób przedstawiony na filmiku. W Twoim systemie po prostu brakuje bibliotek, spróbuj wkleić je ręcznie. Sprawdź czy masz 32bit, czy 64bit wersję systemu operacyjnego, po czym zrób to co napisałem niżej.

Jeżeli masz 32 bitowy system operacyjny to: 
1. Pobierz plik dla wersji 32bit, masz linka tutaj: http://www.mediafire.com/file/6pfgpg54cf0608e/api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll+(32-Bit).zip
2. Wypakuj go z archiwum.

3. Wklej plik dla wersji 32bit do C:/Windows/System32
4. Zrestartuj komputer.

Jeżeli masz 64 bitowy system operacyjny to:
1. Pobierz plik dla wersji 64bit, masz linka tutaj: http://www.mediafire.com/file/ke6a1lrtzu61y8w/api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll+(64-Bit).zip
2. Wypakuj go z archiwum.
3. Wklej plik dla wersji 64bit do C:/Windows/System32
4. Pobierz plik dla wersji 32bit, masz linka tutaj: http://www.mediafire.com/file/6pfgpg54cf0608e/api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll+(32-Bit).zip
5. Wypakuj go z archiwum.

6. Wklej plik dla wersji 32bit do C:/Windows/SYSWOW64
7. Zrestartuj komputer.

Edited by StalkerX

zrobilem wszystko zgodnie z instrukcja dla 64 bitow, po czym usunalem i zainstalowalem ts, dalej ten sam blad -_-

wywal kompa przez okno, pomoże :)

A tak na serio to mogę ci podesłać swój cały folder gdzie są pliki do ts'a i podmienisz, może podziała

Przeskanuj komputer i sprawdź czy nie masz wirusa albo innych szkodliwych oprogramowań. Jak nic nie znajdziesz sprawdź problemy w rejestrze.

Edited by LSTeam | Dragoren

1 godzinę temu, 1337jexy napisał:

wywal kompa przez okno, pomoże :)

A tak na serio to mogę ci podesłać swój cały folder gdzie są pliki do ts'a i podmienisz, może podziała

to na steam, mozesz wyslac  

46 minut temu, LSTeam | Dragoren napisał:

Przeskanuj komputer i sprawdź czy nie masz wirusa albo innych szkodliwych oprogramowań. Jak nic nie znajdziesz sprawdź problemy w rejestrze.

zrobie to i dam znac ;c

• Lubię to 1

Guest StalkerX
2 godziny temu, LSTeam | Dragoren napisał:

Wydaje mi się, że problem z tymi bibliotekami nie leży po stronie zainfekowania komputera, a po prostu ich braku, aczkolwiek przeskanować komputer nie zaszkodzi, bo nic na tym nie tracisz, a zyskujesz w przyszłości. Polecam do tego użyć programu malwarebytes anti-malware oraz malwarebytes adwcleaner, które dość dobrze się uzupełniają.
 Wracając jednak do problemu to możliwym jest, że problem ten nie występował przy wcześniejszych wersjach TeamSpeak'a, więc jeśli problemu się nie rozwiąże, to polecam właśnie ten zabieg zastosować (zainstalować starszą wersję TeamSpeak'a). Podaj mi jeszcze jakiego systemu używasz.

Spróbuj wpisać ten plik w google i bezpośrednio go pobrać :D

Guest StalkerX
14 godzin temu, insaneee napisał:

Spróbuj wpisać ten plik w google i bezpośrednio go pobrać

Wyżej już mu to doradzałem. Nie podziałało.

@StalkerX co do rzeczy zeby ustawic w cs 1.6 steam rozdzialke 640x480 ten sposob nie dziala (zgodnosc i odpalenie w trybie win 7 albo xp) ;c

Guest StalkerX
1 godzinę temu, fristajler napisał:

co do rzeczy zeby ustawic w cs 1.6 steam rozdzialke 640x480 ten sposob nie dziala (zgodnosc i odpalenie w trybie win 7 albo xp) ;c

Pisałem:

"Odpalasz Steam'a, wchodzisz do zakładki "moje gry", wybierasz CS'a, a potem klikasz na "ustaw opcje uruchamiania", teraz w polu, które się pojawiło wpisujesz parametry dla Twojej rozdzielczości, czyli  -w 640 -h 480
 Klikasz "OK" i masz."

"Mówiłem też, że możesz dodatkowo ustawić tryb zgodności ze starszym systemem." np na nosteam'ie, by sprawdzić czy wgl możesz taką opcję uruchomić
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zrób w ten sposób jak na początku, co Ci wysłałem i wpisz wartość -width
 640 -high 480
Nie działa? Musi działać.

Zrób na próbę na Nosteam'ie. 
PPM na ikonkę Cs'a i właściwości, wchodzisz w skrót, w element docelowy za ścieżką, czyli elementem docelowym wpisujesz -width 640 -high 480 Klikasz zastosuj i ok.
Jeżeli nie działa to, właściwości na skrót, klikasz na zgodność i masz opcje uruchomienia w rozdzielczości 640x480 w 256 kolorach na dodatkowo trybie zgodności ze starszym systemem.

nie dziala, bo probowalem to robic tysiac razy. ten laptop jest jakis ***** na pc to wszystko wlasnie co podajesz dzialalo . Takze jak mowie,ze nie dziala to nie dziala ;]

Guest StalkerX

3 godziny temu, fristajler napisał:

nie dziala, bo probowalem to robic tysiac razy. ten laptop jest jakis ***** na pc to wszystko wlasnie co podajesz dzialalo . Takze jak mowie,ze nie dziala to nie dziala ;]

Na pewno wpisywałeś dokładnie -width 640 -high 480?

Edited by StalkerX

19 minut temu, StalkerX napisał:

Na pewno wpisywałeś dokładnie -width 640 -high 480?

Tak na pewno tak wpisywałem wpisałem teraz też i dalej nic ;c

Guest
This topic is now closed to further replies.