Recommended Posts

Siemka
Otóż chodzi o to, że od paru godziny mam problem z facebookiem na chrome, nie wiem czy to jest chwilowe czy będzie już tak cały czas. Dlatego pytanie do Was, czy może wiecie coś na ten temat, lub jak  rozwiązać ten problem.  Po włączieniu fejsa po paru sekundach strona najzwyczajniej się zawiesza, chrome działa, mogę otworzyć inne zakładki i przeglądać inne strony, ale fejsa nie, po czasie wyskakuje błąd, że nie dało się załadować strony "kurza twarz". Wyczyściłem wszystkie dane, cookes itd, nic nie dało, przeinstalowałem chrome  i to samo, w trybie incognito też się zawiesza.  Ostatnio żadnych wtyczek nie instalowałem, a jeśli chodzi o inne oprogramowanie to tylko steam, ale wszystko działało dobrze. Na firefoxie działa normalnie. Wersja chrome 58.0.3029.96 (64-bit)s, Windows 7 professional. Help me :)  

EDIT - JPD TYLKO NAPISAŁEM TEN TEMAT I WSZYSTKO  WRÓCIŁO DO NORMY I DZIAŁA :D  ŻEBY TAK WSZYSTKO SIĘ NAPRAWIAŁO PO SAMYM NAPISANIU TEMATU ;) DO ZAMKNIĘCIA. DZIĘKI :D 

Edited by THC

Share this post


Link to post
Share on other sites
REKLAMA

 

 Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

 

 Cel zbiórki

  • Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

 

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

 

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

 Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

 

 Akceptowalne formy wsparcia :

  • Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

 Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

 

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.