Zaloguj się, aby obserwować  
PuyoL

Książki

23 postów w tym temacie

Witajcie. Jeśli czyta ktoś coś to może poleci jakąś dobrą książkę z nutą przygody i fantastyki. Ja sam mogę polecić tę książki:

- Metro 2033 - Akcja tej książki toczy się w moskiewskim metrze, po wybuchu III wojny światowej. Opowiada ona o losach Artema - młodzieńca który wyrusza w podróż do stacji Polis, aby uratować całe metro przed zagładą

- Trylogia Wiedźmina - Napewno każdy choć raz słyszał o Geraltcie z Rivii. Chłopcu, który został wyszkolony na obrońcę ludzi - wiedźmina. Jednak jego organizm nie do końca poddał się mutacji, w której ze zwykłego człowieka, pełnego uczuć miał stać się zimnym mistrzem w zabijaniu potworów. Dlatego też Geraltowi nie jest w stanie oprzeć się żadna kobieta. Ma on również swój własny kodeks, którym się kieruje. Książki opowiadają o jego przygodach.

Napewno nie każdy lubi książki o tematyce fantasy, ale mi pomagają ukoić nerwy i przenieść się do innego świata :D

A jakie Wy książki czytacie?

Ksiazki?

Stanisław Bolkowski- Elektrotechnika

E. Goźlińska Maszyny elektryczne

Chyba tylko to..xD

Peter V. Brett - Malowany Czlowiek, ogolnie cykl demoniczny

Brent Weeks - Trylogia Nocnego Aniola

Trudi Canavan - Trylogia Czarnego Maga

najlepsze jakie czytalem w ostatnim czasie :v

Trylogia Igrzysk Śmierci. Jak nie lubię takiego typu książek ta wkręciła mnie, że pochłonęłam je w mgnieniu oka. Polecam serdecznie. Film na podstawie książek był i jest bardzo nagłośniony (niedługo ostatnia część w kinie), ale niestety nie oddaje tego samego co książka. 

Jeśli chodzi o inny rodzaj to moim ideałem jest Nicholas Sparks i jego wszystkie piękne opowieści o nieszczęściu i szczęściu, chorobach i zdrowiu ale przede wszystkim wielkiej i wspaniałej miłości. Panowie powiedzą, że to czyste głupie romansidło. Zapewniam  was, że oglądaliście z pewnością jakiś film na podstawie jego książki i poruszył was a nawet nie jesteście tego świadomi ;) 

Agatha Christie "Morderstwo odbędzie się..."

"Sherlock Holmes i banda z Baker Street"

Najciekawsze jakie ja czytałem :)

55034_stalker_graffiti.jpg

Fantastyka :D

Ulubiona Seria ,,Dziedzictwo'' Epicka seria warta przeczytania :D

Polecam też serię ,,Zwiadowcy'' Trochę bardziej młodzieżowa, ale również tak samo fajna :)

I także serie ,,Pozaświatowcy" :D i "Tunele" czy jakoś tak :)

Edytowano przez Sky

Trudi Canavan - Trylogia Czarnego Maga :D

x5uuqv.png

Z takich fantastycznych przygodowych itp polecam

cala serie Percy Jackson i Bogowie Olimpu

seria Wilken 

seria Eragon

Bardzo przyjemnie się czyta ;)

James Dashner Trylogia pt."Więzień Labiryntu"

Fantastyka średnio, ale wole coś o ekonomi, biznesie lub o sporcie,budowaniu masy miesniowej itp . Polecam 4 godzinne ciało Timothy Ferris i 4 godzinny tydzien pracy również tego autora, naprawde polecam, zmieniają postrzeganie świata i myślenie .

A ja polecam wszystkie książki autorstwa Stephena Kinga oraz Jamesa Pattersona. Tak samo jak Kendzieshowa - Nicholasa Sparksa. A także Johna Greena oraz Norę Roberts.  :cyklop:

Metro 2033
Wszystko z uniwersum metro polecam. Teraz czytam najnowszą książkę i czekam na metro 2035 od 'ojca' serii. 

ja osobiście całe uniwersum metra 2033 przeczytałem, Gorąco polecam te książki :D

Przerażający horror książkowy: Dziewczyna z sąsiedztwa

Oraz polecam Nieuchwytny

50 Twarzy Greya :V

a ja polecam książki " Przebudzenie " " Wybrańcy " " Pokój " 

• Lubię to 1

A ja polecam Grę o Tron oraz książki naszej zasłużonej rodaczki Doroty Terakowskiej ;)

Zachęcam do przeczytania całej serii "CHERUB" brytyjskiego autora Roberta Muchamore :)

CHERUB - cykl książek napisanych przez brytyjskiego pisarza, Roberta Muchamore'a. Głównym bohaterem serii jest James Choke, który jest członkiem supertajnej organizacji CHERUB – angielskiej agencji rządowej. 
Wycinek z wiki

ja czytam książki naukowe, religijne, psychologiczne. Powieści, opowiadania zdecydowanie odpadają ;p

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Temat został odwiedzony przez 1 użytkownika(ów)
    PuyoL