Zaloguj się, aby obserwować  
Sylwester Piotr Bańkowski

dd2 [ UNIEWINNIONY] [UNBAN] Skarga na adminow serwera only dd2

23 postów w tym temacie

Twój nick podczas Gry: Masa

Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: Milenka, Emek97

Data zdarzenia: wczoraj dzis

Mapa: dd2

Screeny / Demko: jest w apelacjach zlozonych przez mnie

Opis sytuacji: ponizej

daja bany za nic co sie potwierdzi na sie na demkach wrzuconych przez mnie ci admini daja bany za co chca i komu chca bez podstaw. nikt nie bd co dzien wrzucal demek na forum bo nie kazdy ma na to czas a jak admini nie umia poznac czystej gry od cheatow to nie powinni miec admina!!! oni tylko ludzi od serwera odstraszaja bo nikt nie lubi dostawac banow za darmo!!!

Ja lubię :D, nie gadaj, że masz źle, bo jakbym płakał tak za każdym razem, gdy wyłapie bana, to bym utonął. Fakt czasami to wnerwia, zwłaszcza, gdy ledwo na serwa wbijam a tu już ban. A wracając do tematu, nie musisz się spinać tak ostro. Traktuj to jak ja, jako wyróżnienie :D. Ja się ciesze, bo dają mi do zrozumienia, że nie jestem najgorszy :D

ja nie wiem , dlaczego Ci dal bana , nie grasz 1 raz , i moge smialo powiedziec ze ani razu nie wzbudziles moich podejrzen swoja gra, grasz normalnie wiec nie wiem dlaczego sadzil ze cos masz

do tego adma co dal bana:

prosze zobaczyc post maxiora , jesli ktos cie zabije raz czy 2 nie oznacza ze ma czity i masz go banowac !!!! stosujcie sie do tego

moje zdanie jest na to jedno admini nie kompetentni i dają bany i demka tłumacząc się ze jeśli jest czysty to nic mu nie zaszkodzi a własnie zaszkodzi na czasie bo zanim wrzuci demko i dostanie UB to minie 24h. A jeśli admin nie jest pewny czy ktoś coś ma to niech patrzy na ta osobę nawet i 10 rund i nauczy się rozpoznawać czysta grę od nie czystej!! A jeśli nie potrafi to nie powinien być adminem i proste bo tylko ludzi odstrasza z serwera bo nie każdemu chce się co trochę wrzucać demko bo adminowi się tak podoba!!!

Gość 3da3241600b47b736197830395b00200

Dlaczego dostałeś bana? Napisałem w apelacji ale tutaj powtórzę, na "admin wh" czyli gdy Cię obserwowałem kilka razy Twój celownik przesunął się za gościem, który znajdował się za ścianą. Poza tym po co ciągle zmieniasz nicki? Gdybyś grał na tym co zawsze to widziałbym, że grasz tu często, admini Cię nie banowali itd itd, a tu wchodzi jakiś hwdp i zaczynam mieć podejrzenia, po dwóch "akcjach".

Demko jest czyste,przyznaję się do błędu i proszę dać UB temu graczowi.

No ta skarga jest akurat bardzo śmieszna, iż dużo jest tutaj UB, a Ty nie jesteś wyjątkiem, jeżeli nie są pewni czy coś masz to demko/SS'y. Jak jesteś czysty to dają Ci UB :). Za to, że ktoś Ci dał bana za czity a Ty byłeś czysty to nie ma skarg kolego ;). Chyba pomyliłeś dział ;).

Co ty gadasz Emek, on gra na jednym nicku MASA.  Gra średnio, sam sie rozpłakał z kolegami gdy ich biłem. :( Jak będziecie banować takich graczy, to nikogo na serwie nie bedzie ;( 

Jeśli dobrze rozumiem całą sytuację to wrzucił skargę za kolegę, który grał pod nickiem H,W,D,P, gdyby chodziłoby o niego to wiedziałbym, że czysty.

Czyli wychodzi na to że nie potrafisz rozpoznac cheata ? Będziesz robił wszystkim ss'y . Nie każdemu chce sie wrzucac, pozdrawiam 

Jeśli jest Podejrzany O Wh , Lub cos takiego to robić screenshoty a jak o aima to Demko robic i tyle ja tak zawsze . robie . i nie ma żadnych skarg na mnie . ; ) dla mnie to jest smieszne .  ! 

Pełen post niżej.

Edytowano przez KrzYchU

Powiem tak... z tym banem to był mój błąd, po 4 mies. przerwy wyszedłem z wprawy, ale chyba lepiej zrobić niż nie zrobić? ...

Osobiście wstawiałem już z 30 ssów i demek, miałem admina na cod i robiono mi demko na dd2, mam admina na dd2 to robicie mi demka na GGTP...

Jest to denerwujące, ale za to się nie zabija :)

#dól: Krzysiu, masz całkowitą rację, dlatego przyjąłem się jednak tą skargą, takie rzeczy dodają człowiekowi potrzebnego doświadczenia i drugi raz czegoś takiego nie zrobię.

A co do klanu CM to mimo niesłusznego bana radzę zachować spokój na serwerze, bo ta sprawa to jedno, a obrażanie innych lub jakby to lepiej nazwać... WROGOŚĆ do graczy i adminów to co innego.

Edytowano przez Emek97

Chłopak ma rację z tą skargą. Powoli banowanie graczy staje się normą. Nie ważne czy dobry, słaby, pojechał na farcie, zapamiętał miejscówkę, w którą warto strzelać, kontroluje celownik na wysokości głowy albo admin ma spam na [email protected] po prostu "zrobię mu ssy", "a niech wrzuci demko". Taka logika tu zapanowała. Przemek wątpię by tobie było przyjemnie czekać na kolejne ub więc znając ten ból powinieneś rozsądniej postąpić. Pamiętam, że na cudzie nie było takich skarg, ale ta jest raczej następstwem nasilającej się fali bezsensownego banowania!

Jeszcze raz koledzy admini:

Naszym celem jest banowanie graczy grajacych na dopingu, a nie każdego który zrobił coś podejrzanego.

Powiem tak - sprawdzanie jest potrzebne , ale z umiarem . 

A ja powiem tak Na kiego wała robicie ss przecież jest ANTY SS ! wystarczy wpisać w google i już jest jak już macie dawać bany to Wstaw demo na forum i tyle. Jeśli admin nie umie rozpoznać czitera to niech zrezygnuję z funkcji

Zamknijcie ten temat bo bedzie sie robił niepotrzebny spam

Offtop.

. . . . . . . 

, , , , , , , 

Pukawka, masz. Powstawiaj sobie tam gdzie trzeba :)

Grammar Nazi czuwa!

Podpinam sie pod pukawke. 

Post wyzej, przyjdzie taki kolega ktory probuje zablysnac :)

Wszystko jest juz wyjasnione, admin przyznal sie do bledu, kazdy ma prawo popelniac bledy.

Pozdrawiam Roman.

Dokladnie maly blad przy pracy tez ostatnio popelnilem o wiele wiekszy blad ale moze nikt nie zauwazyl ;P
Sprawa do zamkniecia Masa nie dostanie admina i zaczyna sie moze mscic ? haha ;P

Tabciu, po co odkopujesz ten temat? Ludzie już o tym zapomnieli, podobne błędy się nie zdarzyły, więc Twój post jest niepotrzebny.

Dodatkowo w sprawie Masy...popatrz na datę napisania tego tematu i sprawdź datę napisania podania...

Wezcie już to zamknijcie . /Closee !!

Właściciel

Zostałeś odbanowany:)

Pozdrowienia Administracja :)

Nagrody Odznaczenia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować