Siuralla

Użytkownik

Community Reputation

8

1 Follower

Profile Information

 • Imię
  Siur
 • Nick
  alla
 • Miasto
  Babels
 • Zainteresowania
  Kobietki i niunie

Recent Profile Visitors

154 profile views
 1. Siuralla

  ? Roses ?

 2. Siuralla

  Enter - Pixa

 3. Siuralla

  Obczaj to gościu xD

  Mordo chyba jesteś na tej grupie co ja a tam się dzieją czasem złe rzeczy ><
 4. @DomCiia najpiękniejsza kobieta pod słońcem! ❤️ 

 5. Siuralla

  Lubisz czy nie lubisz?

  Pytasz dzika czy sra w lesie? Pewnie że kocham ❤️ Lubisz małe kotki?
 6. Siuralla

  Pytanie dnia 232

  Zapierdo* cały dzień co Ty se myślisz... to że idioci na świecie próbują zawładnąć światem który i tak nie długo będzie miał swój koniec nie znaczy że nie muszę wykarmic swojej rodziny, pozdro
 7. Siuralla

  DODANY Kandydatura na Prezydenta

  Siema z tej strony wasz mentor i rozgrywający... Jeśli chodzi o Ciebie Tajgerek to sprawa wygląda tak, że jako gracz spisujesz się całkiem dobrze ale to nie wszystko. Aby być adminem musisz wykazać się lojalnością, odpowiedzialnoscia, doświadczeniem a przede wszystkim sprawiedliwością w popełnianych przez Ciebie czynach! Jednakże zauważyłem jedną bardzo mocną cechę... w sumie dwie czyli: - kultura osobista - pomocna dłoń Dzięki temu stajesz się wiarygodny i gracze potrafią Ci zaufać. Myślę że wiek masz odpowiedni a i czas gry nie jest najgorszy, ponieważ co wejdę to Cię spotkam. Nie przejmuj się tymi komentarzami że forum i brak aktywności... Ty jesteś pomocnikiem na serwerze to tam jest Twoje zadanie do wykonania a forum jest dodatkiem! Tę aktywność możesz nadrobić w jedną noc... Jestem jak najbardziej na TAK i mam nadzieję że dostając szansę od guru nie spierniczysz tego co Ci zostało ofiarowane. Kto wie może i ja obejme kiedyś te stanowisko... Z wyrazami szacunku, stara dobra Siurallka!
 8. Siuralla

  Rozwiązane Do > Misi-Miśka

  Siemka, pogrywam sobie na serwerze GO MOD i dzisiaj troszkę przegiąłem pałę, zachowałem się jak cham, burak i pryszczaty skurwysynek... Chciałem napisać priv ale nie ogarniam forum jakoś specjalnie a sprawa miała miejsce na publicznym serwerze więc to nic nie szkodzi że piszę temat. Mianowicie chodzi o to że to co mi wydawało się zabawne i cisnąłem beczkę z innych tzn. Misię i Miśka uraziło w jakiś sposób. Moją głupotą i nie wyparzonym językiem wprowadziłem nie miłą atmosferę na serwer... tak wiem jestem idiotą przyznaję się. To co zrobiłem podchodzi pod HEJT... czego nigdy nie tolerowałem a sam to zrobiłem... oczekuję jakiejś kary - zasłużyłem! Jeszcze raz chciałem Was przeprosić i to się więcej nie powtórzy. Z drugiej strony patrząc na tą sytuację (nwm czy jesteście w związku czy przyjaciółmi) pokazaliście że potraficie zwyciężyć wszystko nawet takiego debila jakim jestem ja... w ten sposób się umacniacie! Życzę wszystkiego dobrego i dużo miłości, jesteście słodcy. Przepraszam i pozdrawiam.