Marionek

Użytkownik

Community Reputation

0
 1. Marionek

  Rozwiązane Skarga na _aVe_

  Chyba nadal czegoś nie rozumiesz, co? Napiszę jeszcze raz, Skoro, co mnie obchodzi co on robi na spect, To samo mogę powiedzieć, co go obchodzi, że napisałem Ważny Telefon? Jako Admin powinien zachować kulturę i nie wybuchać złością, jeśli ktoś coś napisze, co mu się nie spodoba. Nazywając mnie debilem,lamusem oraz pisząc Abym skleił kur**, pokazuje jakim jest super Adminem. Upomnienia słowne są z reguły za drobne rzeczy, a to drobną rzeczą nie wydaje mi się.
 2. Marionek

  Rozwiązane Skarga na _aVe_

  Ta, zaczyna się obrona wielce Admina.... Zapytałem się tylko, mógł normalnie mi odpisać, albo to zignorować, a nie od razu od debili mnie wyzywać. Skoro, co mnie obchodzi co on robi na spect, To samo mogę powiedzieć, co go obchodzi, że napisałem Ważny Telefon? On zaczął się pierwszy do mnie, a jako Admin nie powinien tego robić, oraz wspomnę Kolejny raz, bo widzę, że tylko moje wady są wytykane w większości, sprowokował mnie do zwyzywania go, wiem, że powinienem to zignorować, ale nie lubię jak ktoś mnie wyzywa. Jak napisałem już na górze, nie wiem czy w ogóle coś przeczytałeś, bo wszystko co piszesz się powtarza w kółko, napisał do mnie, że jestem leszczem i abym skleił kur** coś tam jeszcze dodał, ale go nie zrozumiałem wtedy. Ja jako, że święty nie byłem to dostałem już karę, ale Admin ten zasługuje na nią o wiele bardziej, gdyż jest Adminem i powinien dawać przykład innym graczom, a nie ich wyzywać.
 3. Marionek

  Rozwiązane Skarga na _aVe_

  14:36 na demku - zapytałem się Admina, czy jestem czysty 14:49 na demku - odpowiada mi, że nie ma Admina i że jestem Debilem, po tym napisałem mu, czemu mnie wyzywa, a on bez żadnych przeprosin nawet ze swojej strony odpowiada, że miał telefon. Więc takie coś nie powinno mieć miejsca. 21:06 na demku - Wtedy napisałem na chacie "Ważny telefon", a on do mnie z tekstem 'Masz jakiś problem leszczu?" oraz powiedział coś w stylu "sklej kur**, bo ci mogę pomóc" Więc kolejna sytuacja w której owy Admin super zwraca się do graczy Tym końcowym tekstem sprowokował mnie do obrazy go i dostałem bana na 30 minut. Dodam jeszcze, że Admin skłamał wyżej w wypowiedzi, zacytuję go:" Pierwsze primo nie wydaje mi sie ze cie wyzwalem tylko powiedzialem chuj cie to obchodzi i raczej nie uwazam zeby to bylo obrazliwe" - Ups, na demku jest trochę inaczej Podsumowując: Człowiek z takim nastawianiem do graczy, nie nadaje się do pełnienia Funkcji Admina. Link na Zippsyhare do demka z mojego folderu cstrike: https://www38.zippyshare.com/v/c7agfIYt/file.html
 4. Marionek

  Rozwiązane Skarga na _aVe_

  Jak napisał do mnie Debilu nie było widać? Spróbuję dostarczyć te demko później
 5. Marionek

  Rozwiązane Skarga na _aVe_

  Jeśli nie chciałeś, abym wiedział, można było normalnie napisać, jak na normalnego Admina by przystało..... Mając admina, nie jesteś jak każdy inny gracz. Admin ma dawać przykład innym, a w twoim przypadku, nie brałbym z ciebie żadnego przykładu. A co do "Luźnego typka" to niezły z ciebie luźny typek, skoro obrażasz się jak ktoś cię płaczkiem nazwie xD Zakończymy już te zbędne spamowanie. Wszystko zostało napisane na górze, proszę odpowiednie osoby, o zweryfikowanie tej skargi i wyciągnięcie wniosków. Tyle ode mnie.
 6. Marionek

  Rozwiązane Skarga na _aVe_

  Nie będę uczył się pisać twojego nicku, bo mam na to wywalone. Nie zabronisz mi, abym się pytał co robisz na spect, szkoda, że nie potrafiłeś normalnie odpowiedzieć, tylko wyzwałeś mnie od debili, co oczywiście o tym nie wspomniałeś Co do ostatniego, to również, nie potrafiłeś normalnie powiedzieć, tylko od razu z ryjem na mnie, trochę nie wypada Adminowi tak zwracać się do graczy, co? Dodam, że nie płaczę tak jak ty i nie wchodzę co chwilę na specta, aby sprawdzać dobrych graczy przy tym pisząc, że nie jest się Adminem, albo , że miało się telefon ? Pisanie "Do zamknięcia" nic ci nie da, bo ty tutaj jesteś winowajcą całego zamieszania.
 7. Marionek

  Rozwiązane Skarga na _aVe_

  Więc tak, jakiś śmieszny Adminek _aVe_ banuje innych za brak kultury, pomimo, że Sam jej nie posiada. Na demku niestety nie widać, co kto pisze na chacie, ale w logach wszystko jest i właściciel może zobaczyć. Mogę podać jedynie na oko, od której minuty się zaczęło Koło 11 minuty na demku, padło wyzwisko ze strony Wielce adminka w moją stronę i brzmiało ono: Debilu Zaczęło się to od tego, że po mojej akcji, wszedł on na spect, w następnej rundzie wyszedł. Wiedziałem o tym, że chciał mnie sprawdzić, bo akcja zapewne wydała mu się podejrzana, więc gdy wszedł w następnej rundzie do TT, zapytałem się go czy jestem czysty, a on napisał coś tego typu: Miałem telefon debilu i nie jestem Adminem Takie coś nie powinno mieć miejsca, tym bardziej, jeśli jest to Admin serwera. Gdzieś pod koniec mapy, Admin znów wszedł na specta i napisałem mu "Ważny telefon" i wtedy też mnie wyzwał, ale nie pamiętam już co to było, także tym, sprowokował mnie do napisania " Płaczku Jeb*** Po tym mapa się skończyła i dostałem bana na 30 minut za brak kultury. Pytanie jest, czemu on sobie sam nie dał bana, skoro pierwszy zaczął słać do mnie nieprzyjemne słowa? Apeluję o wydalenie tego gościa z szeregów Administracji, bo jest to dość niedopuszczalne, aby Admin wyzywał graczy. Dziękuję, pozdrawiam. //Edit: Rozpoczęcie i zakończenie mapy: 2019-11-20 14:47 - 2019-11-20 15:06