BlantareSaluto

Użytkownik

Community Reputation

2

About BlantareSaluto

 • Birthday 07/25/2002

Kontakt

 • FB
  Dawid Ławniczak
 • SnapChat
  buraczki19
 • Instagram
  Nie posiadam

Profile Information

 • Imię
  Dawid
 • Nick
  BlantareSaluto
 • Miasto
  Dzierżoniów
 • Zainteresowania
  Sporty kontaktowe:
  - Piłka nożna ( trenowałem 4 lata )
  - Siatkówka
  - Koszykówka
  - Piłka ręczna
  Interesuję się również sportami walki, bardziej stójka niż parter. Gry komputerowe: LOL, CS 1.6, CS:GO ( potrzebuję lepszy komputer ), metiny prywatne lub nawet hardy, mechanika samochodowa.
 • Steam
  BlantareSaluto

Recent Profile Visitors

51 profile views
 1. BlantareSaluto

  Pytanie Dnia 223

  Najbardziej podobają mi się utwory budki suflera.
 2. BlantareSaluto

  [Wywiad] Ronin

  Przeczytałem wywiad w całości i powiem, że pytania są standardowe, nie ma pytań gdzie odpowiadający mógłby się wysilić i napisać coś o wiele dłuższego. Wywiad napisany dwoma kolorami, gdzie są one o takich samych odcieniach, przez co trudno się czyta płynnie. Wywiad krótki, mało można się dowiedzieć o osobie, która odpowiadała. Zadawałeś podstawowe pytania związane z informacjami personalnymi. Chciałbym abyś w następnym wywiadzie jak będziesz miał ochotę napisać, składać troszkę trudniejsze pytania, aby wywiad był dłuższy i bardziej ciekawszy. Możesz kolory dopasować dwa, ale takie żeby nie schodziły podczas czytania, jeden jasny, drugi ciemny i będzie o wiele lepiej. Masz łapkę za chęć!
 3. BlantareSaluto

  Szopeen "Na pismach"

  Piosenkę słyszę pierwszy raz, nigdy się z nią nie spotkałem, ale powiem szczerze, że bardzo mi się spodobała.
 4. BlantareSaluto

  Hejcia ;3

  Wszystkie podstawowe informacje o sobie podałem wyżej, napiszę również, że lubię sobie pooglądać czasami filmy/seriale. Mam drugą połówkę o imieniu Natalia. Po wakacjach będę uczęszczał do 1 klasy technikum na profil żywienia i będę szedł w stronę trenera personalnego. Będę u Was grał na serwerze cs go mod. Do zobaczenia i pozdrawiam. Lubię również pisać czasami jakieś artykuły, które mi nawet fajnie wychodzą, pokażę Wam za jakiś czas //edit Chciałbym aby administracja powiadomiła mnie kiedy chciałaby zamknąć temat, ponieważ chciałbym coś dodać na samym końcu. Z góry dzięki! ❤️