Shamalahama

Użytkownik

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

27 profile views
 1. Shamalahama

  Rozwiązane Problem ID v2

  Troszkę jaśniej? Dodano 0 minut później --------------------------------------------------------------------------------- Mówić takiemu, że 10 razy reinstal z tej stronki był to dalej swoje.
 2. Shamalahama

  Rozwiązane Problem ID v2

  Nie palę. Ktoś ma jeszcze jakąś sensowną propozycje?
 3. Shamalahama

  Rozwiązane Problem ID v2

  Reinstall był, na steam brak hajsu.
 4. Shamalahama

  Rozwiązane Problem ID v2

  Wszystkie z Cssetti
 5. Shamalahama

  Rozwiązane Problem ID v2

  Próbowałem i nic.
 6. Shamalahama

  Rozwiązane Problem ID v2

  To znowu ja i znowu ten sam problem. Działalo na wersji cs-a v43 przez jakiś czas. Wyłaczylem cs-a i po godzinie chcialem wejsc z powrotem ale niestety ten sam komunikat. Pobralem rozne wersje cs-a v23, v43, v48 na kazdym jest to samo, teraz juz od samego poczatku. Jedynie wersja straaasznie dziwna chodzi, ale niestety tam nie da sie grac. Ma ktos jakieś inne rozwiazanie? Szukalem tego pliku "Zombikee" i nic, wpisywalem tez frazy w wyszukiwaniu typu "ID" "STEAMID" "STEAMIDCHANGER", ale nic nie znajduje.
 7. Shamalahama

  Rozwiązane SteamIDChanger

  Instalacja innej wersji gry pomogła. Do zamknięcia!
 8. Shamalahama

  Rozwiązane SteamIDChanger

  Witam, wchodze sobie jak zawsze z ranka na serwer trochę poklikać i nagle dostaje KICK-a , komunikat "Wykryto SteamID Changer [1]". Nie wiem o co chodzi gram na serwerze od około 2 tygodni, pierwszy raz coś takiego się stało. Próbowałem restartować grę ale nic nie pomaga. Proszę o jak najszybszą pomoc.
 9. Shamalahama

  DODANY Podanie na admina

  Spełnia wymagania, nie sprawia problemów, czas jaki gra na serwerze kolejny plusik. A adminów nigdy za wiele. Jestem na TAK.
 10. Shamalahama

  ONLY DD2 Problem

  Witam, chce zmienić celownik na ten super mały. Mówie tutaj o " https://www.youtube.com/watch?v=sQRv3c6cM_A" (nie wiem czy mogę udostępnić link no ale trudno), chodzi o to,że robie wszystko tak jak na filmie i nic. Gram na laptopie więc pod F4 mam jakąś zmiane ekranu, czy udostępniania nwm, więc jak klikam F4 to minimalizuje mi Cs-a i włącza się to co jest pod F4, próbowałem zmienić w configu pod F5 ale nadal nic. Może ktoś wie jak zaradzić? A tak na marginesie to w ogóle ten celownik jest "legalny" że tak powiem? Info : NonSteam, Counter Strike v23
 11. Shamalahama

  Hejunia!

  Witam, gram na CSONE od niedawna bardzo mi się spodobało, więc zostaje na dłużej! Gram na ONlY DD2.