Bop

Użytkownik

Community Reputation

3

Recent Profile Visitors

223 profile views
 1. Bop

  ZBANOWANY Ban za nic...

  To demo to jakiś kolejny troll? Na tym demie jest jeszcze rozgrzewka na kosy, pepega. Może bezpodstawnie dał bana może nie. Najłatwiej można się dowidzieć z logów, bo z tego co kojarzę Fan nie nadużywa majka. Tak czy inaczej, to demo nie jest zgodne z banem, więc z miejsca bym wyrzucił do kosza. Kolejna sprawa. Jeżeli gracz brzydko mówiąc odpierdala na serwerze, to po co takiego głąba trzymać? Patrząc do ogółu ban zasłużony i bez wątpienia powinien zostać.
 2. Bop

  Rozwiązane Brak myślenia u admina.

  @ipoco Chodzi o to, że w piachu był ct, wychodząc na longa na 90% bym padł. Mogłem przekazać pakę, więc to zrobiłem gra drużynowa.
 3. Przeciwnik stał na midzie, paka była pod bs'em od strony CT. Prosiłem jednego z TT by mnie podsadził na galę, lecz na marne. Zobaczyłem, że galą biegnie mój teammate, więc chciałem mu podrzucić pakę. Niestety wpadła w takie miejsce, że nie dało się jej wyciągnąć. Po tym incydencie pobiegłem na długą ponieważ wiedziałem, że tam jest przeciwnik i chciałem go wybić, bo zostało mało czasu do końca rundy (Wiedziałem, że paka jest stracona). Wybiłem z powodzeniem. Moj TM wybił kolejnego z mid'a i wygraliśmy rundę. Admin wykazał się całkowitym brakiem profesjonalizmu. [BAN] Na demie na spokojnie akcja zaczyna się od 13:30, tylko nie rozumiem, dlaczego nie ma nagranego głosu. Jako dodatek dołączam demo z hltv -> http://372271.node17.pukawka.pl/hltv_dd2-1909091449-de_dust2-1568033340-1568034540.zip Bana dostałem o 15:01, więc akcja na tym demie rozpocznie się około 8-9 minuty.
 4. Bop

  ONLY DD2 Małe zmiany?

  Cześć. Jakiś czas temu postanowiłem zmienić sieć, ponieważ na poprzedniej okazali się idiotami, ale tutaj nie o tym. Chciałbym Wam zaproponować kilka zmian, które mogłyby, ale nie muszą (XD) wyjść na dobre. Tylko moje propozycje a coś o serwerach wiem. 1. Na serwerze zrobić Vipa oraz Svipa. Jest to dobre rozwiązanie dla graczy, którzy lubią więcej udogodnień. Oczywiście SVIP miałby więcej możliwości a co za tym idzie cena wyższa 2. Jeżeli by przeszło to co pisałem wyżej, do SVipa dobre rozwiązanie to DoubleJump. 3. Kolejną dość istotną zmianą było by dla SVipa dodać jakieś ciekawsze skiny do ak, m4, awp, kosy(?). 4. Macie już menu kupowania broni. A może by tak z tego zrezygnować i dodać Vipa dla graczy steam? Też dobra opcja, która by przyciągnęła wiarygodniejszych graczy oraz ilościowo było by ich więcej. 5. Kolejna sprawa walls.amxx, pisałem o tym tutaj [KLIK] , spróbował bym to nawet Wam załatwić, ale to już rozmowa z kimś wyższym by się przydała. Na początek tyle, jak coś mi wpadnie do głowy to edytuje, lub dodam coś nowego.
 5. Bop

  Fame MMA 3 - memy XD

 6. Bop

  ONLY DD2 Blokada bs'a.

  Bry dzień. Z tego co widzę, na Waszym serwerze dość mocno brakuje pluginu blokującego drugi (bądź pierwszy) bs. Z doświadczenia wiem, że znacznie pomaga to w rozgrywce, jak jest jasna informacja na serwerze - "Blokada drugiego bs'a - zbyt mała ilość graczy." Oczywiście najlepszym rozwiązaniem były by tzw. ściany. Ale to już zależy od Waszego technika. Mimo wszystkiego warte przemyślenia, bo będzie to zapobiegało płaczowi na serwerze typu; - 'KURRRR##A gramy na jeden bs, jest nas tylko 4'. Na pewno, część z Was się z tym spotkała. Miłego dzionka kamraci.
 7. Bop

  Bobeł

  Zacznę od początku, mam na imię Szymon, mieszkam w okolicach Katowic - Będzin. Z zainteresowaniami u mnie różnie, głównie jest to sport, również chodzę na studia związane ze sportem. W cs'a gram na pewno dłużej niż sześć lat - sam dokładnie nie pamiętam. Co do doświadczenia z forum, serwerami.. Jestem osobą dość skromną, ale znam się na tym dobrze. Jestem opiekunem dwóch serwerów, GO:MOD'a oraz Only DD2, również posiadam rangę na forum, która jest odpowiednikiem Waszego hmm, junior admina bądź moderatora. Także od roku jestem UBS'em na owej sieci, której nazwę pozostawię dla siebie. ? Tak więc uogólniając to, wszystko co związane z forum, jest dla mnie codziennością. Na koniec, pewnie część z Was zadaje sobie pytanie, "Po chvja ten gość się do nas pcha, jak ma takie rangi na innej sieci?" Odpowiem Wam dość prosto, macie jak dla mnie bardzo dobre DD2, na którym jest praktycznie cały czas dużo ludzi. Stąd często u Was grywam. Jakby ktoś chciał o coś więcej pytać to zapraszam, jak widzicie, lubię się czasem rozpisać. Do zobaczenia na dd2.