noname 401

Użytkownik

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

100 profile views
 1. noname 401

  [Archiwum]Ułatwienia.

  Trześć, chcielibyście poradnik"ułatwienia" jak robić bezproblemowo bh"rozpędzając się" Jakieś bindy na szybki resp na resp/kupno/wystawienie perku/qshota"zoom/strzał/zmiana awp na nóż i przemieniając od razu na awp"slot 1 broni" Wymienianie monet/Wymuszanie innego interpu"mniej trafialny model" @TyTuS. Jakbyś mógł napraw błąd który występuje po szybkim kupowaniu losowych perków z sklepu"gdy za szybko kupujemy odejmuje nam 30hp, kondycji, wytrzymki i kondycji, wiem że pomaga Reconnect, ale gdy masz Topkę na mapce to nie zrobisz reconnect'a żeby odzyskać statystyki. I czy nie miałbyś nic przeciwko jakbym takie bindy im napisał"podchodzące pod skrypt, ale to zwykły bind"
 2. noname 401

  DODANY Podanko

  Pewnie moje zdanie jest chuja warte ale sobie napiszę: Byłbym za okresem próbnym 2 tygodni"1 miesiąca" jakiś bezpodstawny ban/nadużywanie flag/faworyzowanie innych skutkowałoby degradacją do poprawy"lub pozwolenia Tytusa" na ponowne podanie. +GT. +Steam. +Życzliwy, przynajmniej dla mnie. -Podanie napisanie na odjeb się. +/-Nie wiem co powiedzieć o mówieniu ponieważ grywam bez głosu, więc nikogo nie słyszę. -Wypowiadanie się w własnym podaniu, zapamiętaj na następny raz że lepiej jest edytować swój post dołączając niżej"edit: tekst" Na niektórych sieciach odrzucają z tego powodu.
 3. noname 401

  ODBANOWANY noname CoD 401

  **** [Ban Info] **** ## Zostałeś zbanowany ## Twoj nick: noname ## Twoje Steamid: STEAM_0:1:457135083 ## Powod: Wrzuc 6 Screnow na CsOne.eu ## Admin: Gandi ## Data nalozenia bana: 27.02.2019 - 17:44:19 ## Dlugosc bana: Forever... ## Ban wygasa: Never **** [Ban Info] ****