Hoolturalny

Użytkownik

Community Reputation

9

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam składam skargę , ponieważ pisząc temu graczowi że będę robił ssy i je wstawiał na forum on dalej robi swoje czyli obraża gracza/graczy , prosiłbym o kilkudniowego bana dal tego delikwenta , dziękuję xD # 3 "Ni3zniszcz4lnY :3 ." 28 VALVE_0:4:1854621956 0 11:59 29 0 3 user
 2. Hoolturalny

  ODBANOWANY Za co ban????

  taaa wczoraj dostałem bany to się zgadzam z tym , ale człowieku zrozum że dzisiaj nic nie zrobiłem a ty mi bana bez dowodów dajesz , bo Ci gracz jakiś napisał i ja wiem nawet który flakku czy jak on się tam pisze bo stałem przy nim nic mu nie robiąc a on się na skrzynce zatrzymał i było widać że coś pisze , i po czym dostaje bana , tylko gdzie są dowody ?? Co admin może sobiee dawać bany bo mu ktoś na [email protected] napisał ??? "Każda osoba Ci to potwierdzi" gracze to nie dowody ... Ja też mogę sobie kolegów przyprowadzić na forum , i powiedzieć im żeby nazmyślali że ten a taki gracz łamie notorycznie regulamin i co dali by temu graczowi bana , no nie bo potrzebne są konkretne dowody na winne tego gracza w postaci demek lub ss"ów!!!
 3. Hoolturalny

  ODBANOWANY Za co ban????

  skoro to robiłem to proszę o pokazanie mi ss"ów lub demko gdzie jest ta sytuacja pokazana , a teraz ledwo co do gry wszedłem i bana wyrwałem , pytam się za co?? Bo ci gracz napisał i ty bez sprawdzenia bana wlepiasz ?? Czyli ja też jak Ci napiszę że gracz o nicku takim a takim łamie regulamin serwera , to też mu bez sprawdzenia wlepisz bana? Czy mu nie wlepisz bo jest twoim kumplem???
 4. Hoolturalny

  ODBANOWANY Za co ban????

  **** [Ban Info] **** ## Zostałeś zbanowany ## Twoj nick: Guziec ## Twoje Steamid: STEAM_2:0:464487932 ## Powod: ogarnij te miny przestan kazdego blokowac. ## Admin: SWAT-Jednostka Specjalna ## Data nalozenia bana: 03.05.2019 - 08:55:38 ## Dlugosc bana: 3 hours ## Ban wygasa: 03.05.2019 - 11:55:38 **** [Ban Nie wiem za co bana dostałem wchodzę na mapę gram może z 2 minuty i wyrywam bana , za nic , bo nawet nic nie zdążyłem zrobić niech admin pokaże demko na którym widać moje przewinienie na tej o to mapie !!!
 5. Witam o to ten gracz , nie ma kultury osobistej i jak widać na ss potrafi zwyzywać prosiłbym o banika dla tego gracza , dziękuję !!!
 6. Hoolturalny

  ODRZUCONY P1NGI3L Próba

  Jestem na Nie , ponieważ ten gracz jest bardzo wulgarny wobec innych graczy jak ktoś o zabije to potrafi od najgorszych podludzi zwyzywać i innych gorszych stworzeń , daję tu przykład mojej skargi która powinna zostać już dawno rozpatrzona ale jeszcze nie została !!! https://www.csone.eu/topic/52457-pingiel-caly-czas-wyzywa/
 7. Hoolturalny

  Rozwiązane Puszek i jego ciągłe "jebać Cracovie"

  Ja chcę tylko żeby on przestał tak pisać , bo ciągle jak wejdę to widzę jak pisze te słowa , nic mu nie robię , nie zaczynam do niego a on co zaczyna pisać obelgi w moją stronę (klubu) , po co on to pisze co on szuka spiny z ze mną ?
 8. Witam Jestem ciągle atakowany przez gracza o nicku Puszek , co wejdę na serwer i on mnie widzi to pisze tekst typu "jebać Cracovie" , po czym po chwili znika z serwera tak jak by się bał że bana dostanie , Puszek jak jesteś taki odważny to zapraszam na Kurdwanów i tam sobie krzyknij coś obraźliwego w stronę Cracovii , wtedy to szybko odwołasz swoje słowa. Proszę o ukaranie tego gracza , bo co chwila takimi obelgami sypie !!! Dziękuję . Oznaczę tutaj @Siostra Mariola bo jedyna co chyba tutaj normalnie myśli , więc prosiłbym żeby ta Pani się zajęła tą skargą bo to nie pierwsza moja skarga na Puszka .
 9. demko załączyłem , co ma pożegnanie to odwołania czyli od bana według Ciebie się odwołać nie mogę , bo napisałem pożegnanie ?
 10. z tobą już nie gadam , bo chyba zapomniałeś jak mnie wczoraj przy wszystkich prowokowałeś , jak napisałeś do mnie ej Cracovia , po czym ja Ci odpisałem żebyś się do mnie nie odzywał bo jeszcze parę słów za dużo o tobie powiem i dasz mi bana , na co ty odpowiedziałeś pisz nie dam Ci bana , ja odpowiedziałem że na 100% dasz , po czym dostałem od ciebie informacje typu że nie dam Ci bana jak by co to zrób ss'y i się na forum odwołasz i tak ciągle mnie prowokowałeś żebym coś złego o tobie powiedział , więc nie gadam z osobą która z innych próbuje robić idiotów ... A co do bramy pokaż pkt w regulaminie który zabrania otwierania bramy ? I nie udaje głupiego bo chyba napisałem że otwierałem bramę ale nie widzę żadnego pkt w regulaminie który by zakazywał otwierania bramy , czyli ma się rozumieć że tu admin może sobie podpunkty do regulaminu wymyślać ?
 11. Witam Dostałem bana za otwieranie bramy na cs_office ale nigdzie nie widzę żeby pisało w regulaminie że nie można jej otwierać , co to admin PessoS sobie jakiś nowy regulamin wymyśla? Proszę o Ub , bo tak jak napisałem nigdzie w regulaminie nie ma zakazu otwierania bramy !!! **** [Ban Info] **** ## Zostałeś zbanowany ## Twoj nick: Tylko Pasy!!! Tylko Cracovia!!! ## Twoje Steamid: STEAM_2:0:464487932 ## Powod: trolowanie ## Admin: PessoS ## Data nalozenia bana: 29.01.2019 - 19:46:03 ## Dlugosc bana: 30 minutes ## Ban wygasa: 29.01.2019 - 20:16:03 **** [Ban I Dobra skoro jest wymagane to dołącze tylko niech się mapa skończy
 12. Hoolturalny

  Rozwiązane Kto pod kim kopie dołki, sam w nie wpada ;)

  Każdy ma swój rozum mogłeś mnie nie wyzywać a teraz wszystkim próbujesz wmówić że to moja wina pokaż gdzie słowo "lizodup" jest skierowane w twoją stronę ? nigdzie nie jest napisane że to w twoją stronę te słowa skierowałem ... Ty wiesz kto to jest w ogóle "cwel" bo mi się wydaje że niestety ale nie wiesz , po co od takich typów mnie zwyzywałeś co? teraz robisz z siebie niewiniątko dobrze że na tym forum Cię lubią bo gdyby nie to albo jakieś układy krzywe to za taką obraze powinien być ban . Ciekawe czy jak by ktoś admina lub was zwyzywał od cweli czy też byś cię nie reagowali dopiero wtedy typo by bana wyrwał ale jak zwykłego gracza obraża to niech se obraża ...
 13. Hoolturalny

  Rozwiązane Kto pod kim kopie dołki, sam w nie wpada ;)

  Gdzie kogo obraziłem pokaż dowody że ja kogoś obraziłem , dobra obraziłem ale to tylko przez nie udolność admina bo mnie obrażano i admin nie zareagował , więc zacząłem się bronić i dostałem bana ale się na forum nawet przyznałem że ban mi się należał . Jakich powodów ? dowody dałem wystarczy odtworzyć demko i włączyć w tym czasie co podałem i wszystko słychać jak ładnie wyzwiskami sypiesz , więc mi tu nie pieprz głupot że nic nie podałem , bo wszystko jest !!!
 14. Hoolturalny

  Rozwiązane Kto pod kim kopie dołki, sam w nie wpada ;)

  haahahhaa oczywiście moja skarga zamknięta znowu dowody są ale patrzymy na tą skargę jak by nie było !!! Ciekawe czy tu tak samo postąpicie??? Czyli gracz może wyzywać od cweli a i tak bana nie dostanie okej , szkoda się nawet denerwować jak widać że tu są same układy skoro podajesz dowody a i tak nic nie robią jeszcze wychodzi że to twoja wina !!!!
 15. Hoolturalny

  Rozwiązane Nie bądź taki hop do przodu!!!

  Nie wiem czy wiesz ale jak napisałem cytuje " cicho tam lizo dupie" to skąd wiesz że to w twoją stronę było kierowane z 5 typa gadało przez mikro to do każdego mogło być napisane , nigdzie nie ma napisane że to w twoją stronę było skierowane , a po za tym masz swój rozum to po co obrażasz ? dla mnie za taką obrazę to na inne sieci to byś bana dużego wyrwał nie chcę mówić na jakiej bo perma wyrwę za reklamę , ja miałem nie składać skargi ale jak ty już na mnie złożyłeś to czemu tobie ma płazem ujść to perfidne zachowanie ... Człowieku "pseudo kibicem na strzała " Pseudo to są tacy co handlują narkotykami i tylko stoją pod znakiem klubu a w ogóle się z nim nie utożsamiają po drugie nie znasz mnie to się nie wypowiadaj że jestem na strzała , ja się na twój temat nie wypowiadam po trzecie jak masz mi Cracovie obrażać to zapraszam na jakieś osiedle gdzie rządzi Cracovia i tam się udrzyj cytuje "jebać cracovie" ciekawe jak szybko będziesz odwoływał te słowa ...