gruby byq

COD 401

Reputacja

3

Ostatnie wizyty

112 wyświetleń profilu
 1. gruby byq

  Rozwiązane Puszek i jego ciągłe "jebać Cracovie"

  Ja jednak uważam, że graczowi Puszek należy się zarówno kara za brak kultury, jakby nie było brak poszanowania dla innej grupy społecznej (w tym przypadku klubu cracovii) oraz za nagminne i głupie prowokowanie. Nie pierwszy raz widzę takie prowokacje a co do samego gracza wystarczy sprawdzić jak bogata jest jego historia kar. W tej skardze jestem w pełni za panem od Cracovii. Żarty żartami, było śmiesznie że kolega tu pisze milion skarg itp. ale trzeba znać umiar i wiedzieć kiedy jakiś żart się kończy i przestaje być zabawny. Tyle ode mnie.
 2. gruby byq

  COD 401 Propozycja

  To jest właśnie to o czym pisaliśmy wyżej, że do takiego projektu trzeba by przysiąść i napracować się, a temat "reszty klas" które poza kilkoma zwykłymi i premium są bezużyteczne również był poruszany że są do odnowienia albo usunięcia ponieważ są zbyt słabe w porównaniu do innych (SH, Zabójca czy Narkus)
 3. gruby byq

  ODRZUCONY Ostatnia szansa : WarninG !?

  Można dać szansę Stara się to prawda, aktywny na serwerze, mikrofon, mutacja, steam, pomaga nowym graczom, choć podzielam zdanie Pessosa Warning nie jest osobą bezkonfliktową i zdarza mu się wdawać w konflikty z graczami.
 4. gruby byq

  COD 401 Dolot

  SG dobre ale no pasowało by coś jeszcze dodać dolontowi bo trochę odstaje w porównaniu do innych premek. Jest trochę zbyt słaby. Może by tak wrócić mu stalowe nogi albo jak już on bije te 2x obrażenia w głowę to jemu dać twardy baniak. Coś należy dodać bo klasa jest w ogóle nie grana a ostatnio z Pessosem sprawdzaliśmy i Dolont naprawdę ma potencjał
 5. gruby byq

  DODANY podanie finch

  TAK Skillowy zawodnik, pomocny, widać że wie czego chce oraz spełnia wszystkie wymagania. Jestem jak najbardziej za, choć mikrofonu u niego nie widziałem lecz może to po prostu kwestia że nie chciał się odzywać więc nie oceniam. Jeszcze raz TAK.
 6. gruby byq

  Propozycja zaakceptowana Klasa elektryk!

  Również jestem za! Zmniejszyć ten chory przelicznik na piorun oraz dodać aby owy elektryk musiał jednak nacelować na wroga piorunem a nie mashuje to E i wali w stalkerów szturmów i wszystko czego nie widzi ale gra zauważy za niego.
 7. gruby byq

  COD 401 Propozycja

  Moim zdaniem bardzo ciekawe rozwiązanie i jak już kolega napisał urozmaicenie. Troszkę by trzeba było się z tym pobawić ale myślę że warto @TyTuS.
 8. gruby byq

  Rozwiązane Zbugowany jackpot.

  To prawda jakiś czas temu z Kalim KGM tak było i to nie kwestia szczęścia danego gracza a po prostu błąd jackpota.
 9. Dziękuję za szansę ;P
 10. gruby byq

  Szpaku - Ja YETI prod. Michał Graczyk & Rutkovsky (Official Video)

  Racja Hinol też zasługuje na uwagę, bardzo mi się podobał jego album :P
 11. gruby byq

  Szpaku - Ja YETI prod. Michał Graczyk & Rutkovsky (Official Video)

  Wreszcie jakiś temat na temat Simby! Cały Atypowy to sztos, moim zdaniem top1 2018. "2018 Będzie moim rokiem i nie ma że nie" :P
 12. gruby byq

  Rozwiązane Propozycja :)

  Moim zdaniem mega inicjatywa i bardzo fajny pomysl :D Kwestia realizacji ;)
 13. gruby byq

  Witajcie :)

  Siema
 14. Nick z gry: gruby byq Imię: Kacper Wiek: 18 STEAM_ID: STEAM_0:0:112445353 ID + login ( sklep.csone.eu ): gruby byq ID: 1505 Dlaczego akurat Ty ??: Myślę że nadaję się na to stanowisko, ponieważ jestem dość aktywny pomimo małego stażu, mam wprawne oko co do oszukujących graczy oraz jestem dobrze wychowany. Elokwentnie się wypowiadam z wysoką kulturą choć czasem zdarza się że puszczą mi hamulce, lecz potrafię po fakcie powiedzieć magiczne "przepraszam". Jestem w stanie zagwarantować że przyłożę się jak tylko mogę aby reprezentować grono administracji jak najlepiej. Posiadasz mikrofon?: Tak, podsiadam sprawny mikrofon. Miałeś / masz admina na innym serwerze: Nie, nigdy ale jestem w stanie nadrobić i przestudiować całe AMX aby jak najlepiej sprawować swoje stanowisko. Inne: Myślę że dużym plusem jest posiadany przeze mnie Counter Strike na steam, sprawny mikrofon oraz moja duża aktywność biorąc pod uwagę że chodzę do szkoły i się uczę. Nie spieram się z innymi graczami i zwykle nie szukam zaczepek.
 15. gruby byq

  Propozycja odrzucona Propozycja serwerowego Discorda

  Tak jak już kolega wyżej napisał nikt serwerowni nie każe rezygnować czy usuwać serwerowego teamspeaka, moja propozycja to tylko sugestia poszerzenia o użytkowników discorda i jestem odmiennego zdania że nie jest to garstka graczy. A co do tych błędów które wymienił Klopson nie doświadczyłem ani ja ani moi znajomi z którymi korzystamy z discorda ani razu odkąd go używamy. Może wina nie leży po stronie komunikatora? :> A co do tego co napisała Czarna również się nie zgadzam, ponieważ nie jest to kwestia zabawy tylko poświęcenia godziny ewentualnie dwóch na utworzenie kanału plus podkanałów oraz rang dla ważniejszych osób, tyle. Jeśli administracja nie miałaby odpowiednio wystarczająco czasu myślę że sam bym mógł się tym zająć oczywiście po uzyskaniu zgody na używanie nazwy serwerowni.