gruby byq

Użytkownik

Reputacja

0

O gruby byq


 • Grupy użytkownika: Użytkownik


 • Ilości postów: 4


 • Reputacja: 0


 • Ilość wygranych dni: 0


 • Dołączył : 18.11.2018


 • Jesteś z nami od: 21 Days


 • Ostatnia aktywność:


 • Aktualnie:


Kluby

Ostatnio na profilu byli

26 wyświetleń profilu
 1. gruby byq

  COD 401 Propozycja :)

  Moim zdaniem mega inicjatywa i bardzo fajny pomysl :D Kwestia realizacji ;)
 2. gruby byq

  Siema

  Hejka
 3. gruby byq

  Witajcie :)

  Siema
 4. Nick z gry: gruby byq Imię: Kacper Wiek: 18 STEAM_ID: STEAM_0:0:112445353 ID + login ( sklep.csone.eu ): gruby byq ID: 1505 Dlaczego akurat Ty ??: Myślę że nadaję się na to stanowisko, ponieważ jestem dość aktywny pomimo małego stażu, mam wprawne oko co do oszukujących graczy oraz jestem dobrze wychowany. Elokwentnie się wypowiadam z wysoką kulturą choć czasem zdarza się że puszczą mi hamulce, lecz potrafię po fakcie powiedzieć magiczne "przepraszam". Jestem w stanie zagwarantować że przyłożę się jak tylko mogę aby reprezentować grono administracji jak najlepiej. Posiadasz mikrofon?: Tak, podsiadam sprawny mikrofon. Miałeś / masz admina na innym serwerze: Nie, nigdy ale jestem w stanie nadrobić i przestudiować całe AMX aby jak najlepiej sprawować swoje stanowisko. Inne: Myślę że dużym plusem jest posiadany przeze mnie Counter Strike na steam, sprawny mikrofon oraz moja duża aktywność biorąc pod uwagę że chodzę do szkoły i się uczę. Nie spieram się z innymi graczami i zwykle nie szukam zaczepek.
 5. gruby byq

  Propozycja odrzucona Propozycja serwerowego Discorda

  Tak jak już kolega wyżej napisał nikt serwerowni nie każe rezygnować czy usuwać serwerowego teamspeaka, moja propozycja to tylko sugestia poszerzenia o użytkowników discorda i jestem odmiennego zdania że nie jest to garstka graczy. A co do tych błędów które wymienił Klopson nie doświadczyłem ani ja ani moi znajomi z którymi korzystamy z discorda ani razu odkąd go używamy. Może wina nie leży po stronie komunikatora? :> A co do tego co napisała Czarna również się nie zgadzam, ponieważ nie jest to kwestia zabawy tylko poświęcenia godziny ewentualnie dwóch na utworzenie kanału plus podkanałów oraz rang dla ważniejszych osób, tyle. Jeśli administracja nie miałaby odpowiednio wystarczająco czasu myślę że sam bym mógł się tym zająć oczywiście po uzyskaniu zgody na używanie nazwy serwerowni.
 6. Witam przychodzę do was z propozycją aby właściciele postarali się o założenie komunikatora Discord dla graczy którzy właśnie z niego korzystają. Jest to bardzo fajny, dobrze działający komunikator bez żadnych problemów z połączeniem a ma wiele ciekawych rozwiązań i dodatkowych opcji, jest to moim zdaniem nieco lepszy program głosowy niż TeamSpeak3 i myślę że na naszych serwerach jest wielu zwolenników właśnie Discorda, którzy chętnie by z niego skorzystali gdyby takowy istniał. To nic nie kosztuje a poszerza horyzonty serwerowni ☺️ Dziękuję za uwagę i liczę na pozytywny odzew i nie zamykanie się na tylko jedną z wielu możliwości :P