Saga26

Użytkownik

Community Reputation

4

About Saga26

 • Birthday 08/05/1993

Profile Information

 • Imię
  Mateusz
 • Nick
  [ LosAmi ]~Saga~
 • Miasto
  Sieradz

Recent Profile Visitors

162 profile views
 1. Saga26

  COD 401 Na Ratunek (2 podejscie)

  No Rozumiem . Ale Zawsze można spytać . I Jeszcze jedna sprawa , wiem że tutaj już nie wypada pisać tylko zrobić nowy temat ale już jak mamy coś takiego to nie rozumiem dlaczego Klasa Speed Hacker Może posiadać Perk Stalker Lub Szpieg . Z tym perkiem to maszynki to zabijania moim zdaniem Speed rozdany na full w konde + Stalk Niemozliwa opcja do zabicia Tak jak Klasa Szpieg . A w takim razie Snajper znów pokrzywdzony . Też by pasowała lekka korekta tych klas pod ten perk Lub całkowicie Zablokować Możliwość Otrzymania tego perku na te klasy . Lepiej Zrobić Klase Komandos z lekka niewidka moim zdaniem. Ale + jest wtedy taki ze gracze maja możliwość Ubić Tą Klase niż połączenie Speed + stalk Dziś juz sie przekonalem że Taki poziom tej klasy z tym perkiem może źle wplywać na rozgrywke Jednym Słowem 100 % nerwów . I jak nie można zrobić tego awansu Snajpera Może uda się go Lekko Podrasować jakaś dodatkowa broń ak/ m4 Lub Famas . Na spokojnie Pomyślcie o tym Pozdrówki Los .
 2. Saga26

  COD 401 Na Ratunek (2 podejscie)

  Jak Najbardziej za Opcja Skinów zajebista sprawa . Ale te bonusy hmm Czy ma to sens . Tak jak Perk Stalker . Klasa Snajperem Nie mogę posiadać tego perku. Ale Nyga Dla ciebie Mega + Za bardzo dobry pomysł . . A tak odemnie może zostanie Przywrócona Opcja ' Kasyno - Ruletka ' Jak piszę zle Proszę mnie poprawić bo Kiedyś była możliwość Wygrywania Monet . I Dodam coś od siebie . Może bedzie możliwość lekkiej korekty Klasy "Snajper" np od poziomu 150 Mozna Mieć Klase Elite Snajper który by posiadał lekka niewidzialność coś wpodobie Kamu 60. i 1/4 z He . Myślę że to był by dobry pomysł Bo Grając Snajperem Naprawdę Nie ma Lekko I Balans Klasy Elektryk bo to jest przesada Piorunem zadając prawie 200 dmg . Pozdrawiam LosAmi :))
 3. Saga26

  DODANY podanie drOps_

  Witam . Jestem na Nie . Nie widzę go dużo na serwerze Mała Aktywność Na Forum Jak Kolega Pisał Konto Pod Podanie Zrobione . - Micro nigdy nie słyszałem żebyś coś Rozmawiał.
 4. Na Tak :) + Wiek +Steam +Mikro + Ogarniety Gracz .
 5. Saga26

  DODANY Podanie na admina Gruby byq

  Na Tak + Wiek + Steam +Ogarniety + Spedza duzo czasu na serwie . :)
 6. Saga26

  DODANY Podanie o admina :)

  Na Tak Aktywny Ogarniety Pomocny ✌