SzafraN.

Użytkownik

Community Reputation

10

2 Followers

Profile Information

 • Imię
  Wiktor
 • Nick
  SzafraN
 • Miasto
  Elbląg
 • Steam
  SzafraN18

Recent Profile Visitors

115 profile views
 1. Dlaczego akurat ja? Nawet dobre pytanie. Mam kilka argumentów, które mnie pozytywnie reprezentują w grze, mianowicie staż oraz doświadczenie. W Counter Strike gram już od kilku a nawet kilkunastu lat (włącznie z 1.6 i CSGO). Posiadam doświadczenie w obsłudze komend oraz amxmodmenu, dzięki czemu również potrafię rozpoznać dobrego gracza od zwykłego amatora na hackach. Serwer Csone.eu znalazłem w internecie i bardzo mi się spodobał, zwracam tutaj uwagę na aktywność graczy jak i również świetną postawę administratorów (jakieś zażalenia na [email protected] od razu są podejmowane przez adminów serwera :)). Jestem aktywny, często przebywam na serwerze i niestety zdarzają się przypadki gdzie nie ma żadnych adminów a wszedł jakiś troll/cheater. Jestem raczej sympatyczny, czasem zdarza się niestety wybuchnąć, jednak potrafię opanować emocję po zwróceniu np. uwagi. Posiadam również sprawny mikrofon, co wpływa na dobre kontakty z graczami. Wymagania: - musisz mieć minimum 18 lat + - musisz posiadać niezbanowane konto Steam z grą + - mile widziany sprawny mikrofon + - co najmniej 10 postów na forum +/- - minimum 35h przegranych na serwerze + - mutacja + - kultura osobista + Myślę, że powyższymi argumentami przekonałem Szanowną Administracją serwera, graczy jak i osoby głosujące. Chciałbym otrzymać szansę dołączenia do ekipy serwera :) Z poważaniem, SzafraN.
 2. SzafraN.

  DODANY Powrót

  Często widuję na serwerze, szkoda, że nie posiadasz mikrofonu (no chyba, że nic nie mówisz :D), kultura na wysokim poziomie, konto steam, znajomość amxmodmenu, doświadczenie i wiek. Oczywiście jestem na TAK ?
 3. SzafraN.

  DODANY Podanie v2

  Jestem na tak, - często widywany na serwerze - steam, - doświadczenie, - mikrofon.
 4. SzafraN.

  GO MOD Pochwal się swoimi statami.

  Może być ?
 5. SzafraN.

  DODANY Podanie

  Jestem na tak, - często Cię widzę na serwerze - znajomość amxmodmenu - wiek - mikrofon Wyeliminuj tylko częściowy rage i będzie git ?
 6. SzafraN.

  X czy Y?

  Blondii CS 1.6 czy CSGO ? ?
 7. SzafraN.

  Cześć wam!

  No hejka ? Zapraszam na CSGO MOD'a ?
 8. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : SzafraN [AMXBans] Powod : ' Wstaw ssy+demko na CsOne.EU ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CsOne.Eu [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 1797047 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 37.47.244.91 ' [AMXBans] =============================================== Liczę na pozytywnie rozpatrzenie wniosku i prosiłbym o unbana, pozdrawiam :)