Arczi735

Użytkownik

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arczi735

  ZBANOWANY UB

  Bez przesady ze ban na 7 dni, pisze ze masz to 3 dni to nie kumam czemu ban dalej jest na 7 dni. Zamykanie tematu bez słowa wytłumaczenia, kolejny bezsens .
 2. Arczi735

  ZBANOWANY UNBAN :)

  Dodano 0 minut później --------------------------------------------------------------------------------- Dziękuje dobrodzieju ?
 3. Arczi735

  ZBANOWANY UNBAN :)

  XD JAKIE DOWODY MAM DOSTARCZYĆ PISZE W REGULAMINIE DO 3 DNI WIEC 3 DNI MIJA W SRODE WTEDY MIJA UB A NIE NA TYDZIEN XDDDDDDDDDDDDDD Dodano 0 minut później --------------------------------------------------------------------------------- CO ZA DOWOD CHCESZ? ZE GO CISNĄŁEM? MOGE POKAZAĆ CHETNIE WIĄZANKE
 4. Arczi735

  ZBANOWANY UNBAN :)

  **** [Ban Info] **** ## Zostałeś zbanowany ## Twoj nick: Arczi735 ## Twoje Steamid: STEAM_2:0:524365446 ## Powod: obraza na forum ## Admin: DarkChocolate<3 ## Data nalozenia bana: 11.11.2018 - 19:37:11 ## Dlugosc bana: 1 week ## Ban wygasa: 18.11.2018 - 19:37:11 **** [Ban Tak jak w temacie i wycinku z konsoli.. Serdeczny Pan Dark, źle nastawiony do życia i ogólnie mega czuły i wrażliwy, zbanował mnie za słowo "ciota" skierowane do mojego kolegi, bez żadnego upomnienia, nie reagował na nic, miny na respie, czy przeciwnicy kampili na respie przeciwnika totalnie nic go to nie interesowało. Ale to chodzi o ub, wiec chciałbym się dowiedzieć jakim cudem szanowny gość daje bana na 7 dni gdzie w regulaminie jest to max 3 dni. Druga sprawa w żadnym regulaminie nie pisze ze obrazy na forum będą banowane w grze. Sam tytus wysłał mi regulamin w którym nie pisze nic na taki temat. FORUM-FORUM wiec teoretycznie tu bana powinienem dostać, a nie w grze. Fakt poniosło mnie, ale to nie zmienia faktu ze ten admin jest niekompetentny.