Czerwa Jedzie!!

Użytkownik

Community Reputation

2

Profile Information

 • Imię
  Adam
 • Nick
  Czerwa Jedzie!!
 • Miasto
  Rzeszów
 • Steam
  jedzieostroxD

Recent Profile Visitors

285 profile views
 1. Czerwa Jedzie!!

  Rozwiązane Rezygnacja Czerwa Jedzie!!

  Witam. Chciałbym zrezygnować z posady Admina na serwerze ONLY DD2 GO MOD. Dziekuję za zaufanie mi, oraz życzę dalszych sukcesów na serwerze. Pozdrawiam Czerwony!
 2. Czerwa Jedzie!!

  ODBANOWANY Banned Strus Pendziwiatr

  @leon co do 10:12 tu nie chodzi o to ze go slyszal w trupiarni bo to wiem, ale o to jakiego flicka zrobil na glowe przeciwnika wychodzacego z trupiarni. To podskakiwanie to jest inna technika skakania (SGS chyba). 10:26 wedlug mnie nie w kazdej sytuacji mozna dzwiekiem okreslic pozycje przeciwnika, gdyz mogl byc troche bardziej na lewo (w strone okna) a podejrzewam ze bylby podobny dzwiek. 8:37-8:38 mogl to byc fart ale troche dziwnie to wygladalo.
 3. Czerwa Jedzie!!

  ODRZUCONY Admin

  na NIE! Nie masz steama, brak kultury oraz bycie adminem jest dla ciebie nowoscia.
 4. Czerwa Jedzie!!

  ODBANOWANY Banned Strus Pendziwiatr

  Oto moja rozpiska 8:37- 8:38- pierwszy strzał niecelny, ale drugi, z dziwnie przeniesonym celownikiem na głowe. zabicie z headshotem. 8:40-8:42- 2 strzały niecelne, jednak 3 prosto w głowe oraz podejrzany wykonywał ruch do tyłu co obniża celność broni 9:09- 9:22- dziwne, długie stanie, przecież jeszcze przed chwila grał 9:36-9:46- kolejne długie stanie 10:06 dziwny strzał. Wedlug mnie celownik nie był na glowie 10:12- taki flick to do virtusów a nie w cs 1.6 10:16-10:17 troszke za szybki strzał. Celownik poszedł na glowe przeciwnika po oddaniu strzału, a nie przed 10:19 dla mnie kolejny za szybki strzał. 10:26 znowu nie widział przeciwnika a oddał celny strzał 10:36 nawet gracz uważa ze jest odpalony Dodam jeszcze, że skonsultowałem się z innym adminem, który powiedział ze po tej akcji na "B" również dałby bana. Link do demka: http://591392.hltv3.pukawka.pl/hltv-1812241406-de_dust2-1545656760-1545658320.zip
 5. Czerwa Jedzie!!

  GO MOD Reset 25.12.2018

  W poście jest 2 razy informacja o możliwości wymiany 3 skinow jednoczesnie
 6. Czerwa Jedzie!!

  ODBANOWANY Banned Strus Pendziwiatr

  Tak to ja zbanowalem @Cheaterek, poniewaz po jego grze stwierdzilem ze to "cheater". Po obejrzeniu demka pobranego z forum, dalej twierdze ze ten gracz oszukiwał, albo miał nadludzki refleks.
 7. Czerwa Jedzie!!

  Siemka

  Siema!
 8. Czerwa Jedzie!!

  DODANY bogu$$ na admina!

  Na TAK! Znany i lubiany, steam, spełnia wymagania!
 9. Czerwa Jedzie!!

  GO MOD DD2 Tryb 2x2 Mala mapa

  Jak dla mnie ścianki są lepszym pomysłem niż tylko blokada zaplantowania bomby na "B". Jak jest poniżej określonej ilości graczy to powinno się grać tylko na jeden bombsite, a nie że gra toczy się na jednym BSie a terorysta chowa się np. na kominie na B. Można by było jedynie powiększyć obszar gry żeby tylko zamknąć wejścia na "B",a np. otworzyć wejście do dolnego.
 10. Czerwa Jedzie!!

  DODANY The S Podanie #2

  TAK! Kultura, Ogarnięty, Znany na serwerze wśród graczy, Nie wdaje się w niepotrzebne bójki.
 11. Czerwa Jedzie!!

  DODANY Czerwony Na Admina :D

  Często gram na tym serwerze od momentu pierwszego wejścia na niego. Myślę że jestem lubiany na serwerze wśród graczy i administratorów. Miałem dosyć wielki problem z kulturą ale ją opanowałem. Byłem już adminem i ogarniam o co chodzi w "tej pracy".
 12. Czerwa Jedzie!!

  DODANY Podanie

  Na TAK! Steam Wiek Kultura Lubiany przez graczy Wiedza o byciu administratorem Mutacja Mikro