EDZIU

Użytkownik

Community Reputation

9

Recent Profile Visitors

410 profile views
 1. EDZIU

  Wracajmy do życia !

  Jo dupja, takiego obrotu akcji się nie spodziewałem. Szkoda troszku, a takie fajne te ludziska tu grały. Można tylko baj baj napisać i żyć dalej.
 2. EDZIU

  ONLY DD2 asysty, zadane obrazenia

  Raz nabiłem 10k dmg jak strzelałem przez swojego.
 3. EDZIU

  ONLY DD2 asysty, zadane obrazenia

  /me pokazuje dmg, który przechodzi przez sojuszników.
 4. EDZIU

  Witam

  Hello. Pretty shemale
 5. EDZIU

  Ważne!

  Pamiętajcie aby się zaopatrzyć w niezbędne rzeczy w razie korawirusa, bo jak wiadomo w Niemczech juz są pierwsze zarażenia ?
 6. Najlepsze od Nokii, ja mam i jestem zadowolony. Tylko trzeba się przyzwyczaić, bo czasem ciężko rozróżnić, z której strony biegną :). Ja np z bs'a B słyszę ludzi z longa.
 7. EDZIU

  ODBANOWANY ssy Kluseczki

  Haha tu też bocie. Nie masz już gdzie grać tyle banów... XD
 8. EDZIU

  Witam :D

  Cześć, Nie słuchaj się gunnera, wbijaj na dd2. Najlepszy serwerek, ekipka jak u friza, same plusy.
 9. EDZIU

  WItam

  Yo byniu
 10. EDZIU

  DODANY Podanie Numercy

  Eluwinka Ode mnie na TAK Choć aktywność na forum jest na moim poziomie, to w gierce często widuję. Taki cichy chopok, co nic wulgarnego nie wypisuje ani nie się nie spina tylko skupia się na strzelaniu żeby chociaż raz być na +
 11. EDZIU

  DODANY Spróbuje jeszcze raz :>

  Od ostatniego podania poprawił aktywność na serwerze jak i na forum.Niekonfliktowy, znajomość amx,jak i wiek na plus. Jestem na Tak.
 12. **** [Ban Info] **** ## CsOne.Eu - Tylko Najlepsza Rozrywka! ## Zbanowany Nick: EDZIU :] ## Nick Admina: BadBoy[THC] ## Zbanowany SteamID: STEAM_2:0:578235767 ## Powod Bana: Wrzuc 5 Screnow na CsOne.eu ## Data Bana: 05.08.2019 - 16:07:42 ## Dlugosc Bana: Na zawsze! ## Ban Wygasnie: Nigdy ## Odwolanie od bana: https://www.csone.eu/forum/647-odwolaj-sie-od-bana/ **** [Ban