Gangus

Użytkownik

Community Reputation

3

About Gangus

 • Birthday April 11

Profile Information

 • Imię
  Robert
 • Nick
  Gangus
 • Miasto
  Gdynia
 • Zainteresowania
  motoryzacja, sport, cs

Recent Profile Visitors

196 profile views
 1. Gangus

  [Archiwum]Propozycja muzyki na lipiec 2018

  0:12 - 0:30
 2. Gangus

  [Archiwum]Propozycja muzyki na lipiec 2018

  0:48-1:08 1:11 do 1:40 0:50-1:06 moge wstawic duzo tylko musisz określić gatunek a na pewno coś znajdziemy:) nie wiem jakie gusta są mile widziane.
 3. Gangus

  .HLR.! Wita

  Witam i przy okazji Ukraińca. Pozdro
 4. Gangus

  GO MOD DD2 Problem

  Jest filmik na youtubie można sobie wpisać spec bug cs 1.6 i tam jest to wyjaśnione.
 5. Gangus

  ODRZUCONY Podanie Gangus

  Ok, jak już wcześniej wspomniałem - zdaje sobię sprawę ze słabej frekwencji, dlatego też jestem otwarty na krytykę lub zalecenia co i lub jak poprawić. Jeśli taka jest wasza wola, to siłą rzeczy muszę ją spełnić. Pozdrawiam. Edit: od siebie dodam tylko tyle, że większość czasu mam przegrane poza steamem z uwagi na to że steam zakupiłem wraz z oryginalną płytą Counter-Strike dopiero po 10 latach gry na NON STEAM. Nigdy nie miałem ciśnienia na zakup steam'a, ponieważ nie widziałem sensu go kupować gdy ta sama zawartość jest powszechnie dostępna zupełnie za darmo (z wyłączeniem społeczności steam). Ale nadrobiłem to i kupiłem dopiero po tak długim czasie w celach kolekcjonerskich, i aby była zawsze pamiątka, a tylko po spojrzeniu na pudełko od gry - chęć grania.
 6. Gangus

  Guzior - Ninja (ft. Szpaku)

  Link wygasł
 7. Gangus

  Jointuśś Wita

  Witamy
 8. Gangus

  GO MOD DD2 Problem

  Tak czy inaczej to wina skryptu w AMX gdzieś PTB nie mógł wyrównać składów on poszedł w tym momencie na spekta i się zbugował.
 9. Gangus

  Gangus Wita

  Również mam taką nadzieję:) pozdrawiam również. Serwer miodzio (jak zawsze zresztą CsONE u mnie na 1 miejscu) :-)
 10. Gangus

  Gangus Wita

  Cześć. Nazywam się Robert, mam 27 lat. Lubię szybkie samochody i kanterstrajk;)
 11. Gangus

  GO MOD DD2 Problem

  Błąd podczas inicjalizacji przy wejściu na serwer. Taka sytuacja może mieć miejsce gdy jest losowanie zespołów np. 8 na 8 i osoba która się zglitchowała przejdzie na spect (dzieje się tak podczas zaczęcia nowej rozgrywki) wtedy jest niewidzialna i może każdego zabijać. Jest to łatwe do skorygowania w AMX.
 12. Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Robert, mam 27 lat. Na forum jestem nowy, nigdy się tutaj nie rejestrowałem ponieważ nie czułem potrzeby i zawsze odkładałem to na później (choć z perspektywy czasu teraz widzę że był to błąd). Na serwerze swoje pograłem pod różnymi nickami, sam nie jestem w stanie spamiętać ile ich było. Moja kariera w CS 1.6 zaczęła się 13 lat temu jeszcze za dzieciaka gdy z kolegami graliśmy po kafejkach na LANie. Później wkręciłem się bardziej w ten temat i odnalazłem pewnego razu sympatycznego człowieka z którym założyliśmy sieć CS Gontar która już nie istnieje. Moja znajomość skryptów oraz komend jest na dość dobrym poziomie, zawsze uczciwie podchodzę do sprawy jestem rozważny, moje decyzje są zawsze po 10 i więcej razy przemyślane nim dojdą one do skutku, jestem też osobą kulturalną i szanującą innych graczy. Dlaczego ja? Ponieważ znam skrypty i całe środowisko AMX MOD X, Counter Strike jest grą która "wrosła" się we mnie od czasów dzieciństwa, całe życie gram uczciwie bez żadnych wspomagaczy, i aby utrudnić życie cziterom dysponuję własnym osobnym środowiskiem do testowania najnowszych cheatów które wychodzą do CS 1.6 dzięki czemu doskonale wiem jak rozpoznać oszusta. Gram też dużo w godzinach nocnych gdzie jest największe natężenie oszustów a admina żadnego nie widać, i dlatego też jest to powód mojego podania. Chcę dążyć do lepszego rozwoju serwera i zapewnić przyjemną rozgrywkę dla graczy aby mogli czerpać z gry to co najlepsze, bez oszustw i wulgarnych tudzież niechcianych zachowań. Zdaje sobię sprawę że większość będzie sceptyczna wobec mnie i nie zna mnie z uwagi że grałem pod róznymi nickami, dlatego też decyzja o przyjęciu mnie na stanowisko Admina zależy tylko i wyłącznie do was. Przyjmując mnie na to stanowisko zapewniam was że serwer zyskałby na tym bardzo korzystnie. Lubię współpracować w zespole - zwłaszcza pokręconym pozytywnie;). Serdecznie was pozdrawiam i do zobaczenia w grze:) liczę także na was, na pozytywny głos w mojej sprawie.