Skocz do zawartości

Still Trippin

vip VIP

Still Trippin wygrał w ostatnim dniu 12 Czerwiec

Still Trippin ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

117

6 obserwujących

O Still Trippin

 • Ranga
  AWP MASTER
 • Urodziny 15.07.1988

Kontakt

 • Steam
  Still Trippin'

Informacje o profilu

 • Imię
  Przemko
 • Nick
  Still Trippin'
 • Miasto
  Las Vegas
 • Zainteresowania
  SPORT, HIP HOP
 • Ulubiony serwer
  COD

Ostatnio na profilu byli

757 wyświetleń profilu
 1. Rozwiązane UBT czeno

  Jest tutaj od paru dobrych lat, miał swoje akcje które dobrze nie wpłynęły na jego reputacje, ale przecież każdy ma kiedyś swoją szansę, może jest wulgarny, ale jeżeli ktoś go zna błizej wie o tym że on ma taki sposób bycia i nikogo nie obraża na poważnie, myślę że gdy dostanie szansę to będzie zmuszony zmienić swoje zachowanie. Dlatego z mojej strony TAK. + Aktywność na serwerze/forum. + Znajomość na sieci. + Staż i zaangażowanie od lat.
 2. [Pożegnanie] Still

  Cześć, na prawdę ciężko piszę mi się to pożegnanie, bo mam sentyment do tej sieci, przywiązałem się do wszystkich na prawdę w porządku ludzi, nauczyłem się dużo, i od razu na wstępie, chciałbym przeprosić wszystkich za swoja postawę, ale jakbym wiedział że wyjdzie taka sytuacja, to bym nie pchał się na redaktora, ale są i plusy bo jak wspominałem nauczyłem się tutaj wiele, i dziękuje za szanse oraz przepraszam wszystkich za niezrealizowane wywiady, ale najbardziej cieszy mnie to że już w głębi duszy wiem, że tutaj wrócę, tylko nie wiem w jakim okresie czasu, dlatego urlop jest tutaj zbędny. Ale jak wrócę, to zrobię wszystko, abym dostał druga szansę, bo przecież do 3 razy sztuka. Chciałbym podziękować wszystkim, których tutaj poznałem. Jesteście wspaniałymi ludźmi, nie będę tutaj wymieniał każdego bo było był każdy użytkownik hehe, peace! Wraz z pożegnaniem, rezygnuje z każdej rangi. Jak wrócę do laptopa, to na pewno tutaj! Pozdrawiam
 3. .HLR.! Wita

  Witaj
 4. Rozwiązane Klaj Sraj Szou

  Co tutaj za dużo mówić, pierwsza akcja na demku robi swoje, jeżeli za mało polecam poczekać do rundy 3
 5. Rozwiązane Mały błąd

  Cześć, graliśmy dziś nad ranem na serwerze, i postanowiliśmy przedłużyć mapę o 15 minut, tylko że wtedy zauważyłem, mały i słabo spotykany, bo przy przedłożeniu, błąd. TOP3 graczy rundy, w każdej kolejnej rundzie, dostawali monety, EXP i medale, i tak przez 5 minut, aż postanowiłem że zmienimy mapę, więc żeby ludzie nie wykorzystywali błędu, czas to usunąć
 6. Rozwiązane Problemy, propozycje

  Ja dorzucę taka mała luzna propozycje, aby za HS były 2 fragi, niby nic takiego ale więcej fragów w tabeli uszczęśliwia gracza Co ty na to @TyTuS.?
 7. 6IX9INE "Tati" Feat. DJ SpinKing

  6IX9INE, czyli jedyny król Nowego Jorku @KAPITAN SOWAJest parę fragmentów, które ci się spodobają lordzie
 8. ODRZUCONY Podanie o admina

  Jestem na NIE, dlaczego? - Byłeś może aktywny czasami, ale nie tak często. - Pamiętam sytuację w której obrażałeś gracza, bez powodu. - Podanie napisane na kolanie, nie przekonujące w żaden sposób.
 9. 4FUN Zagłosuj na serwer i zgarnij REPUTACJĘ!

  Głosów: 116
×