Llukaszenko

UnBan Team

Llukaszenko last won the day on November 2

Llukaszenko had the most liked content!

Community Reputation

153

About Llukaszenko

Profile Information

 • Imię
  Łukasz
 • Nick
  Llukaszenko
 • Miasto
  Katowice
 • Steam
  wangchuck

Recent Profile Visitors

344 profile views
 1. Llukaszenko

  GO MOD Odwołanie od bana - KOCUR. v2

  Tyle, że ty ssów nie ma, popraw to
 2. Llukaszenko

  ODBANOWANY SS'y TakiJedenCoNieWieJaki

  BRAWO! Zostałeś odbanowany, zapraszamy do ponownego odwiedzenia Naszych serwerów. Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu
 3. Llukaszenko

  ODBANOWANY SS'y TakiJedenCoNieWieJaki

  Wypadałoby wejść przynajmniej na spec no ale co ja tam się znam. UB
 4. Llukaszenko

  Rozwiązane Skarga na _aVe_

  Na demku na samym końcu widać co pisałeś ty do niego nic innego nie było, więc dowodów na przewinienie admina nie widzę. Może jak dostarczysz swoje demko z folderu cstrike to na nim będzie coś więcej, jak w tej materii się nic nie zmieni to skarga do zamknięcia.
 5. Llukaszenko

  ODBANOWANY Odwołanie od bana - KOCUR.

  Odwołanie złożone prawie 2 dni od otrzymania bana, mimo iż pisałem abyś złożył wcześniej, po tym czasie możesz odwołać się dając nam tylko i wyłącznie demo, nie HLTV . Jeśli wstawisz je do godziny 18, czyli i tak idę Ci na rękę to je sprawdzę, (powinno to zostać bez ub) Jeśli zobaczę demko z hltv to od razu zamknę temat.
 6. Llukaszenko

  Propozycje

  Ogólnie chodzi mi o takie bany na min. 1 dzień, żeby to miało sens jakiś. Zresztą nie musi to być skrócenie może tez być zniesienie, to jest tylko taki ogl pomysł. No wiadomo, że podlegałoby to weryfikacji. @deadeye Wystarczyłaby składka dla admina 10zł miesięcznie, np jest 20 adminów daje Ci to 200zł miesięcznie + wpływy z vipa + wpłaty dobrowolne. Co do forum to przydałoby się jakoś rozruszać
 7. Llukaszenko

  Propozycje

  Chciałbym aby pojawiła się u nas możliwość zareklamowania się każdy wie o co chodzi więc nie będę tłumaczył. Plusy: Możliwość reklamowania się na większej ilości sieci Więcej zarejestrowanych użytkowników na forum Więcej publikowanych tematów (jest jakiś % że ktoś nawet z tych reklamujących może zostać) Można pozyskać dodatkowych graczy Zaznaczamy/umacniamy swoją pozycje Minusy: Czasochłonny proces (chodzi o możliwość reklamowania się na innych forach) Spam reklamami na forum (można wprowadzić wymagania aby to zminimalizować) Ryzyko utraty ludzi --> to według mnie jest największy minus tego, ale coś za coś Zaktualizowanie kodu reklamy (mi nie działa) KOD REKLAMY; Zaktualizowanie kodu reklamy dałoby możliwość odrabiania kar/banów - ilość reklam zależna od przewinienia. Każdy kto składałby podanie na admina musiałby wykonać X reklam. Ostatnio dość często można przeczytać podania od osób która na forum się w ogóle nie udzielają, a w podaniach piszą że chcą pomóc w rozwoju serwera, tak wiem serwera, ale czym byłby serwer bez forum? Pomagając forum pomagają również serwerowi. ODPRACOWANIE WARNA/BANA Tutaj wszystko byłoby zależne od rodzaju przewinienia i albo reklama albo "wykupienie" Np. Ktoś dostaje bana na tydzień lub 2 ale nie otrzymuje UB, to ma możliwość skrócenia sobie bana albo całkowite jego zniesienie przez w/w W jeszcze większym uproszczeniu, ktoś narozrabiał, przesadził itd. to otrzymuje od nas tzw. DRUGĄ SZANSĘ Chciałbym aby każdy się kto chce się pod tym wypowiedział, nie jest to szczegółowo gdyż chodzi mi o sam zamysł tego wszystkiego, resztę można ustalić ewentualnie potem.
 8. Llukaszenko

  Hejooo.

  Doberek
 9. Llukaszenko

  Cześć wszystkim

  elo
 10. Llukaszenko

  ODBANOWANY KOCUR.

  @KOCUR. W folderze cstrike powinno Ci się nagrać demko, wstaw je również nazwasieci_nazwa serwera_mapa ---> godzina @_aVe_ Proszę o rozpiskę demka
 11. Llukaszenko

  GO MOD Zagłosuj na serwer i zgarnij REPUTACJĘ!

  297 https://cssetti.pl/serwer/193.33.176.108:27015
 12. Llukaszenko

  GO MOD Spróbujemy

  Gt może być nie ma tragedii + TOP30 czasu online po resecie, również może być + Mikro + Forum, trzeba nadrobić koniecznie - Masz steama a na serwerze grasz na NS - Opis jakoś mnie nie przekonuje - Jak dla mnie czas spędzony na serwie jak najbardziej na plus ale reszta taka średnia. Dlatego dałbym szanse pod warunkiem poprawy pozostałych rzeczy.
 13. Llukaszenko

  ZBANOWANY perm za nic

  No to się zgadza nie reklamowałeś serwera tylko sieć, większość osób wie, że ta nazwa to nazwa sieci, zresztą wszystko masz na ssie. Po to jest u nas odpowiedni dział aby takich osobników zgłaszać, ale adminowi na serwie. Co ma wspólnego granie na codzie do bana na dd2? Owszem masz racje ale napisałeś to w innym znaczeniu. 20 osób po 23 to wydaje mi się dużo osób, i jak dla mnie nie jest pierdoła. Ewentualnie można skrócić bana, ale poczekam na @Zamasu. Jak uważasz, że nasza decyzja jest zła to wstaw demko z tej mapy.