Marionetek

Użytkownik

Community Reputation

13

4 Followers

About Marionetek

 • Birthday 03/10/2002

Profile Information

 • Imię
  Bartek
 • Nick
  Marionetek
 • Steam
  marionetekpb

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Marionetek

  GO MOD DD2 Zagłosuj na serwer i zgarnij REPUTACJĘ!

  448 http://cssetti.pl/serwer/193.33.177.15:27026
 2. Marionetek

  DODANY Trzeba spróbować! :)

  Niestety NIE: - Wiek - Nie przekonałeś mnie tym podaniem aby ci zaufać -/+ Aktywność na Forum + Staż Jednak ja osobiście jestem na NIE.
 3. Marionetek

  ODRZUCONY [UbTeam] Wariat ?!

  Niestety NIE Dlaczego ? Już wyjaśniam.. - Aktywność na Forum. - Posty do nadrobienia. - Nie znam cię ! + wiek Niestety NIE !
 4. Marionetek

  DODANY Podanie o członka UnBan Team - Zangetsu

  Jestem za Okres Próbny. + staż + wiek + doświadczenie + aktywność + pomoc jest potrzebna Okres Próbny mu należy dać moim zdaniem.
 5. Marionetek

  ODBANOWANY Odwołanko od niesłusznego banika :)

  Podałem link wyżej !!! Link do hltv: http://426934.node3.pukawka.pl/hltv_paintball-1803302002-de_dust2-1522432920-1522434120.zip
 6. Marionetek

  ODBANOWANY Odwołanko od niesłusznego banika :)

  Dodano 0 minut później --------------------------------------------------------------------------------- kk już... szukam hltv Dodano 3 minut później --------------------------------------------------------------------------------- kk już... szukam hltv Dodano 3 minut później --------------------------------------------------------------------------------- Proszę te HLTV przejrzeć dokładnie.. Dodano 9 minut później --------------------------------------------------------------------------------- Jak tam HLTV ?
 7. Marionetek

  ODBANOWANY Odwołanko od niesłusznego banika :)

  Przejrzałem już całą zawartość Cs 1.6 znalazłem aby te 4 ssy co mi admin cyknął a demka nie ma....
 8. Marionetek

  ODBANOWANY Odwołanko od niesłusznego banika :)

  Wszedłem właśnie wcześniej tam... i były tam 4 ssy które umieściłem... a demka nie było... Dodano 3 minut później --------------------------------------------------------------------------------- Wszedłem właśnie wcześniej tam... i były tam 4 ssy które umieściłem... a demka nie było...
 9. Marionetek

  ODBANOWANY Odwołanko od niesłusznego banika :)

  Admin mi cyknął 4 ssy .... 5 nigdzie nie ma... a demko gdzie można znaleźć ?
 10. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : Marionetek [AMXBans] Powod : ' Wstaw ssy+demko na CsOne.Eu ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CsOne.Eu [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 278066622 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 37.47.234.127 ' [AMXBans] ======================================== Ale, dostałem bana i admin mi zrobił 4 ssy, które umieściłem w polu wyżej... Bana dostałem nie słusznego... nie używałem wspomagaczy.. Proszę o rozpatrzenie podania Dostałem bana bo dobrze mi poszła mapa ? bo miałem staty.. 20/6 ? Proszę o rozpatrzenie pozytywnie tego podania..
 11. Marionetek

  Daniel - #21

  Jaki jest twój ulubiony serwer na Cs-One ?
 12. Marionetek

  GO MOD Propozycję dotyczące serwera 2018

  Zrobić takie "Lotto" na czym to by polegało ? na tym że gracze do tego "Lotta" wstawiaja jeden skin i to losuje i jak wypadnie dany gracz to on zgarnia skiny postawione na "lotto"
 13. Marionetek

  Rozwiązane podanko o admina

  Jestem na Ogromne NIE: Wiek: 16 tak napisałeś w poście a nazwę imion typu "Adrian" piszesz z małej ? Do wieku bym się jeszcze zastanowił !! Posty na forum: Napisałeś tylko 1 post na forum i już chcesz mieć admina ? Na tej sieci to tak nie działa ! Aktywność na forum: Też nie jest dobra. Staż na forum: Twoje konto zostało założone 20 minut temu.... Więc twierdze, że konto absolutnie pod podanie !! Staż na serwerze: Strzelam, że nikt go nie zna Decyzja: NIE Pozdrawiam Marionetek