Dex

Użytkownik

Community Reputation

1

Profile Information

 • Nick
  `Dex

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dex

  A witam witam ;)

  Siemanko ^^
 2. Dex

  Rozwiązane podanko o admina

  Jestem na Nie konto dla podania.
 3. Dex

  Rozwiązane DezigiuszHere.

  Klaudia wiesz jak to jest na voice chat, bylo wtedy 2 vs 2 i akurat jego dobrało mi do teamu, nie jestem pewny czy w demku zapisują się rozmowy z voicechatu, nie pisał bym tej skargi ale chłopak przegiął. P.S. Wydaje mi się że coś znalazłem, http://www7.zippyshare.com/v/eqDo4no6/file.html
 4. Dex

  Rozwiązane DezigiuszHere.

  Piszę ten post z powodu wulgarnego języka oraz słów które rzuca w moją stronę od kilku dni na voice chacie "DeziugiuszHere". Gracz po prostu nie może znieść mojej obecności na serwerze i rzuca słowami m.in: cwe*u, kur*o, frajerze, rozj*bałbym Cie itp. Miałem lekki problem do tego gracza, chodziło w sumie o voice chat którego nadmiernie używa bez powodu, drąc się i prowadząc zbędną dyskuję. Administracja zwracała mu uwagę lecz chyba na daremnie. Jesteśmy aż ludźmi i wydaje mi się że nie szanując kogoś tym bardziej nie szanuje się siebie. Liczę na pomoc ze strony Administracji.
 5. Dex

  Rozwiązane Wulgarny język admina.

  Wiesz gdy jest np 3/4/5/6 za prośbą graczy admin zmienia mapę własnie na aima/awp, własnie na serwerze Tytusa . Ale nie wiem czy zmiana mapy z wgranych na własną jest możliwa, chodzi mi tu o css_india i aim_map. Jeśli nie ma w wgranych mapach na pewnym serwerze tych map to dlaczego je zmienia ? Nie jest to łamanie regulaminu serwera?
 6. Chciałbym poruszyć kwestię o wulgarnym języku admina, @pankracy1 masz 28 lat a nie potrafisz sie kontrolować z przeklinaniem na serwerze. Admin powinien być przykładem jak się należy zachowywać, muty na ludzi co drą się wyzywają spoko ale dlaczego Ty taki jesteś? Za dużo chciałbyś pokazać z swojej strony, szukasz atencji ? Najwyraźniej tak, jako jedyny admin masz problem z emocjami i nad nimi nie panujesz. Dzisiejsza akcja, obraziłeś się za lamusa ? Ty 28 letni facet ? Co ma pewnie rodzine, dom. Odnoszę wrażenie że chyba nie nadajesz się na tę rolę co aktualnie pełnisz. Następna sytuacja, (aim mapki, awp india), zacząłeś pisać na sayu dla ADM że bedą bany za strzelanie z respa, wielokrotnie się zdarzyla sytuacja że dostałem od Cb jak i innych graczy Hs'a z respa, co sobie nie dasz bana? Straszyłeś "Limitowanego" straceniem praw do Admina bo Cie strzelił z respa, to tylko gra a zachowujesz się jak by to było Twoje życie. Wg mnie nie powinieneś mieć tej rangi którą aktualnie masz. P.S. Nie szukam żadnej awantury po prostu liczę na sprawiedliwość wobec PanaDorosłego. Mam nadzieję że skończy Ci się to Twoje cwaniakowanie. Nie pozdrawiam. P.S. Gram Na tym serwie od kilku dni i z żadnym adminem nie ma tyle problemu co z Tobą.
 7. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CsOne.eu @ CSGO:MOD #2 [AMXBans] Powod: 'Obrazanie Gracza | Admina' [AMXBans] Dlugosc bana: '1 day' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1624876635' [AMXBans] Twoje IP: '178.235.178.135' [AMXBans] ======================================== Tak to ja się nie będę bawił skoro sam mówi o zasadach fair play to niech ich sam przestrzega, *** PanKracy killed `Dex with a headshot from awp *** [ VIP | Legendary eagle ] Limitowany : /r [ Master guardian II ] o : xD Skina kupisz w /sklepsms Chcesz miec skina ? kup Skina w /sklepsms lub skrzynki o killed Limitowany with ak47 [ Master guardian II ] *DEAD* `Dex : no co za lamus japie**ole pruje sie ku**a do nas a sam napie**ala Szukamy adminow - Podania na Forum - Admin jest darmowy !!! [ VIP | Legendary eagle ] *DEAD* Limitowany : /rs [ Master guardian II ] *DEAD* `Dex : i niby taki kur*a honorowy Zacznij PanKrac od siebie bo to że masz admina nie daję Ci żadnego immunitetu jeśli chodzi o wyzwiska itp. Chwile wcześniej sam napisałeś na mapie awp_india żeby nie walić z respa. "to jest zasada fearplay zeby nie strzelac" to są Twoje słowa i nie pal frana bo piszesz jedno a robisz drugie gościu, i robisz z siebie pośmiewisko takim zachowaniem. Co o lamusa się obraziłes, na ambicję Ci wszedłem ? Czekam na Twoją wypowiedź Panie Dorosły.
 8. http://www18.zippyshare.com/v/1r21HgWz/file.html SSy
 9. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CsOne.eu @ CSGO:MOD #2 [AMXBans] Powod: 'Wrzuc 6 Screnow na CsOne.eu' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1624876635' [AMXBans] Twoje IP: '178.235.178.76' [AMXBans] =======================================
 10. [ VIP | Master guardian elite ] DymamKoty : /rs [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CsOne.eu @ CSGO:MOD #2 [AMXBans] Powod: 'Obrazanie Gracza | Admina' [AMXBans] Dlugosc bana: '3 hours' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1624876635' [AMXBans] Twoje IP: '178.235.178.249' [AMXBans] =============================================== DymamKoty killed KukiKris with m4a1 [ Master guardian II ] *DEAD* `Dex : CO ZA KUR** Z RESPA WALA P.S Ja wiem że na forach Ręka Rękę Myje ale skoro sam admin pisze na sayu o nie strzelaniu z respa to coś jest nie tak: 1. Dowód: [AMXBans] 'Shved.' dostal bana na '5 minutes'. Powod: 'STRZELASZ Z RESPA !!! aim map P.S Proszę o odblokowanie BANY na stronie głównej. Chciałbym poznać Admina banującego. .