RomeO

Użytkownik

RomeO last won the day on June 24 2019

RomeO had the most liked content!

Community Reputation

16

2 Followers

About RomeO

 • Birthday 11/04/1997

Kontakt

 • FB
  Arthur Black

Profile Information

 • Imię
  Atrtur
 • Nick
  RomeO
 • Miasto
  Słupsk
 • Zainteresowania
  Gry Komputerowe, Technologia Barmańska, Sport, itp. itd.

Recent Profile Visitors

501 profile views
 1. RomeO

  COD 401 Propozycja ostatniej szansy?

  Możesz spróbować zrobić 101 lvl, kilka podstawowych klas + klasy "super" od jakiegoś lvl, dodatkowo, skiny broni (jak chce ci się pobawić to wprowadź skrzynki ze skinami broni), przede wszystkim zmienić vote na mapy, bo aktualny system głosowania/wybierania map jest do dupy. Wprowadzić system losowania małych map poniżej określonej liczby graczy. Ogólnie dużo zmian klany zostawić ale bez tak wielkich profitów i myślę, że na stałe. VIP po 22 do 6 czy 8 darmowy. Rejestracja konta na nazwę gracza i hasło. Auto slay za timing na respie tt. I jest jeszcze coś takiego, że na prośbę admina gracz musi zrobić "scan". Robiąc scan trzeba poprzez link zainstalować malutką apke na pc (spokojnie sprawdzone jest bez wirusów i z pewnego źródła). Po włączeniu, skanuje aplikacje CS 1.6 i wszystkie powiązane pliki w wyniku czego ukazuje czarno na białym czy gracz używa jakichkolwiek niedozwolonych programów, skryptów czy innych wspomagaczy, które mają bezpośredni kontakt z/ wpływ na aplikację CS. Całość jest udostępniona w internecie na stronie z której pochodzi "scan" i są zawarte w nim wszystkie potrzebne informacje (po odczytaniu zawartości udostępniamy w konsoli skopiowany link do strony przez, który dostaniemy się do wyników). Cały proces zajmuje niewiele czasu, administrator nie musi się o nic głowić czy przerywać gry wystarczy, że poprosi podejrzanego o scan. Dlatego uważam, że akurat to jest warte zachodu. Za chwilę doczepie linki i screeny jak tylko przeniosę się na pc. Wymieniłem najpopularniejsze usługi, które oferują inne serwery, na których jest wysokie zainteresowanie + scan od siebie bo uważam to za fajne, dokładne i wygodne rozwiązanie problemu z hackami. Czekam na opinie.
 2. RomeO

  Pokaż swoją twarz :)

  No nie będę gorszy łapta i mnie... (Ps. przepraszam za reklamę) Wrzucę jedno z sesji zdjęciowej z Pilzna --> Czechy. Mimo iż jestem Barmanem jestem również od tego roku "197" Tapsterem na całym świecie. Nie piszę tego aby się przechwalać, tylko po to aby zaprosić was do obserwowania mojego firmowego profilu na Instagramie. Jeżeli znajdzie się ktoś chętny, znajdziecie mnie pod nazwą: "Arthur_Poland_Tapster". Aktualnie mój profil nie posiada jeszcze dużej ilości postów jak i samych zdjęć, jednak w niedalekiej przyszłości będę poświęcał więcej czasu na prowadzenie konta dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszam i dziękuję za follow.
 3. RomeO

  COD 401 Jackpot jest dalej zbugowany...

  Dodam do tego, że zdarza się dosyć często sytuacja w której wygrywa HLTV. Przez co między innymi ja dla przykładu, jestem stratny jakieś 950 monet w przegranych z HLTV.
 4. RomeO

  COD 401 Kolejny Błąd z Perkiem

  Z tymi złotymi się nie spotkałem. Jeżeli jednak mówimy o perkach to bugują się dalej po zmianie mapy, po kupieniu perku z targu, zmieniając klasę również się zdarza, że zmienia perk na inny (nie nie dlatego, że jakaś klasa nie może mieć akurat tego perku)
 5. RomeO

  DODANY Szynka na Admina ?

  Zdecydowanie na tak. Gracz spędza dużo czasu na serwerze, nie sprawia problemów, ma dobry kontakt z innymi graczami. Myślę, że to odpowiednia osoba na to stanowisko, ponieważ jest graczem lubianym przez innych, dodatkową zaletą jest to, że ogarnia amx, nie nadużywa mikrofonu, jest ogarnięty. Dobrze zna regulamin i go nie narusza. Dlatego jestem na tak nawet na okres próbny.
 6. RomeO

  [Archiwum]Czas na zmiany.

  Witam, przychodzę z dwiema sprawami. Pierwszą z nich jest propozycja odsunięcia od stolika administrację serwera, która już od dawien dawna nie jest na nim aktywna. Również uważam, że dobrze by było zadbać o aktualizowanie listy administratorów poszczególnych serwerów, którą możemy znaleźć na forum, ponieważ nie ma tam aktualnej administracji a przynajmniej nie ma wszystkich. Co do drugiej sprawy, chodzi o dokładniejsze sprawdzanie graczy, którzy ubiegają się o administrację oraz sprawdzanie samej administracji. Konkretniej aby rzeczywiście spełniali wszystkie te wymagania które są podane poniżej. Skąd się to wzięło? A stąd, że są na tym stanowisku gracze, którzy nie spełniają mniej więcej połowy wymagań co wpływa na jakość serwera i samej gry jak jakiś czas temu w moim przypadku. Nie będę się rozpisywał w tym poście co miało miejsce ale napiszę, że administrator powinien dawać przykład graczom. W tym wypadku było totalnie odwrotnie. Fajnie by było gdyby ktoś ich trochę naprostował ponieważ zaczyna tam się robić dziecinada. Dlatego, że obie sprawy dotyczą tego samego tematu, wykorzystam "wzór & wymagania na ADMINA" jako karty przetargowej do poparcia obu z nich. Czekam na opinie i z chęcią odpowiem na pytania .
 7. RomeO

  szkoda słów. PORADNIK DLA KAZDEGO GRACZA

  O tym właśnie mowię... czlowiek próbuje na spokojnie coś przekazać ale nie da się bo przecież "przykazanie pierwsze : AGRESJA mym słowem". Co do twojej wypowiedzi, ja mieszkam w Polsce i używam polskiego języka. Naucz się używać kropek i przecinków, ponieważ w aktualnym stanie to jest bez ładu i składu. Coś tam rozszyfrować się da ale tak w zasadzie to nie wiem o co ci chodzi, posprawdzaj błedy i postaraj się to jakoś złożyć do kupy, gdyż jest to niezrozumiałe. Podobnie piszą chore upośledzone dzieci, pojawia się jakaś myśl, coś chcą przekazać ale sami nie do końca wiedzą co. Ubogi zasub słownictwa jeszcze bardziej im to utrudnia, wynikiem tego jest po prostu niezrozumiały splot wyrażeń i emocji. Nie da się nic zrozumieć. Domyślam się jednak, że ty nie masz z niczym problemów i dasz radę to zrobić. Na początek polecam spróbować przeczytać wszystko na głos i w ten sposób zobaczysz gdzie i co trzeba naprawić. W taki sposób kiedyś w wolontariacie uczyliśmy chore dzieci, które naprawdę dobrze sobie z tym radziły. Urzywałem tego kiedy miałem problemy z nauką jezyka polskiego. Wracając do tematu... Jesteśmy przy czytaniu, wspaniale równierz by było, gdybyś nauczył się również czytać ze zrozumieniem. To miało by ogromny wpływ na poprawę twojego języka. Myślę, że począwszy na zbieraniu prawdziwych informacji, które były by po pierwsze używane do : możliwości wypowiadania się z jakąś wiedzą na jakiś temat, zrozumieniu przekazu autora kierowanego do odbiorców. Piszę to ponieważ nie rozumiem niektórych kawałków plecionki, informacje w nich zawarte nie pasują do reszty, przez co jeszcze trudniej zrozumieć to co starasz sie przekazać. Dlatego przeczytaj proszę post jeszcze raz. Jeżeli chcesz mi coś powiedzieć, rób to jak człowiek. Jeżeli dasz radę poprawić twoją wypowiedź, to był bym zachwycony. Mógłbym wtedy zrozumieć to co chcesz powiedzieć... Jednak mimo wszystko, jestem po części realistą-dlatego, jeżeli to dla ciebie za trudne i to za wiele to jestem też wyrozumiałym człowiekiem, więc zrozumiem to i nie będę tak bardzo wymagający. Weź to sobie do serca bo to dla ciebie przysługa. Czekam na twoją nową bądź starą wypowiedź, pod warunkiem oczywiście, że bedzie to napisane czytelnie i zrozumiale. (Jeżeli nie dasz rady z tym samodzielnie, to nie zaprzątaj sobie główki przyjacielu ?) Osobiście również uważam, że twoja (nazwijmy to) wiadomość, idealnie obrazuje twoją osobę w mojej wcześniejszej wypowiedzi. To tyle co mam tobie do powiedzenia, póki co. 3maj się.
 8. RomeO

  szkoda słów. PORADNIK DLA KAZDEGO GRACZA

  M m m m m ... Nie e kochana, źle to odebrałaś albo ja źle przedstawiłem to co mam na myśli. Więc sprostujmy, chodziło mi o to, że mmmmm jakby to ... wiem "P1NGI3L pisząc ową skargę na Kali'ego Kgm, musi mieć świadomość, że tymi (pozornie małymi) kłamstwami, naraża na utratę stanowiska bądź jakiekolwiek regulaminowe działania, które mogły by zostać poczęte w stronę niewinnego administratora". [mam nadzieję, że w takiej formie to co chciałem przekazać wcześniej jest zrozumiałe] Oczywiście, jeżeli ktoś nie przestrzega regulaminu i nie ważne czy to jest zwykły gracz czy administrator (niezależnie od tego ile czasu jest z nami na serwerze) powinien zostać ukarany w równie regulaminowy sposób. Tu nie ma nic do dyskusji, to wszystko jest jasno przedstawione i zrozumiałe w takim samym stopniu. Co do samego "poradnika", po prostu przypasował mi ten temat do kierunku mojej wypowiedzi. W iście zakręcony sposób staram się pokazać bardzo niekoleżeńskie zachowanie ze strony oskarżyciela. Jeszcze nie tak dawno temu, chłopaki siedzieli na tej samej płaszczyźnie u TyTuS'a czyli byli tylko albo aż graczami. Zarówno jeden jak i drugi bardzo dużo czasu poświęcali na grę dobrze się przy tym bawiąc. I nie ma znaczenia czy jeden był, czy jest lepszy od drugiego (mówię tu o poziomie umiejętności) bo robili to razem, wspólnie. A nawet jeżeli nie w tym samym czasie to tak jak my wszyscy byli i dalej są cegiełką tego serwera. Nie wiem czy oboje próbowali, na pewno jeden z nich napisał podanie na administratora i się dostał, czego oczywiście gratuluję. A w tym momencie z mojego punktu widzenia tego, który ma mniej uprawnień trochę dupka boli (bez obrazy ;* ) dlatego naruszył regulamin i został w odpowiedni sposób za to ukarany, jednak w nieodpowiedni i niekoleżeński sposób zachował się wobec tego samego gracza z którym się kiedyś dobrze dogadywał i z którym gra od bardzo dawna (czyli wobec administratora), pisząc na niewinnego skargę, w której obsypuje go kłamstwami, znieważa i byle by tylko zrobić mu nazłość, nadepnąć na piętę a najlepiej zdegradować z jego stanowiska. Bardzo niekoleżeńskie zachowanie, porównam to do takiej dziecinnej/ głupiej sytuacji : W podstawówce było dwóch kolegów w tym samym wieku. Jeden z nich lubił się uczyć, dlatego miał lepsze oceny. Drugi natomiast był przez to bardzo zazdrosny, bo też chciał mieć takie wyniki. Podszedł do swojego rówieśnika i zamiast poprosić go o wspólną naukę z całej siły jaką miał w nodze kopną go w piszczel. Poszkodowany poszedł do pani i opowiedział co się wydarzyło. Nauczycielka wzięła sprawy w soje ręce, poszła do łobuza i kazała mu przeprosić kolegę. Ten bez chwili zastanowienia podszedł, popatrzył i nie nie przeprosił, wręcz przeciwnie "zasadził mu drugiego kopniaka". To by było na tyle po prostu dziecinada z jego strony.
 9. Zapraszam wszystkich graczy, tych nowych, tych starych, tych którzy wiedzą jak się zachowywać na serwerze i tych którzy mają pewne wątpliwości do poradnika, w którym daję kilka złotych wskazówek "jak nie powinniśmy się zachowywać podczas gry jak i poza nią". Link do poradnika umieszczam poniżej, zapraszam wszystkich ciekawskich graczy do przeczytania całego : 3majcie się ciepło, HEJ
 10. Witam jak w tytule napisałem jest to poradnik DLA KAŻDEGO GRACZA. Nie mam zamiaru się rozpisywać, ponieważ szkoda mi na to czasu. Piszę ten poradnik aby jak największa ilość osób mogła go zobaczyć. A teraz przejdźmy do samego poradnika i jego szczegółów. JAK ZACHOWYWAĆ SIĘ GRAJĄC W CS NA SERWERZE, JAK RÓWNIEŻ I NA FORUM: * Nie denerwujemy się, czerpiemy przyjemność z gry a nie frustrację (jeżeli nie potrafisz czerpać przyjemności z gry i tylko się denerwujesz... skończ grać najlepiej teraz) * Jeżeli "LAMISZ" czyli nie wychodzi ci strzelanie, nie znasz mapy, masz gorsze statystyki od innych tj. więcej zginięć niż zabójstw np: 6 : 30, staraj się pomagać kolegom/koleżankom z drużyny, wspieraj, osłaniaj, staraj się z nimi wykonywać cele mapy (NIE DENERWUJ SIĘ) * Jeżeli dalej gra ci nie idzie, nie poddawaj się, poćwicz w wolnej chwili na botach w grze samodzielnej (NIE DENERWUJ SIĘ) * Jeżeli to nic nie daje, wszechświat zwrócił się przeciw tobie, NIE DENERWUJ SIĘ, nie obrażaj przeciwników od "odpałów/hakerów", nie obrażaj ich personalnie ani żadnych osób mu bliskich (NIE DENERWUJ SIĘ, TO NIE ICH WINA, ŻE TOBIE NIE WYCHODZI) * Jeżeli to nic nie daje, nie rzucaj się na szyję swoim sojusznikom, nie rzucaj mięsem na prawo i lewo (KULTURA, BĄDŹ JEJ BRAK WPŁYWA NA TWOJE I INNYCH SAMOPOCZUCIE PODCZAS ROZGRYWKI) * Jeżeli złamałeś te wszystkie podstawowe dla każdego gracza przykazania, zwyzywałeś graczy z twojej drużyny, przeciwników i administrację serwera (BO SIĘ ZDENERWOWAŁEŚ)... ... NIE PRZYCHODŹ NA FORUM, NIE SKŁADAJ SKARGI NA ADMINISTRATORA KTÓRY SŁUSZNIE CIĘ ZBANOWAŁ, NIE KŁAM PISZĄC POST/ SKARGĘ, NIE RÓB Z SIEBIE POŚMIEWISKA... No ale ten pan to zrobił, zwyzywał graczy, przeciwników, administrację i przyszedł wypłakać się na forum pisząc skargę i tym samym oczerniając nowego administratora. Jako, że byłem świadkiem tych sytuacji i dostałem informację, że została napisana skarga (mimo zakończenia owego tematu) postanowiłem dać przykład innym graczom, "jak się nie zachowywać" Tutaj umieszczam link od zamkniętej już skargi: Teraz coś czysto ode mnie, P1NGI3L osobiście nic do ciebie nie mam, nie znam cię i nie chcę poznawać. Chciałbym, żebyś to przyjął w dobrym świetle, ponieważ nie piszę tego, żeby cię obrazić a wzbudzić trochę samoopanowania. Jeżeli nie masz nerwów grać w tą grę, nie graj. Jeżeli już musisz grać w tą grę i nie dajesz sobie rady, mam kilka ZŁOTYCH rad dla ciebie: *NIE PRZESZKADZAJ GRAĆ INNYM, *NIE OBRAŻAJ GRACZY, TYLKO DLATEGO, ŻE WSZECHŚWIAT SIĘ NA CIEBIE UWZIĄŁ/ INNI GRACZE RADZĄ SOBIE LEPIEJ (tu masz opcję do wyboru ;* ) *NIE DENERWUJ SIĘ JESZCZE BARDZIEJ TYLKO DLATEGO, ŻE DOSTAŁEŚ BANA (ZA WCZEŚNIEJSZE OBRAŻANIE) *NIE PRZYCHODŹ NA FORUM I NIE PISZ SKARGI W KTÓREJ: -atakujesz nowego administratora, -narażasz go na utratę stanowiska, -kłamiesz/ omijasz prawdę szerokim, bardzo szerokim łukiem, -nie umieszczasz wystarczających dowodów na poparcie swojej tezy, -obrażasz osobę, którą oskarżasz, -robisz błędy ortograficzne, -piszesz bez ładu. Dodam jeszcze, że czasami lepiej opanować swoje emocje, wyjść się przewietrzyć, zapalić (jeżeli palisz) generalnie ochłonąć. Lepiej tak, niż później żałować. Jeszcze raz nic do ciebie nie mam, przyjemnie mi się z tobą gra ale teraz staję po stronie Kali'ego, któremu narobiłeś szumu za uszami i afery bezpodstawnie. Byłem świadkiem tych wydarzeń i nie tylko ja, więc nie ma sensu tu czegoś wymyślać. Tylko tyle chciałem ci przekazać i tym samym nauczyć nowych graczy. GRA MI NIE IDZIE - idę ochłonąć, żeby przestać się denerwować. Można też trochę się pobawić nie utrudniając rozgrywki innym i tym samym dostarczyć sobie pozytywnych emocji związanych z grą. Przede wszystkim liczy się dobra zabawa Ale nie bo po co, zwyzywam graczy na serwerze a jak dostane bana to chuj tam, przyjdę na forum i napiszę skargę na administratora, który mi go dał bo kurwa gram długo i bana nie powinienem dostać, no przecież, że nie a w sumie to jeszcze go obrażę bo co mi zrobią drugiego bana dadzą? Kurła, trochę pośmiewisko ale będzie wiedział gdzie jego miejsce no i kurła kolegom trza będzie pokazać jaki to ja groźny jestem, niech wiedzą kto tu rządzi, nie Graża? Pioter?
 11. RomeO

  Propozycja zaakceptowana Klasa elektryk!

  Ja uważam, że jest spoko. Zmienił bym tylko, że trzeba celownikiem namierzyć na wroga żeby użyć piorunu i spoko
 12. RomeO

  Rozwiązane Skarga na Admina Talar

  @TyTuS. Co o tym wszystkim myślisz. Czy jest możliwość degradacji? Już dość uczynił.
 13. RomeO

  Rozwiązane Skarga na Admina Talar

  Kurcze nie miałem zielonego pojęcia. Spisze listę osób, które wtedy grały, może znajdę kogoś kto kręci na bieżąco.
 14. RomeO

  Rozwiązane Skarga na Admina Talar

  Wyzywałeś się? Nie koniecznie jutro postaram się przygotować moment w którym cytuję powiedziałem "ogarnij pizdę" gdzie to nie jest wyzywanie a zwrócenie uwagi.
 15. Nickname RoMeO SteamID STEAM_2:0:1844732127 Steam Community ID 76561201649729982 IP address hidden Ban type SteamID Reason Obrazanie graczy | adminow Invoked on 28.12.2018 - 13:58:42 Ban length 3 Hours (180 Minutes) Expires on 28.12.2018 - 16:58:42 (2 Hours 45 Minutes remaining) Banned by Talar Admin's SteamID hidden Banned on COD:401 I teraz opis sytuacji. Zaczynamy mapę cs_office. Gramy jak gdyby nigdy nic. Jakiś ziomek przez mikro spamuje mi Romeo, romeo, romeo gdzie masz Julię przez jakieś 3 rudny. Następnie mówi coś co mnie poruszyło (ale że nie pamiętam co to było to nie napiszę), na co ja zareagowałem mówiąc do tego osobnika "ogarnij pizdę" (i tu dodam, że nie uważam tego za obrazę i bądźmy ludźmi przecież dużo osób wyraża się w taki sposób). I dostaję bana bez powodu, za obrażanie graczy. Bez żadnego ostrzeżenia. Ale nie w tym sęk. Przychodzi sobie jakiś gracz, który już dawno nie powinien mieć administratora. A tu powody ku temu stwierdzeniu: 1.Nie widać go na serwerze jak i na forum jakieś 4-5 miesięcy, 2.Bez powodu banuje graczy w tym wypadku mnie, 3.Po trzecie, ktoś kto dostaje bana o stopniu "permanentny" nie powinien mieć administratora na danym serwerze a przynajmniej ja tak uważam. Ale skąd takie przypuszczenia a no stąd (cytuję słowa TALARA): "ELO JEBAĆ TEN SERW" i tu link do jego ub. Co do samego odwołania od bana Talara. Zawartość postu na odwołanie się jest niepełne i niezgodne. Poniżej umieszczam przykład poprawnego tematu. Przykład poprawnego tematu: Twój nick podczas Gry: MaxioR Screeny / Demko: http://host.csone.eu/link_do_paczki_z_dowodami Serwer: Only DD2 Data zdarzenia: 15.12.2016 godzina 16 Wycinek z consoli: Umieszczam to w polu niżej. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CsOne.Eu [AMXBans] Powod: 'Wstaw demko na CsOne.Eu' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:53629782' [AMXBans] ====================================== Co do Aktywności gracza/administratora Talar już wcześniej były posty na ten temat np. 19 grudnia przez gracza WarninG !? w którym wyraźnie zaznaczył go jako osobę, której od bardzo dawna nie widać ani na forum ani na serwerze a tu link do postu. Oczywiście sam popieram opinię na ten temat. Jestem naprawdę bardzo poruszony przez daną sytuację, ponieważ jest to zmaza na moim koncie. Od 27.09.2017r. jestem z wami o aż do tej pory nie miałem jeszcze żadnego bana ani mute i nikt mi nie wmówi, że to nie jest szmat czasu. A tu trafia się niekompetentny administrator, który moim zdaniem nawet nie zna regulaminu. Z tego właśnie względu pofatygowałem się i przekopałem na szybko nasze kochane forum. I wykopałem takie informacje jak : -Ostatni post gracza na forum: 3.05.2018r. -Ostatnia odpowiedź gracza na post w którym dodam, że niesłusznie zbanował innego gracza na 3h: 4.09.2018r. -Ostatnia aktywność na forum: 12.12.2018r. -Wielokrotne skargi na owego "administratora", -Słowna uwaga/pouczenie od Tytusa (powodem jej było niesłuszne banowanie graczy), -Wielokrotne uwagi od innych graczy, takie jak bawienie się w uderzanie graczy bez powodu, zabijanie graczy za cele w 00:50, wyzywanie graczy od biedaków, -Komentarze w których między innymi wypowiada się Czeno, takie jak: "...talar niezłe akcje ostatnio robi wbija na 10 minut na serwer banuje kilka osób i wychodzi", Poza tym wszystkim dorzucę jeszcze taką informację, Talar jest administratorem, który nie potrafi używać języka, słownika popełnia wiele, ogrom błędów, tych związanych z pisownią jak i z swoim stanowiskiem. Moim skromnym zdaniem nie nadaje się na administratora serwera. Niestety, naprawdę niestety muszę kończyć ponieważ muszę uciekać do pracy. Jednak przygotuję co nieco jutro do tego postu w wolnym czasie. Będę bacznie obserwować post. Miłego dnia, hej.