TylerDurden

Użytkownik

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TylerDurden

  ODBANOWANY odwołanie [email protected]

  To każdemu daj bana z góry za nic i każ wszystkim udowadniać że są niewinni. Boże, co ludzie mają problemy z logicznym myśleniem. Nie, nie mam tego dema, sprawdź sobie HLTV, tam będziesz miał wszystkie moje mapy, a nie jedną pistoletówkę.
 2. TylerDurden

  ODBANOWANY odwołanie [email protected]

  Nic ci nie muszę udowadniac, to ty masz mi udowodnić że czituje. Nie udowodniłeś to dajesz UB, proste jak jebanie, nie wiem czego nie rozumiesz. W sądzie też dają czape z góry bez udowodnienia winy? Nie mam tego demka, zostaje HLTV. Ale to nic straconego bo bana dostałem w pistoletówce, więc na demku byłoby moze z 30 sekund mojej gry. Zdjęcia w załączniku. cstrike.zip
 3. Link do tematu: Jak zaczęło mi robić ssy to zminimalizowałem CSa b spadły mi fps-y. Myślałem że to antywirus czy coś. Człowieku nie rób cyrku - jestem niewinny dopóki nie udowodnisz mi winy, a tymi ss-ami nikt mi nic nie udowodnił, więc powinien polecieć unban z miejsca. Po drugie jak ty nie dasz UB, to nie zamykaj tematu może zrobi to ktoś inny. Po trzecie mam steama od 2009 i 5h, nie ryzykowałbym bana przez odpalanie na jakimś FFA. Po czwarte gram tu często i nigdy skarg nie było. Wnoszę o ponowne rozpatrzenie.
 4. TylerDurden

  ZBANOWANY odwołanie [email protected]

  Bo niektóre są czarne z tego co widzę. Takie mi zrobiło.
 5. TylerDurden

  [Archiwum]Nie działa mi admin

  Jw. Podanie składałem chyba 3 miesiące temu około, rozpatrzone pozytywnie. Na serwerze gram codziennie, wczoraj admin jeszcze działał. Dziś chciałem dać kicka wulgarnemu graczowi i admin off. Stracony na stałe (jak tak to dlaczego ?), czy awaria ? Jeżeli tak to zgłaszam. SID: 0:0:26346033 Link do podania: