Hooligans!

COD 401

Community Reputation

8

4 Followers

About Hooligans!

 • Birthday 07/12/1996

Kontakt

 • FB
  P.D.W !.
 • SnapChat
  P.D.W !.
 • Instagram
  P.D.W !.

Profile Information

 • Imię
  Seweryn
 • Nick
  Hooligans!.
 • Miasto
  Pomorskie [GKS]
 • Zainteresowania
  Jesteś ciekaw ? to zapytaj.
 • Steam
  Posiadam.

Recent Profile Visitors

1,007 profile views
 1. Hooligans!

  Propozycja zaakceptowana Co o tym myślicie.

  Moim zdaniem Tytus powinieneś dodać jeszcze 2-4 sloty co najmniej. Więcej graczy będzie miało szanse na wejście na server, a nawet będzie to bardzo przydatne bo nie powiem, że w niektóre dni sam mam problem z wejściem na server. Przydało by się troche więcej slotow jak i zmian, ale decyzja należy do ciebie, mam nadzieje że rozważysz to co ci napisałem. W dodatku przydały by się jakieś dobre nutki na server jeżeli będziesz chciał mogę ci kilka podesłać na pw.
 2. Hooligans!

  DODANY Podanie

  Jestem również na TAK, -Pomocny, -Wiek. -Znajomość amx, -Myślę. że można dać mu szanse się sprawdzić. Tylko jesten jeden mały problem. To cieplak jest, " uważajcie na niego".
 3. Hooligans!

  przywitam się

  Siemano
 4. Hooligans!

  dzień dobry

  Welcome
 5. Hooligans!

  DODANY Może tym razem :)

  Jak dla mnie może być jestem na TAK. -Aktywny gracz dużo się udziela, -Wiek, -Mikro, -Steam, Można dać mu szansę.
 6. Hooligans!

  Propozycja odrzucona Masa propozycji na Coda.

  1 : a) W sumie szturmowca można by było zostawić tak jak jest, b) Norkomana też wolałbym zostawić bo i tak ta truta nie liczy się do rankingu, c) No w sumie można by było usnąć i tak nie jest zbyt przydatna ta klasa, d) No w sumie szamana może lepiej zostawić, nie jest zła klasa nawet i dobra, ale ludzie częściej wybieraja klase Narkomana, e) Hm no w sumie nie zbyt mi się podoba ta klasa, coś lepszego można by było wymyślić lub coś w niej pozmieniać, 2 : a i b) może być, c i d) też tak nie zbyt mi podchodzi coś innego można by było dodać propozycję mógłbym dać później co do tych klas, e) No tak nie wiem nie podoba mi się za bardzo ta klasa, 3 : No w sumie czemu nie, teraz masz cały czas po 2-3 min w przejsciu i cięzko przeszkoczyc co nie które przejscia 4: a,b,f,g,h pasuję mi, Ale też i można by było dodać jakieś inne też perki pomysły moge podesłać później.
 7. Hooligans!

  Pytanie Dnia 149

  Lineage II, Cs.16 Steam
 8. Hooligans!

  Pytanie Dnia 148

  de_kabul_32, fy_snow, de_nuke.
 9. Hooligans!

  Siemanko :)

  Siemanoo
 10. Hooligans!

  ODRZUCONY Może na tak. :P

  Hm więc co by tu napisać : P, dajmy może jak na razie NEUTRAL !. -Zagraj trochę więcej czasu z nami, pokaż się z dobrej strony niech gracze cię poznają i zobaczą jaką osobą jesteś, -Zdobądź zaufanie graczy jaki i głównej Administracji, -Jeżeli masz ADM na Go Mod to spoko okej, ale cechy co nie które masz wymienione wyżej, co do odpowiedzi wyżej to nie które są prawdziwe, ale sa i też inne co bym się do nich nie podpiął ponieważ długo z nami nie grasz i też nie wszyscy cię poznali, spróbuj może lepiej za 2-4 tygodnie złożyć jeszcze raz podanie bo jak na razie nie widzę tutaj dobrego początku :). -Ale co zrobisz ;d, życzę tobie powodzenia ^^ zobaczymy co z tego wyniknie.
 11. Hooligans!

  Rozwiązane Błąd Narkoman/Zwiadowca

  To jest wina perku, Jak się trafi złote naboje wtedy ma sie 2-3 strzały za 100dmg. Też tak miałem dużo razy więc moim zdaniem trzeba naprawić Perki do końca, żeby się klasy nie bugowały.
 12. Hooligans!

  Pytanie Dnia 139

  Pepsiak !
 13. Hooligans!

  Siemka

  Siema
 14. Hooligans!

  DODANY Podanie PessoS

  Powiedźmy, że tutaj też będę na tak, ale pod jednym warunkiem, że będziesz częściej się udzielał przez mikrofon. -Wiek, -Steam, -Znajomość Amx, -A co do Adminów, że rzadko są na serverze to nie bardzo, jest nas teraz nawet sporo, a ja jestem praktycznie codziennie, nie wspominając o pozostałych Adminach. Jeżeli ktoś potrzebuje/potrzebował pomocy napisał mi na Steamie lub na Forum to momentalnie wszedłem ogarnąć sytuacje. -Więc co tu dużo pisać, życzę tobie powodzenia ;).
 15. Hooligans!

  DODANY Podanie Nekro

  Jestem również na Tak, -Stary gracz staż ma, -Ogarnięty, -Steam, -Wiek. Powodzenia.