Skocz do zawartości

Vezovi

Użytkownik

Reputacja

1

O Vezovi

Ostatnio na profilu byli

144 wyświetleń profilu
 1. COD 401 Propozycja SAPER

  Już raz pisałem na temat sapera, nic nie zdziałasz, będzie jak jest, bo Tytus ma to w dupie i wie lepiej. Klasą nikt nie gra i grać nie będzie bo jest nieopłacalna- odstęp 2s między minami i 10s od początku rundy, śmiech na sali...
 2. COD 401 Nowa klasa

  Zwiększenie obrażeń jest niepotrzebne, wystarczy 1/6 szansy na natychmiastowe zabicie, wtedy jak najbardziej jest szansa przeciwko każdej klasie. Do tego odpowiednio dopasować statystyki, testować klasę w grze i wprowadzać ewentualne poprawki. Nie od razu Rzym zbudowano.
 3. COD 401 Nowa klasa

  Szansa na natychmiastowe zabójstwo to według Ciebie nic? Widziałem i grałem tą klasą na innych serwerach i bardzo mi się podobało, zawsze to coś innego niż ciągłe m4/ak. Nic nie szkodzi dodać taką klasę, będzie dobrą kontrą na wszystkie klasy z dużą ilością HP.
 4. COD 401 Nowa klasa

  Nowa klasa: Rebeliant Klasa posiada tylko USP i Glocka/five seven i ma 1/6 do 1/12 (wartość trzeba odpowiednio dobrać, żeby klasa była zbalansowana) na natychmiastowe zabicie. Int: 0 Hp: 30 Wyt: 10 Szyb: 20
 5. Dozwolono: Podpowiadania drugiemu graczu na komunikatorach głosowych typu ts3 , skype itp A propos podpowiadania, pisałem do tytusa, ale konkretnej odpowiedzi nie dostałem. Według mnie to powinno zostać zakazane. Prosty przykład- 1v1, jeden gracz gra sam, drugi siedzi z kolegami na tsie i dostaje dokładne info... Zero sprawiedliwości, nie powinno to mieć miejsca. Do tego nie wiadomo, czy gość ma wh, czy dostaje info od kolegi, mylące jak cholera. Wyjście jest jedno, zakazać podpowiadania i wyłączyć spectate wroga, a zostawić jedynie na swoją drużynę.
 6. Rozwiązane Kacper aimlock

  Wysoka czułość myszy? To ciekawe, że po 18:00 trafić nagle nie umie, gdzie przed chwilą magiczne banie sadził? Oglądałeś całe demo w ogóle? Patrzyłeś na niego? Hmm 2 rundy spojrzałeś i poszedłeś grać... Czemu tak późno? Bo może musiałem demo rozpisać, co chwilę trwa, jesteś adminem i nie wiesz tego? Jakimi groźbami? Napisałem, że jeśli dostanie bana, to leci skarga, że nie ogarniasz jako admin. Bo co za problem zrobić ssy podejrzanemu typowi? Celownik lata mu jak szalony, shake przy każdym strzale z USP, a ty to nazywasz wysoką czułością. Nie mam pytań. Do tego był banowany wcześniej, więc oczywiste, że i teraz haxuje. PS. Graczy ocenia się po całokształcie, nie po 2 akcjach.
 7. Rozwiązane Kacper aimlock

  Pisałem na u@ i to wiele razy, ale według Bronka on był czysty... Powiedział, że jak chcę to mogę iść na forum i mam "nie uczyć ojca dzieci robić". Nie zdążyłem spisać steam id ze statusu, bo z emocji wyszedłem z serwa, żeby szybciej sprawdzić demko.
 8. Rozwiązane Kacper aimlock

  Ogólnie widać, że typ grać nie umie, biega z celownikiem w ziemi, movement bota, a strzela ciekawe głowy. 5:25 piękne aimlocki na głowy, najlepsza 5:30 + 10:10 celownik nienaturalnie przeskakuje, najlepiej widać w 1/4 + 11:28 shake na głowę, 3 banie z rzędu + 13:24 znowu shake z aimlockiem + 16:03 to samo, co w 11:28, shake i kilka głów z rzędu, chwilę potem 2 banie w gościa, który jest niewidzialny Jak na jego grę, takie banie nie pasują, rozumiem, gdyby to był gracz, po którym widać, że umie strzelać i grać, ale on... Po 18:00 wyjmuje p90 i magicznie nic zabić nie może, ledwo gości trafia, gdzie przed chwilą takie banie sadził. Moim zdaniem gość odpalony.
 9. Propozycja odrzucona Poprawienie sapera

  W takim razie dodać coś jeszcze, typu granat i 1/6, 10 do dmg czy cokolwiek, byleby był grywalny.
 10. Jako, że nikt nie gra saperem, proponuję trochę go zboostować. 1. Zmniejszyć blokadę na użycie min na początku rundy do 5s, bo 10 jest przesadzone. Zanim zdąży się położyć w sensownym miejscu minę, już dawno połowa teamu zraszuje. 2. Zwiększyć bazowe statystyki o +20 do kondycji i +10 do hp i dodać 2 flesze
 11. Nie wiem, czy tak ma być, ale jeśli zostaniemy trafieni przez narkomana, otruje nas, zginiemy, a potem zrespimy się (posiadany perk czy umiejętność klasy) to trutka dalej zadaje dmg.
 12. Rozwiązane Klasa szturmowiec

  Popieram, że klasa jest przesadzona. Ak+ niewidzialność na nożu + 5dmg dodatkowe + 3 skoki... Nie dość, że cię nie widać, to jeszcze masz 3 skoki, więc możesz wejść i ukryć się wszędzie, przeczekać i z łatwością zabić. Najgorzej jak przyjdzie do rozbrojenia paki, której pilnuje szturmowiec, graniczy to z cudem. "Niestety na ta klasę większość osób narzeka bo jest najłatwiej". A jak mamy nie narzekać, skoro mnóstwo osób gra tą klasą, bo tak najprościej, zakampić się i zabić. Grałeś zwykłą klasą przeciwko szturmowcowi? To zagraj, zobaczysz o czym mowa. Nie ma nic bardziej irytującego, jak zostać zabitym w plecy przez szturmowca. Jest tyle innych klas, którymi nikt nie gra, bo po co, skoro jest szturmowiec. Ale brak balansu klas to inny temat. Jak napisał Mystico, proponuję zwiększyć widoczność i przywrócić perk sokoli wzrok.
 13. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You are banned from this Server! [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : Vezovi [AMXBans] Reason : ' Wrzuc 6 Screnow na CsOne.eu ' [AMXBans] You can complain about your ban @ CsOne.eu @ CoD 401 [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 34242046 ' [AMXBans] Your IP : ' 91.229.85.49 ' [AMXBans] ===============================================
 14. Nowa klasa: Rebeliant Klasa posiada tylko USP i Glocka/five seven i ma 1/9 do 1/12 (wartość trzeba odpowiednio dobrać, żeby klasa była zbalansowana) na natychmiastowe zabicie. Int: 0 Hp: 30 Wyt: 10 Szyb: 20
 15. Mam wrażenie, że miny sapera nie zdają żadnych obrażeń. Naprawicie to? Tutaj dowód: http://f1.hltv.org.pl/srv25557/HLTV-1709242321-de_nuke_rarea.dem.zip 12:25 gościu ma 14 hp, wbiega w minę i nie ginie 14:40 kolejny 2hp i nie ginie i wiele innych podobnych sytuacji, gdzie gracz wchodzi w 3 miny na raz i nie zdają dmg. Gracze mogą potwierdzić.
×