Vezovi

Użytkownik

Community Reputation

5

Recent Profile Visitors

423 profile views
 1. xD Zmniejszenie do 5s chociaż trochę przywróci balans tej klasy. Jak was tak bardzo wkurzają miny, to jest perk pokazujący wszystkie miny na mapie... Problem solved.
 2. Vezovi

  Propozycja zaakceptowana Pomysł

  Jak najbardziej ZA!
 3. Vezovi

  DODANY Podanie Luca :]

  Na TAK wiek + miły, spokojny, ogarnięty + zna regulamin, co nie raz udowodnił + często gra + staż +
 4. Vezovi

  Rozwiązane ecko silent aimbot

  Steamid fałszywe, bo grał na nsie, a IP nie miałem jak zdobyć. 4:40 aimlocki + 5:00 +/- może być szczęście 5:50 wtf? Poddaje się i nie strzela, bo wie, że ogląda go cały serwer i nie chce się spalić. 10:25 NAJLEPSZE XD 10:45 znowu aimlock 13:35 pomimo, że nie trafia, widać wyraźnie lock na głowę 13:51 oczywisty, perfidny aimbot 14:45 to samo, co wyżej Dalej nie rozpisuje, bo nie ma sensu, dowody są wystarczające. Gość movement poziom drewno, początkujący gracz, a te banie z kosmosu, typowy cheater.
 5. Vezovi

  Rozwiązane Bug kamizelkowy - ciąg dalszy

  Długo mamy czekać na naprawienie takiej podstawy, jak wyświetlanie dmg z rakiet? Irytująca jest niewiedza ile zadajesz obrażeń...
 6. Vezovi

  ODBANOWANY UB LUca cz 4

  Miny były bardzo dobrze widoczne od dołu i można było spokojnie je ominąć, nie rozumiem za co ban...
 7. Nie wierzę, chcecie osłabiać i tak słabą klasę xD Klasa musi zostać, miny to kontra na wszystkie szybkie postaci, raszerów itp. Jak ktoś płacze, bo jest ślepy i nie widzi i tak dobrze widocznej miny, to niech sobie kupi/wylosuje perk spryciarz, problem z głowy... Tak jak to było ze szturmem, nie było sokolego wzroku- był OP, jest perk, jest spokój. Klasa i tak jest trudna do grania, 10s opóźnienia na starcie rundy na położenie min to przesada, tak jak powiedział Luca, na mapach typu office, eldorado czy innej małej mapie, gdzie gość ze speedem 200 szybciej cię zraszuje, niż zdołasz podejść i postawić minę. Teraz najlepsze, większość płaczków nie wie, że jest wgrany na serwie plugin, który nie pozwala na położenie miny w przejściu, chociaż byś się zesrał, to nie położysz, maksymalnie koło przejścia, ale wtedy BARDZO ŁATWO ją ominąć. Zagrajcie sobie saperem, a nauczycie się jak łatwo je omijać. Taki tip ode mnie, wystarczy chodzić przy ścianach i przy wyjściach na otwartą przestrzeń patrzeć pod nogi. TADAM Zamiast psioczyć na biednego sapera, zajęlibyście się klasami premium, one dopiero są za mocne np. zwiadowca.
 8. Vezovi

  Rozwiązane Propozycja SAPER

  Już raz pisałem na temat sapera, nic nie zdziałasz, będzie jak jest, bo Tytus ma to w dupie i wie lepiej. Klasą nikt nie gra i grać nie będzie bo jest nieopłacalna- odstęp 2s między minami i 10s od początku rundy, śmiech na sali...
 9. Vezovi

  Propozycja odrzucona Nowa klasa

  Zwiększenie obrażeń jest niepotrzebne, wystarczy 1/6 szansy na natychmiastowe zabicie, wtedy jak najbardziej jest szansa przeciwko każdej klasie. Do tego odpowiednio dopasować statystyki, testować klasę w grze i wprowadzać ewentualne poprawki. Nie od razu Rzym zbudowano.
 10. Vezovi

  Propozycja odrzucona Nowa klasa

  Szansa na natychmiastowe zabójstwo to według Ciebie nic? Widziałem i grałem tą klasą na innych serwerach i bardzo mi się podobało, zawsze to coś innego niż ciągłe m4/ak. Nic nie szkodzi dodać taką klasę, będzie dobrą kontrą na wszystkie klasy z dużą ilością HP.
 11. Vezovi

  Propozycja odrzucona Nowa klasa

  Nowa klasa: Rebeliant Klasa posiada tylko USP i Glocka/five seven i ma 1/6 do 1/12 (wartość trzeba odpowiednio dobrać, żeby klasa była zbalansowana) na natychmiastowe zabicie. Int: 0 Hp: 30 Wyt: 10 Szyb: 20
 12. Vezovi

  Rozwiązane Kacper aimlock

  Wysoka czułość myszy? To ciekawe, że po 18:00 trafić nagle nie umie, gdzie przed chwilą magiczne banie sadził? Oglądałeś całe demo w ogóle? Patrzyłeś na niego? Hmm 2 rundy spojrzałeś i poszedłeś grać... Czemu tak późno? Bo może musiałem demo rozpisać, co chwilę trwa, jesteś adminem i nie wiesz tego? Jakimi groźbami? Napisałem, że jeśli dostanie bana, to leci skarga, że nie ogarniasz jako admin. Bo co za problem zrobić ssy podejrzanemu typowi? Celownik lata mu jak szalony, shake przy każdym strzale z USP, a ty to nazywasz wysoką czułością. Nie mam pytań. Do tego był banowany wcześniej, więc oczywiste, że i teraz haxuje. PS. Graczy ocenia się po całokształcie, nie po 2 akcjach.
 13. Vezovi

  Rozwiązane Kacper aimlock

  Pisałem na [email protected] i to wiele razy, ale według Bronka on był czysty... Powiedział, że jak chcę to mogę iść na forum i mam "nie uczyć ojca dzieci robić". Nie zdążyłem spisać steam id ze statusu, bo z emocji wyszedłem z serwa, żeby szybciej sprawdzić demko.
 14. Vezovi

  Rozwiązane Kacper aimlock

  Ogólnie widać, że typ grać nie umie, biega z celownikiem w ziemi, movement bota, a strzela ciekawe głowy. 5:25 piękne aimlocki na głowy, najlepsza 5:30 + 10:10 celownik nienaturalnie przeskakuje, najlepiej widać w 1/4 + 11:28 shake na głowę, 3 banie z rzędu + 13:24 znowu shake z aimlockiem + 16:03 to samo, co w 11:28, shake i kilka głów z rzędu, chwilę potem 2 banie w gościa, który jest niewidzialny Jak na jego grę, takie banie nie pasują, rozumiem, gdyby to był gracz, po którym widać, że umie strzelać i grać, ale on... Po 18:00 wyjmuje p90 i magicznie nic zabić nie może, ledwo gości trafia, gdzie przed chwilą takie banie sadził. Moim zdaniem gość odpalony.
 15. Vezovi

  Propozycja odrzucona Poprawienie sapera

  W takim razie dodać coś jeszcze, typu granat i 1/6, 10 do dmg czy cokolwiek, byleby był grywalny.