Czaarna

VIP

Czaarna last won the day on November 15 2018

Czaarna had the most liked content!

Community Reputation

397

About Czaarna

 • Birthday 01/05/1997

Profile Information

 • Imię
  Anka
 • Nick
  Czarna
 • Miasto
  Nienacko

Recent Profile Visitors

7,439 profile views
 1. Czaarna

  Rozwiązane XD

  Też się wypowiem. Nie byłam uczestnikiem aczkolwiek później zweryfikowałam wszystko co się działo. Jak nie mam nic do Paci, to zaskoczeniem dla mnie było to, że deadeye dostał dwa warny + blok perm na sb. Na jakiej podstawie? Nie obraził nikogo, aż tak żeby musiały zostać wymierzone mu, aż takie konsekwencje. Wujek nie jest moim psiapsi, jest dla mnie tylko "ziomkiem" z forum i w sumie poza tą płaszczyzną nie utrzymujemy kontaktu. Drażni mnie też to w jaki sposób zostają uzupełnione wzory w temacie o blokadach. Skoro warunkiem jest wstawianie ssów, to wypada to robić. Jak był UBT to całkiem spoko człowiek z niego, bo prośby były na bieżąco rozwiązywane. Teraz jest Tfu, bo przeszedł na inna sieć i musi być traktowany na zaostrzonych warunkach. Serio? Omijajmy regulaminy i każde ramy, bo ktoś z kolorkiem może je interpretować inaczej niż użytkownik. Czy druga osoba sporu również została ukarana? Pacia nie odbieraj tego jako atak wobec Twojej osoby, bo osobiście nic do Ciebie nie mam, no ale ta akcja mi się niestety nie podoba.
 2. Czaarna

  Siemanko!

  Hejka naklejka ?‍♀️?‍♀️?
 3. Czaarna

  Rozwiązane Nadszedł i mój czas

  Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia w realizacji celów. Nic więcej chyba z siebie nie uda mi się wydobyć. Były stosunki między nami, jakie były. Ukryć się nie da. Trzymaj się i gnaj do przodu. Cześć Radosław! ??
 4. Coś Ci się zepsuło w profilu.

  Doszło do kopulacji spółgłoski "T" i rozmnożyły się w Twoim nicku. Proszę o szybką reakcję. 

  1. TyTuS.

   TyTuS.

   Uspokój się erotomanie 

  2. Czaarna

   Czaarna

   Ok. Myślałam, że to na pw poszło. 

 5. Czaarna

  Eloszka bamboszka

  Eee to ja tak nie chce, cofam kuriera z kawą..
 6. Czaarna

  Eloszka bamboszka

  Dobra, stawiam kawę ??
 7. Czaarna

  Eloszka bamboszka

  Zdradź mi jak odzyskales hajs z komunii?! Aloooha ?
 8. Czaarna

  Pytanie Dnia#210

  No pewnie. Ja na dniach zostanę Kobietą Mafii. To jest moje najlepsze marzenie
 9. Czaarna

  Hi

  Hejka naklejka ?
 10. Czaarna

  Sieremarankoro!! :D

  Alooohaaa ?
 11. Czaarna

  Rozwiązane Rezygnacja.

  Powodzenia i dużo zdrowia oraz wytrwałości dla taty!
 12. Czaarna

  ODRZUCONY Podanie na UBT

  1. Dramatyczne podanie, żenada max. 2. Rejestracja w piątek, braaawo staż na wysokim poziomie. 3. Ilość postów: 2. Śmieszki się trzymają mocno, nie wiem czy wytrzymam do końca argumentów. 4. Masz 16 lat, a czytając podanie mam wrażenie, że nie dorosłeś do rangi UBT, ponieważ nie spełniasz praktycznie żadnego wymagania... 5. Jesteś incognito.. Nie znam, nie widuję, nic nie wnosisz na forum. 6. 3xNIE. Nie przechodzisz do kolejnego etapu, bo lecisz na rangi. Ps. Jeśli myślisz, że [email protected] da Ci rangę, bo napisałeś bardzo złożone zdanie w podaniu, z którego wynika, że potrafisz rozpisywać demka to się grubo pomyliłeś. I dodam od siebie, że jak on tak rozpisuje demka, to ja mam 190 cm wzrostu. Nie pozdrawiam.
 13. Czaarna

  Pokaż swoją twarz :)

 14. Czaarna

  "Znani i lubiani" ★?? radomskyyy

  Hajsem sypie na sieci
 15. Czaarna

  Rozwiązane skarga na "czarna"

  Wrzucam kilka ssów, bo nie widzę sensu dawać dema skoro chodzi o obrazę. Jeśli będzie trzeba wrzucę linki do hltv. Obejrzałam 1,5 dema. Póki co czas mi nie pozwala na więcej, ale to nie jest moim obowiązkiem w tym przypadku. Można ujrzeć na załączonych obrazkach, jaką to kulturą świeci gracz. Z tego miejsca obiecuję mu, że przy każdym nawet najmniejszym błędzie ma bana, ponieważ prowokuje i pisze, bezpodstawne skargi na moją osobę. Zabiera mój i Wasz czas, gdzie widać jego winę ewidentnie. Do obejrzenia został mi jeszcze nuke, gdzie działo się najwięcej i połowa dd2x2. Może wieczorem to wrzucę, żeby gościa wyjaśnić do końca. Gracz notorycznie prowokuje graczy, pisząc rażące w oczy głupie zwroty. Pozdrawiam Czarna Obejrzałam 1,5 dema. Dokładnie z westa i dd2x2