Czaarna

VIP

Ostatnia wygrana Czaarna w dniu 15 Listopad 2018

Użytkownicy przyznają Czaarna punkty reputacji!

Reputacja

392

O Czaarna

 • Urodziny 05.01.1997

Informacje o profilu

 • Imię
  Anka
 • Nick
  Czarna
 • Miasto
  Nienacko

Ostatnie wizyty

6,725 wyświetleń profilu
 1. Czaarna

  Sieremarankoro!! :D

  Alooohaaa 😎
 2. Czaarna

  Rezygnacja.

  Powodzenia i dużo zdrowia oraz wytrwałości dla taty!
 3. Czaarna

  ODRZUCONY Podanie na UBT

  1. Dramatyczne podanie, żenada max. 2. Rejestracja w piątek, braaawo staż na wysokim poziomie. 3. Ilość postów: 2. Śmieszki się trzymają mocno, nie wiem czy wytrzymam do końca argumentów. 4. Masz 16 lat, a czytając podanie mam wrażenie, że nie dorosłeś do rangi UBT, ponieważ nie spełniasz praktycznie żadnego wymagania... 5. Jesteś incognito.. Nie znam, nie widuję, nic nie wnosisz na forum. 6. 3xNIE. Nie przechodzisz do kolejnego etapu, bo lecisz na rangi. Ps. Jeśli myślisz, że [email protected] da Ci rangę, bo napisałeś bardzo złożone zdanie w podaniu, z którego wynika, że potrafisz rozpisywać demka to się grubo pomyliłeś. I dodam od siebie, że jak on tak rozpisuje demka, to ja mam 190 cm wzrostu. Nie pozdrawiam.
 4. Czaarna

  Pokaż swoją twarz :)

 5. Czaarna

  "Znani i lubiani" ★?? radomskyyy

  Hajsem sypie na sieci
 6. Czaarna

  Rozwiązane skarga na "czarna"

  Wrzucam kilka ssów, bo nie widzę sensu dawać dema skoro chodzi o obrazę. Jeśli będzie trzeba wrzucę linki do hltv. Obejrzałam 1,5 dema. Póki co czas mi nie pozwala na więcej, ale to nie jest moim obowiązkiem w tym przypadku. Można ujrzeć na załączonych obrazkach, jaką to kulturą świeci gracz. Z tego miejsca obiecuję mu, że przy każdym nawet najmniejszym błędzie ma bana, ponieważ prowokuje i pisze, bezpodstawne skargi na moją osobę. Zabiera mój i Wasz czas, gdzie widać jego winę ewidentnie. Do obejrzenia został mi jeszcze nuke, gdzie działo się najwięcej i połowa dd2x2. Może wieczorem to wrzucę, żeby gościa wyjaśnić do końca. Gracz notorycznie prowokuje graczy, pisząc rażące w oczy głupie zwroty. Pozdrawiam Czarna Obejrzałam 1,5 dema. Dokładnie z westa i dd2x2
 7. Czaarna

  ZBANOWANY odwołanie od dlugości bana

  Nie rozumiesz, że to TY składasz prośbę o UB I to TY powinieneś wrzucić dowody? Warna temu panu, za zakładanie bezsensownych tematów. Dziękuję
 8. Czaarna

  Rozwiązane skarga na "czarna"

  Zła Adminka, bo ciągle przeklina, ja dziś usiądę do kompa to wrzucę demko z westa czyli poprzedniej mapy, jak wtedy gość przekonał grubo. Nie zamykać mi tematu.
 9. Czaarna

  ZBANOWANY odwołanie od dlugości bana

  Nadal brak dowodów ??
 10. Hahahahahahahah leżę sobie smacznie już w łóżku ???? Dobranoc obrońco kultury i równości na serwerze! ?? pomysl o haluksach, buncolach i innych ulubionych smaczkach to zaśniesz, aż miło
 11. Idź już spać, bo każdy Twój argument odwołuje się do pierwszego. Nadajesz jedno i to samo. Bo dałeś jeden screen, który niczego nie udowadnia. Pewnie warna za bezsensowną dyskusję też dostaniesz, bo ja przynajmniej za każdym razem staram się wyjaśnić całą sytuację podając odpowiednie argumenty. A ty Nyolsa już pocisnąłeś od naganiaczy xddd Ciągle piszesz jedno i to samooo, zmień płytę i czekaj na decyzję UBT, albo Tytusa aka Wyrocznia
 12. Dopiero mnie chciałeś degradować Zrób rachunek sumienia, przypomnij sobie wszystko po kolei, HLTV się zapisuje, a ty pisałeś te wszystkie wytwory wyobraźni na czacie Zawsze, ale to zawsze upominam przed banem. Nikt mi nie zarzuci, że tego nie robię. A nie wołam nikogo, bo nie ma do czego. Może ktoś akurat też będzie się czuł urażony Twoim zachowaniem. Tak jak wyżej. Jestem pewna swojego bana, a te Twoje dowody to jak nie dowody xdd To ty mnie oskarżasz i powinieneś mieć ich więcej, no cóż lichutko to widzę. Czekamy na kompetentnych ludzi, którzy obiektywnie ocenią całą sytuację. Nie chce mi się już więcej Tobie tłumaczyć, bo jak grochem o ścianę. Sam ironizujesz w swoich postach, po to żebym Ci się odgryzła, co za taaaktyka I mam problem z rozszyfrowaniem tego zdania: Czy istnieją obraźliwe pytania w głębi tego sensu? WTF?! Jakiego sensu, jakiej głębi xdd Aaaa widzisz i przypomniałam sobie jeszcze jedno Twoje MONDRE pytanie : Czy puszczam bąki często, bo ty sądzisz, że Czarna *UWAGA CYTUJĘ* Puszcza duże BĄCULE Kwintesencja kultury, wychowania, dostojności, szacunku, savoir vivre, męskości, mądrości i wszystkich najlepszych cech jakie możesz posiadać. Nadal nie pozdrawiam!
 13. Ale co ty tylko o tych haluksach, masz taki kompleks? Nie dostałeś bana za to pytanie tylko ban poleciał po tym, jak napisałeś o bukkake czy jak to się tam pisze... A ty wybrałeś najłagodniejszy wybryk i się nim bronisz. A co mam płakać? Załamać się i w depresje wpaść? Poczekaj chwilę, może inni wpadną się wypowiedzieć Nie pozdrawiam!
 14. Bo widzisz jak mnie WKURWIASZ, to powiem, że to robisz Nie będę wszystkiego ubierać w ładne słowa, bo Tobie to przeszkadza Przeklinanie na serwerze nie jest zabronione, albo przytocz mi odpowiedni punkt z regulaminu. Widocznie takie słowa od strony Logopedy mnie nie ruszyły, bo nie robił tego ciągle. Wszyscy wiedzą, że mam dystans do siebie, ale z pewną granicą, którą ty przekroczyłeś. Zazwyczaj problem mam z takimi graczami jak ty i Katarina, którzy nie używają mózgu. Gdybyś nie spamił tak co runde, pewnie bym to olała, no ale, że ty chciałeś być szaaajn na serwerze no to cóż... Aaaa wracając do haluksów xdd ( serio muszę się o tym wypowiadać?! xdd ) Powiedziałam Ci ironicznie, że mi wyrosły na dupie, żebyś zamknął już ten szczekający pyszczek, to Logopeda też dorzucił swoje 5 groszy. Przy czym nie robił tego co rundę. Mogę wołać cały serwer, żeby się wypowiedzieli, ale nie widzę sensu, bo dla mnie ban słuszny, a ja jestem pewna swoich racji Jeśli mam jakieś obiekcje co do bana, zawsze to weryfikuję z kimś, kto ma wyższą rangę. U Ciebie po upomnieniach i tym jak gracze mieli dość Twojego "śmieszkowania" Nie zawahałam się dać bana na 1 dzień Aaaaaa i od dziś proszę @TyTuS. o zakup stroju galowego dla adminów, identyfikator i teczkę, najlepiej skórzaną! Tak, żeby było godnie. Jak na admina przystało ❤️ !
 15. O paniee... Serio? Po pierwsze kazałam Ci wypierdalać w momencie, gdy powiedziałeś, że lubisz jak kobieta mówi do ciebie brzydkie słowa, no więc chyba sprawiłam Ci przyjemność Po drugie mój drogi, wszyscy juz pisali, mówili, że mają Cie dość. Wypisujesz na czacie takie wyrażenia w moja stronę jak: - Czy mam haluksy - czy mam wrzody - czy lubie bukkake (nie wiem czy dobrze napisałam) i wiele innych, przy czym nie chce mi sie tego wymieniać, bo wieje żenadą Po trzecie, chciałam dać mute na czat, ale ty juz masz mute na micro, więc nie mogłam nałożyć Ci kolejnej blokady. Ostrzegałam o banie, powiedziałeś, że nie będziesz już nic pisał, a robiłeś to notorycznie. Więc ban nie jest tylko za obrazę, bo jednak uważam, że Twoje głupiutkie pytania uwłaczają mojej reputacji na serwerze, jak również jestem kobietą i nie życzę sobie takich wyrzutów w moja stronę, a co za tym idzie posiadam flagę admina, więc zsumowałam wszystkie Twoje wykroczenia: - obraza kobiety (landrynka nawet pisała, że jej się nie podoba brak szacunku z Twojej strony do płci damskiej) - Obraza admina ( na Twoje nieszczęście mam tam adma) - Spam na sayu. ( używałeś go notorycznie) - Zgłaszanie Ciebie przez innych graczy, że przeszkadzasz im w grze, plus czują się zniesmaczeni Twoim zachowaniem (delikatnie) ujmując Dostałeś bana na jeden dzień, bo wieje TOXIKIEM od Ciebie A dla przypomnienia wrzucam punkt z regulaminu: obrazy graczy, adminów, klasy zwykłej/premium/perka, klanu, x społeczności, x religii, przejawy agresji do x gracza - Ban od 1h do 3 dni: