Skocz do zawartości

Czaarna

VIP

Czaarna wygrał w ostatnim dniu 13 Kwiecień

Czaarna ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

326

O Czaarna


 • User Group: VIP


 • Member ID: 1953851


 • Post Count: 141


 • Post Ratio: 0.33


 • Total Rep: 326


 • Member Of The Days Won: 3


 • Joined: 23.08.2017


 • Been With Us For: 422 Days


 • Last Activity:


 • Aktualnie: Przegląda stronę główną


Kluby

Informacje o profilu

 • Nick
  Hxcfdcv

Ostatnio na profilu byli

5,634 wyświetleń profilu
 1. Czaarna

  ODBANOWANY Unban

  Jak dla mnie był soft. Skoro są problemy z ss'ami proszę dać UB. Oby jak najmniej było takich sytuacji.
 2. Czaarna

  Sieciowa Śmietanka

  Najlepszy HeadAdmin: @Kotka Najlepszy Moderator/ JuniorAdmin/ Członek UBT: @Zangetsu Najlepszy admin serwerów Maxiora: - Najlepszy admin serwerów Tytusa: - Najlepszy ProPlayer: @Strzałeczka Największy BOT: @Lukas Uzależniony/na od forum: @Klaudia. Mistrz Poprawnej Polszczyzny: @Mrs D. Największa maruda: @Daniel Najbardziej sympatyczna osoba: @Jack Sparrow Najbardziej kulturalna osoba: @MaxioR Najbardziej pomocna osoba: @Kotka Najbardziej zaufana osoba: @Kotka Najbardziej wredna osoba: @MaxioR Najbardziej zakręcona osoba: @KAPITAN SOWA Największy śmieszek: @czlowiek duch Spamer chatbox’a: @Radzisz Największy zadymiarz/zadymiara: @czeno wudzitsu Największa parówa: @Strzałeczka Kobietka Miesiąca: @Elina* Mężczyzna Miesiąca: @Zangetsu
 3. Czaarna

  Witam ponownie

  Witam bardzo serdecznie!
 4. Czaarna

  elo wale wiadro

  Aloha
 5. Dziś zaczynamy nową, comiesięczna serię “plebiscytu” pt. “Sieciowa Śmietanka”. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału! Spośród wygranych osób, zostanie wyłonionych troje zwycięzców, a nagrody zostaną zaktualizowane w najbliższym czasie. Dobieramy osoby, które zasłużyły na nominacje w miesiącu WRZESIEŃ. Głosy oddajemy do 25 października. Zasady wzięcia udziału w plebiscycie: 1. Przynajmniej 17 odpowiedzi, jeśli w poście będzie ich mniej, nie będą brane pod uwagę. 2 .Jednego użytkownika można przypisać do max. 4 kategorii. 3. Kategorycznie zabrania się oznaczania osób zbanowanych. 4. Zakaz oznaczania samego siebie. Taka odpowiedź zostaje z miejsca odrzucona. 5. Zakaz sępienia o głosy. Jeśli, ktoś złamie ten punkt zostaje wydalony z plebiscytu na miesiąc. Najlepszy HeadAdmin: Najlepszy Moderator/ JuniorAdmin/ Członek UBT: Najlepszy admin serwerów Maxiora: Najlepszy admin serwerów Tytusa: Najlepszy ProPlayer: Największy BOT: Uzależniony/na od forum: Mistrz Poprawnej Polszczyzny: Największa maruda: Najbardziej sympatyczna osoba: Najbardziej kulturalna osoba: Najbardziej pomocna osoba: Najbardziej zaufana osoba: Najbardziej wredna osoba: Najbardziej zakręcona osoba: Największy śmieszek: Spamer chatbox’a: Największy zadymiarz/zadymiara: Największa parówa: Kobietka Miesiąca: Mężczyzna Miesiąca:
 6. Czaarna

  ★💎💎 "Znani i lubiani" Piotrek, ツ

  Yyy nie znam. Kto to jest?
 7. Czaarna

  DODANY Inspektor Strzałka

  Bardzo liczyłam na to podanie. Nie będę ukrywać, że to mój faworyt. Doświadczenie ma, pomoc chce, mamy wakat na stanowisku UBT. Nie obraża, kulturalny. Lepszego niż Strzałka na to miejsce nie znajdziecie. Podpisuję sie pod tym podaniem rękami i nogami! Moje wielkie Tak!
 8. Czaarna

  Auto BOT- jak ma wyglądać.

  Daj wiadomość prywatną, plus wiadomość na statusie, o szerokim wyborze serwerów. Daj mi czas do wieczora. Edytuje post i dorzucę przykladowa wiadomosc.
 9. Czaarna

  Dalsze plany, dyskusja ogólna.

  To teraz postaw flaszkę na zachętę i działamy.
 10. Czaarna

  Dalsze plany, dyskusja ogólna.

  REKLAMY, REKLAMY, REKLAMY. Została tutaj garstka użytkowników. Mało kto gra, więc logiczne jest to, że Maxior hajsem nie sypnie, skoro nie zarobił na sieci. Niech każdy rzuci sms na vipa, na dotację sieci i wtedy można mówić o reklamach. Na innych forach można też pisać reklamę swojego. Powiedzmy, że za taką reklamę ktoś dostanie premium/VipSerwer/VipForum (nagorda do wybrania) na 14 dni. Zorganizujmy jakiś konkurs, który będzie związany z siecią. Ale taki na kozaka. Zajebiste logo, banery, treść rymowana i nagrody rzeczowe. Mogę się coś dorzucić do tego. Konkurs pewnie byłby związany z cs'em. Bo przecież urodzinowy, nie odbił się zbyt dużym echem. Np. Stwórz najlepszego GIF'a, który powstał podczas gry na naszym serwerze. Nagrody to: myszka, słuchawki, bułka z szynką. Wiadomo, że nie za miliony monet. To jest nasz czas. Zaczyna się robić zimno, więc trolle będą lgnęły do komputerów. Róbmy comiesięczny plebiscyt. Każdy chętnie zostaję wyróżniony. I oczywiście za pierwsze miejsca też jakaś nagroda. VIP/PREMKA na 7 dni. Ludzie lubią coś dostawać, jak ktoś ich chwali. To takie moje małe pomysły. Maxior wpadnę dziś na ts, więc szykuj się na moje nadejście . Edit. Jak frekwencja się poprawi, dorzuć Maxior do każdego serwera opiekuna. Od podań, spraw serwerowych, błędów, bugów i propozycji. Lepiej będzie Ci rozliczyć opiekuna z błędów niż każdego admina. Wrzućcie do administracji kogoś nowego, jakąś świeżą krew. ( Uprzedzam śmieszki, nie mam na myśli siebie. Raz nie dostałam rangi, a jakoś nie zamierzam ścierać się o nią, tylko dlatego, że ktoś mnie nie akceptuje.) Dodajmy jakieś rangi nowe, albo odznaki. Tylko kwestia Maxior Twojego czasu, bo na mnie i kilka innych osób możesz liczyć, sam wiesz. Dajcie bota, który będzie rozsyłał PW do ludzi o ważnych wydarzeniach, a do nowych użytkowników wiadomość ze spisem serwerów i ich opisem.
 11. Czaarna

  Pytanie Dnia 145

  Lumpeks ruuuulez
 12. Czaarna

  Pożegnanie Czarna ;)

  Wykorzystując ten temat jeszcze, bo mam blokadę na sb Chciałam każdemu podziękować za ogrom wiadomości na pw! To mega miłe uczucie, że jednak nie byłam tutaj tylko cieniem! Jesteście najlepsi
 13. Czaarna

  Pożegnanie Czarna ;)

  Pora ostudzić te emocje Oczywiście, że tak słonko
 14. Czaarna

  Pożegnanie Czarna ;)

  To właśnie chyba masz powód do szczęścia
×