Skocz do zawartości

Czaarna

Redaktor

Czaarna wygrał w ostatnim dniu 13 Kwiecień

Czaarna ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

219

O Czaarna

 • Ranga
  Waaazelinka Maxiora :D Wróg wielorybków <3
 • Urodziny 05.01.1997

Kontakt

 • GG
  198990
 • Steam
  Czaaarna97

Informacje o profilu

 • Imię
  Anka
 • Nick
  czarna
 • Ulubiony serwer
  COD

Ostatnio na profilu byli

2,570 wyświetleń profilu
 1. Rozwiązane COD 401 pomoc

  Ten temat został zamknięty przez moderatora Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu
 2. Rozwiązane COD 401 pomoc

  Ja taki problem miałam jak był fullserver. Zwolnił się slot, próbowałam wejść, ale ktoś był szybszy. Jeśli się mylę, to proszę mnie wyprowadzić z błędu
 3. DODANY Podanko LoTheS <3

  Twoje podanie zostało zaakceptowane Pamiętaj aby zgłosić sie po grupę na forum w tym dziale. https://www.csone.eu/forum/720-odbierz-grupę-na-forum/ Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu
 4. DODANY Podanko LoTheS <3

  Ty również posiadasz swój numer sid, nawet jeśli masz ns. Wpisz w konsole: status Przyjęty na okres próbny. Proszę napisać tutaj temat, by odebrać rangę na forum. https://www.csone.eu/forum/720-odbierz-grupę-na-forum/ Jeśli już to zrobisz, zapoznaj się z: https://www.csone.eu/topic/38284-admin-początek-nowy/ https://www.csone.eu/topic/27910-regulamin-admina-system-ostrzeżeń-adminów-wszystkie-serwery/ A następnie odezwij się do mnie lub drugiego opiekuna, w celu dodania admina. Będziesz musiał podać dwie informacje: SID oraz email.
 5. Cześć Wszystkim. Tym podaniem pragnę zgłosić swoją kandydaturę na moderatora. Czy posiadam jakieś doświadczenie? Owszem. Byłam kiedyś j@ na sieci codów, odeszłam z powodu zbyt niskiej frekwencji na forum i braku zainteresowania właściciela. Tamto forum trochę się różniło od tego, ale wydaję mi się, że przyswoję szybko wiedzę i panujące tutaj obowiązki moderatorskie. Myślę, że w jakimś stopniu mogłabym pomóc moderatorkom w wykonywaniu ich pracy. Staram się przez cały czas udowadniać, że jestem osobą bezstronną. Pomoc innym zawsze stawiam na pierwszym miejscu. Cóż więcej mogę o sobie powiedzieć.. Starannie wykonuję powierzone mi obowiązki, a każde sugestie biorę sobie do serca. Na początku pewnie będę potrzebowała czyjejś pomocy, żeby dorównać chociaż w małym stopniu obecnym moderatorom. Cieszę się, że została otwarta rekrutacja, ponieważ wszystkie obowiązki będzie można podzielić na 3 osoby. Od początku chcę zaznaczyć, że w weekendy mam odrobinę mniej czasu, ponieważ życie prywatne rządzi się swoimi prawami, aczkolwiek forum będę przeglądać z poziomu telefonu, więc wszelkie "forumowe" sytuacje będą obserwowane na bieżąco. Jeśli posiadam jakieś wątpliwości, zawsze pytam kogoś z rangą wyżej. Nie prowadzę samowolki, ponieważ nie chciałabym zrobić czegoś na niekorzyść drugiej osoby. Pragnę pomóc w rozwoju sieci. Lubię rozwijać się i nabierać nowych doświadczeń. Może i nie jestem z wami od kilku lat, ale zżyłam się ze społecznością forumową. I to właśnie te 3 zdania motywują mnie do złożenia tego podania. Ps. Mam nadzieję, że mój ostatni konflikt z Klaudia nie będzie wpływał na decyzję co do tego podania. Ps2. W ostatnich dniach Tytus dał mi "opiekuna adminów", a połowa moich obowiązków, które mi powierzył to rzeczy moderatorskie. Może i nie jestem w stanie poświecić 24h, ale każda pomoc zostaje tutaj doceniona. Może też pojawić się zdanie, że biorę za dużo na siebie. Nowinki wydaję raz na miesiąc. Awans od Tytusa mogę połączyć z obowiązkami moderatora.
 6. Hejo , 

  Gratuluję  Redaktora, patrze rozwijasz się dziewczyno ;)

   

 7. Hejka :D

  Cześć
 8. W tym temacie proszę pisać propozycje klas, które @TyTuS. będzie rozpatrywał. Składając propozycję proszę się zastosować do wzoru: Serwer: Nazwa klasy: Opis klasy: Bronie: Statystyki: - Inteligencja: - Wytrzymałość: - HP: - Kondycja: PROSZĘ NIE PISAĆ NOWYCH, POJEDYNCZYCH TEMATÓW Z PROPOZYCJĄ KLAS, WSZELKIE POMYSŁY PISZEMY W TYM TEMACIE!
 9. Propozycja odrzucona Klasa Saper

  Na takie zmiany czekamy do CZERWCA, chociaż wątpię w to, że zostanie dodana ta klasa. Cod 401 to inny serwer niż 301. Oba nie mogą być takie same. Na dniach powstanie jeden temat, w którym będziecie pisać swoje propozycje nowych klas, a tytus jak ogarnie swoje sprawy będzie rozpatrywał te propozycje. Do zamknięcia.
 10. Rozwiązane Propozycja zmian map

  Z większymi zmianami na serwerach możemy liczyć dopiero w okolicach czerwca. Teraz póki co @TyTuS. dokonuje jakichś kosmetycznych poprawek i napraw. Temat do zamknięcia.
 11. ODRZUCONY Podanie Hooligans!.

  Dwa tygodnie od prośby wstrzymania podania minęły. Nie posiadam więcej informacji, że gracz posiada już sprawny sprzęt, więc na obecną chwilę odrzucamy. Ps. Póki nie mam rangi "Opiekuna" więc będę pod każdym tematem prosić o jego zamknięcie.
 12. ODRZUCONY Podanie

  No coż. Po moim małym rozeznaniu wyciągnęłam kilka wniosków z tego podania: 1. Skarga została złożona, tak jak prosił @TyTuS. 2. Twoje Gt też jest całkiem spoko https://cache.gametracker.com/player/Corvo%3A*/145.239.19.196:27015/ 3. Ale Twoje plus póki co mnie nie przekonują, chciałabym, żeby wypowiedziało więcej adminów i osób grających na serwerze. Udzielaj się więcej, wyrażaj chęć pomoc innym. Moją propozycją jest, żebyś spróbował złożyć podanie za tydzień, a przez ten czas pracuj na swoją "rozpoznawalność" na serwerze. Ps. Podanie do zamknięcia.
 13. FORUM Pytanie, a zarazem zażalenie? XD

  Gdybym była na miejscu Kotki nawet bym się nie zastanawiała nad tolerancją Twojej osoby i nie pozwoliłabym na to, żebyś w jakiś sposób niszczyła moje dobre imię. A co do jej obowiązków: nie bierze zbyt dużo na siebie, bo nie przerosły ją ambicję. To mój ostatni post, bo nadal śmieszkujesz a mega mnie to drażni i powiem o jedno słowo za dużo!
 14. FORUM Pytanie, a zarazem zażalenie? XD

  Jak widać nie tylko jednemu użytkownikowi przeszkadzają Twoje śmieszki. One nie tylko są nieśmieszne, ale i też niesmaczne. Po co masz te wszystkie rangi, skoro twierdzisz, że nie musisz innym pomagać? Nie każdy jest wzrokowcem i widzi ten poradnik. "Na stare lata chcesz mieć coś od życia" to rusz się z domu i ustąp miejsca innym. Niestety w moim mniemaniu się wypaliłaś. Zawsze się chętnie wypowiadasz, a jak powstała skarga na Ciebie, to nie napisałaś tam nic. I Twój kolejny mało śmieszny żart, że wszystko ma być na poważnie i trzeba chodzić pod krawatami. Ty tak traktujesz użytkowników. Ale siebie nie umiesz mierzyć tą samą miarą. Czemu nikt tutaj nie pisze nic o Paci? Czemu nikt nie pisze nic o Kotce? Pomyśl nad sobą, bo chyba Twoje czasy świetności się skończyły. Serio.. Jak doceniałam Twoją pracę tutaj na początku, tak teraz śmiem stwierdzić, że wszystko robisz na "odpierdol się". Zakres swoich obowiązków znasz, a póki co tylko zamykasz tematy, wrzucasz te denne żarty i nabijasz plusy. 6 lat tutaj jesteś to może już wystarczy. Życie Ci przeminie, a ty nadal będziesz siedziała na forum. Jesteśmy "kobietkami" na tym forum i powinnyśmy się solidaryzować. Z Dagi pod nowinkami ironizujesz że jest dusza artysty, a to chyba Ciebie przerosły ambicję. To, że powstał temat o rekrutacji jest też okazją, żeby powiedzieć niektóre sprawy o życiu forum. Pewnie jakbym napisała taki temat zostałby zamknięty, żeby nie było gównoburzy. Bo przecież argumenty zwykłego szaraka nie są tutaj brane pod uwagę. Czara goryczy się przelała. Jak tutaj przyszłam było całkiem spoko, każdy życzliwie nastawiony do drugiej osoby. Teraz jak nie masz "super" rangi, możesz pocałować się jedynie w dupę. Tak wiem, że jestem kobietą i używam tak brzydki słów. Po prostu WKURWIA mnie ta cała faworyzacja. Śmiało, możecie mi dać warna. Ale będę miała przynajmniej satysfakcję, że nie liżę nikomu tutaj dupy, po to by się wybić. Nie pozdrawiam.
 15. FORUM Pytanie, a zarazem zażalenie? XD

  1. Nigdy nie wypowiadam się w tematach trzymając czyjąś stronę, ale dziś to uczynię jako osoba trzecia. Nie posiadam żadnej wysokiej rangi na forum, nawet nie jestem adminem, ale przyglądam się temu wszystkiemu z boku. Nie zabieram głosu w większości postów, tematów tylko dlatego, że często są ukrywane posty. Więc moje pytanie brzmi: po co jest to forum? Dla moderatorów/ubt/h@? Z tego co zauważyłam gdyby nie użytkownicy forum nie miałoby prawa bytu. Od jakiegoś czasu wieje tutaj nudą. Każdy się odsunął, bo oczywiście był skazany na atak/ żarcik. Klaudia każdy docenia to co robisz, ale takie Twoje "śmieszki" zniechęcają ludzi do wrzucania prośby o UB, czy zapytania czegokolwiek. Nie każdy jest fenomenem, jak również nie każdy zna nasze forum od "podszewki". Wydaję mi się, że tak wysokie rangi zobowiązują do pomocy innym, a nie do rzucania "śmieszków" w czyjąś stronę. Serio mega mnie to irytuję, dlatego wolę nie zabierać zdania tutaj, bo i tak liczy się zdanie wyższych rang, więc szkoda się pocić, by pisać cokolwiek. MY jako zwykli użytkownicy nie możemy się wypowiadać w prośbach o UB, które pewnie i tak by coś wniosły, skoro ktoś jest świadkiem zachowania osoby zbanowanej, ale już wyższe rangi mogą ironizować i dodawać posty, które nic nie wnoszą?! Moje zapytanie brzmi: DLACZEGO? Od jakiegoś czasu mniej się udzielasz i to jest zrozumiałe bo każdy posiada życie prywatne, więc może podziel się obowiązkami z kimś innym? Jest tutaj stara GWARDIA, która trzyma się razem. Wy możecie sobie przyklaskiwać, ale na jakiej podstawie zwykły użytkownik jest traktowany w taki sposób? Pamiętam swoje początki tutaj, jak powstała jakaś zadymka na SB, kazałaś nam przenieść to na pw. A twoja akcja z brajanem, albo ostatnia rekrutacja na UBT dlaczego nie została w taki sam sposób zniwelowana? To wszystko razi w oczy. Czy każdy kto tutaj posiada tutaj wyższą rangę chciałby zostać tak potraktowany na innym forum? Teraz podanie na UBT złożyło kilka osób, następnym razem nie zrobi tego nikt. Nadal powtarzam, że tworzą się tutaj GRUPKI, które trzymają się razem i nie dopuszczają innego zdania do siebie. Ps. Wiem, że temat dotyczył rekrutacji, ale skorzystałam z okazji do wylania swoich frustracji. Mam nadzieję, że mój post nie zostanie ukryty. Nie jest to atak, ani forma zażalenia. To takie moje małe sugestię, przez które ludzie odchodzą z forum. Rozumiem, że ma się zgadzać frekwencja na serwerach, ale ze skargą czy UB przychodzą właśnie na forum. A jak będziemy zniechęcać ludzi do udziału w tym, ludzie będą odchodzić. Tym bardziej teraz, gdzie jest okres matur, piękna pogoda, koniec roku, majówka. Powinniśmy zachęcać i pomagać nowym. Na obecną chwilę mi też już się odechciewa przeglądać forum. Więcej tutaj jadu niż życzliwości.
×