Skocz do zawartości

Czaarna

vip VIP

Czaarna wygrał w ostatnim dniu 13 Kwiecień

Czaarna ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

263

O Czaarna

 • Ranga
  Waaazelinka Maxiora :D Wróg wielorybków <3
 • Urodziny 05.01.1997

Kontakt

 • GG
  198990
 • Steam
  Czaaarna97

Informacje o profilu

 • Imię
  Anka
 • Nick
  czarna
 • Ulubiony serwer
  COD

Ostatnio na profilu byli

3,299 wyświetleń profilu
 1. [Pożegnanie] Still

  Miałeś nie odchodzić... Ehh wracaj do mnie szybko!
 2. Wypowiem się w tym temacie. Na 401 również powraca legenda zbanował Czeno. To I na 301 musiał się wyżyć. Sama osobiście nałożyłam na niego bana, żeby całego serwera nie zbanował. Jeśli Tytus będzie chciał, to da mu ub. Ale wydaje mi się, że gość już chyba u nas skreślony.
 3. Witam. Otóż na serwerze 401 podczas gdy dropnęłam perk/ wystawiłam na rynek "magiczne buty", zabrało mi moje 3 skoki, które dostaje z automatu przy premce. Z tego co wiem miało dodawać skoki, a na obecną chwilę zabiera je. Tytusku proszę naprawić ten błąd.
 4. cotosiestalo98

  Cześć
 5. DODANY Podanie.

  Czeno, Czeno, Czeno. Spoko morda, pomaga innym. Od resetu bansa nie słyszałam nawet, żeby rzucił jakąś docinką do kogoś. Stim ma więc spełnia jeden z warunków. Staż ogromny. Gówniarz taki, ale podejmuje świadome decyzję Zadymek u nas nie robi, ogarnął się. Daj mu Tytus admina, zrobisz mu taki program resocjalizacyjny. Dzięki Tobie stanie się lepszym człowiekiem. Kto wie, może i nawet order za to dostaniesz. Zna się na obowiązkach admina, rozpoznawalny wśród graczy. Często na serwerze. Ps. Jak dostaniesz czeno admina, wrzucam na forum Twoje zdjęcie na basenie z umbrelą Jestem na TAK.
 6. Rozwiązane Skarga Junior Admin Czarna

  Nie muszę Ci tłumaczyć nic, bo jesteś osobą trzecią. Nikt nie złożył mnie nigdy skargi, bo jestem sprawiedliwą osobą. Prosiłeś się o tego bana daaaawno A co do kłamstw, to jak widać ty boisz się, że Twoja skarga nie jest nic warta. Bo jesteś tylko jednostką pośród wielu użytkowników tsa. "BARTUŚ" zachowaj godność i męskość. Dziś ty sprowokowałeś całą akcje, nie ja. I to serio mój ostatni post, bo meeeega mnie to bawi, a zarazem nuuudzi. (ziewa) Podpisuję się pod tym banem rękami i nogami. Doooobranoc xd
 7. Rozwiązane Skarga Junior Admin Czarna

  Tu nie chodzi o przyznanie się do winy Jasno i wyraźnie wyjaśniłam, że nałożyłabym bana kolejny raz za takie coś. Mi chodzi o regulamin forum xd A w regulaminie forum nie ma żadnej wzmianki o skargach tsowych Ktoś Cię wprowadził w błąd. Więc szkoda zaśmiecać działu skarg, skoro forum dotyczy CS, a nie ts xdd Troszkę logiki "BARTUSIU"
 8. Rozwiązane Skarga Junior Admin Czarna

  Nigdy? Oszukujesz siebie czy kogo w tym momencie? Nawet rozmawiałam o tym z s@ ts. Nie zamierzam wypowiadać się tutaj już, bo i tak nie zmienię zdania co do bana. Nie pozwolę się obrażać nawet prywatnie. Was jest tandem, ja jestem tutaj jedna, bo nie potrzebuję obrońców itp. Nie widzę na tym forum działu ze skargami tsowymi, więc skarga do kosza, nawet nie do zamka xdd
 9. Rozwiązane Skarga Junior Admin Czarna

  O nieee xdd Co za piaskownica xdd Ehhh wiedziałam, że tak to się skończy rozmawiając z ludźmi innego pokroju xdd Avatar był zgłaszany, kicki też dostawał za to. Ja nie będę tutaj przytaczać rozmów tsowych, aleeee mega mnie bawi to, że nie zauważyłeś mojej ironii w zdrobnieniu "BARTUŚ" Siedzę tutaj już trochę czasu i ludzie znają moje poczucie humoru, ale też sarkastyczne zwroty, których ty jak widać nie potrafisz odczytać xD Jeśli schodziłam do was to tylko pograć w kalambury xdd Nic poza tym Nie wierzę w to, że dopiero teraz doceniłam przepaść wiekową Zgłaszałam tego bana przed Twoją skargą do h@ xd Upsss. Uprzedziłam Was xd Nie płacz o jeden dzień. Teraz dopiero zacznę się baczniej przyglądać Waszej śmieszniutkiej ekipce A leczyć się powinniście Wy. Zbyt bardzo macie wyidealizowane zdania o sobie. Nie przerosło Was ego? xdd Dzięki Wam, może dostanę któreś miejsce w plebiscycie Jeeeej ^^ Psss.: Dlaczego jest prefix "forum"?
 10. Rozwiązane Skarga Junior Admin Czarna

  To ja mogę równie dobrze powiedzieć, że moje żarty o Anżeli xdd Bana dałam i nie zasługujesz na UB. Pisze w liczbie mnogiej, bo niestety zawsze siedzi was kilkoro. Nie ośmieszaj się w tym momencie, tą równie śmieszną skargą xD Do tej pory nikt nie był mi w stanie niczego zarzucić. Nawet "zarejestrowanego" nie dam nikomu przed upływem trzech dni. Jejejejejejeje ZAAAAADYMKI !
 11. Rozwiązane Skarga Junior Admin Czarna

  Ahahahahahahahahahahahahaha Po pierwsze drodzy panowie, nie mieszamy timspiczka do życia forum. Po drugie mam wiele osób na ts, jak to osoba składająca skargę ciągle zaczepiała moją osobę, nawet wpisując mój nick jako swój. Po trzecie wyśmiewacie się z religii, wierzeń i kultur. Po czwarte używaliście modulatorów i ten ban powinien już być dawno. Po piąte na ts przebywają dzieci, a Ftorek w awatarze mam dosyć niecenzuralny gif. Zwróćmy uwagę na niepełnoletnie osoby przebywające na timspiku. Po szóste to szanowny Ftorek od pierwszego dnia na timspiczku wyznawał mi miłość. Maaadzia jest świadkiem, jak gość nie dawał żyć. Po siódme to ty pierwszy dziś napisałeś do mnie na stim Po ósme nie mieszaj w to SWOJE ANŻELI, bo o niej nie było dziś mowy. Po dziewiąte śmieszna ta skarga xdd Po dziesiąte dałam tego bana, bo miałam na to ochotę. Nie będziesz mnie nazywał blacharą, no wybacz xdd Nie żałuję tego i zrobiłabym to kolejny raz. Ps. Proszę sprawdzić czy nie ma tutaj multikont xdd Ts'owa miłość xddd? Moi drodzy zatrzymaliście się troszkę w rozwoju, bo od zawsze jestem przekonania, że coś takiego nie istnieje. Każdy kto mnie zna, powie to samo xdd Pozdrawiam "królowa" timspiczka A panu wyżej z posta, który mi poleca psychologa ja polecam tylko słownik, bo strasznie boli czytanie tego monologu xdd
 12. Rozwiązane Czy przezyjecie jesli

  Wrzuć asysty. Nie będzie tak pusto. A Nick dasz rade zrobić pogrubieniem, żeby lepiej się rzucał w oczy? I pierwszą trójkę w top15 dałabym innym kolorem
 13. Rozwiązane Czy przezyjecie jesli

  Spoko sprawa. Dodaj jeszcze czas online. I może zamiast tylko złotego dodaj wszystkie trzy: złoto, srebro, brąz. Niech bedą pod inna komenda niż /top15. Zrób je pod /medale. A przed resetem będziemy ogłaszać na forum i serwerze, ze Top3 serwera w ubiegłym miesiącu zostali: Czarna, Bardziej Czarna i Najbardziej Czarna. (Żeby się to wyświetlało na czacie) przez kolejny miesiąc do resetu.
 14. DODANY [Redaktor] Still Trippin'

  Jak najbardziej jestem na TAK, tym bardziej, że mamy wakat na stanowisku REDAKTORA. Co do stylistyki i błędów, myślę, że wspólnymi siłami dojdziemy do jakiegoś ładu. Oby Twój zapał nie stanął w miejscu, jakkolwiek to brzmi Fajny wywiad, luźno się czyta, także na plus.
 15. Myślę, że spoko pomysł. Każda pomoc Ci się przyda. Ktoś będzie ogarniał adminów, a ty ten czas będzie mógł spożytkować na rzecz serwera.
×