Skocz do zawartości

-Damian-

Użytkownik

Reputacja

13

O -Damian-

Ostatnio na profilu byli

344 wyświetleń profilu
 1. COD 301 COD 301

  @TyTuS. Właśnie się dzisiaj dowiedziałem od pewnego gracza , że chcesz sprzedać 301. Najlepiej iść na łatwiznę i sprzedać zamiast coś zrobić by było dobrze.
 2. COD 401 Degradacja Arisa

  @Aris Dobra być może w sumie to nie dobre z jego strony, więc po zbanowaniu powinieneś to zgłosić na forum i przygotować dowody czy coś, że Cię obraża, a nie @TyTuS. nic nie wie.
 3. COD 401 Degradacja Arisa

  @Aris Moim zdaniem admin admina banowac powinien, gdy czituje, zaczyna wszystkich kickowac banowac lub slayowac, a nie o jakieś pierdoly obrażanie lub prywatne porachunki od tego jest dział skarg.
 4. EJJ wejdz w to..

  Ja to miałem wrażenie, że piszesz o dziwkach, ale spoko
 5. COD 301 COD 301

  @TyTuS. Możesz jeszcze rozważyć to co napisał ostatnio napisał @MaxioR, że odsprzedałbys czy tam przekazał (nie wnikam) jemu cod 301
 6. ODRZUCONY Podanie na moderatora.

  Uważam, że można dać jej szansę, ponieważ widać, że chce pomóc i bardzo się angażuje w sieć.
 7. COD 301 COD 301

  Obecnie sytuacja na 401 jest dobra, więc po co rozwijać coś co jest rozwinięte i wcale mi nie chodzi teraz o to, żebyś olał 401, ale żebyś skupił się trochę bardziej na 301. Już zaczynając od usunięcia tych prezentów, bo po świętach już sporo.
 8. COD 301 COD 301

  Nie chcę nic mówić, ale dowiedziałem się od kilku ludzi, że bardziej wkładasz wszystko w 401, a 301 olewasz i w dodatku zmieniłeś z 501 na 301, żeby był poniżej 401.
 9. COD 301 COD 301

  Słaby argument z tą pogodą, bo jakoś na 401 są ludzie pomimo tej pogody, a poza tym teraz w sumie ciągle będzie ciepło. I jeszcze te prezenty jak się zabije innych graczy zamiast czegoś innego i monotonna muzyka na koniec rundy.
 10. COD 301 COD 301

  Ostatnio ciężko o kogoś kto by grał na serwerze. Trzeba siedzieć samemu na serwerze przez 5 minut lub więcej żeby ktoś wszedł, a jak już ktoś wejdzie pogra kilka rund i wyjdzie i znowu trzeba czekać. W chwili po obecnym resecie wszedłem na serwer i musiałem czekać kilka minut i weszła jedna osoba, później jedynie utrzymywało się kilka osób, a w poprzednich resetach każdy wyczekiwał i śmiało wchodził na serwer, a teraz tak nie było. W sobotę w godzinach popołudniowych oczywiście nikogo nie było musiałem czekać aż ktoś wbije. W ogóle co od tego resetu się dzieje to paranoja, żeby nie było z kim grać. Reklama nie została zakupiona czy jak? O co tutaj chodzi? Jak już jest kilka osób na serwerze to wchodzą stali gracze żadnych nowych bardzo osób nie ma.
 11. DODANY Podanko LoTheS <3

  Na tak: + wiek + ogarnięty + aktywny
 12. COD 301 KLASY COD 301/401

  Serwer: COD 301 Nazwa Klasy: Do ustalenia Opis Klasy: Może wyłączyć komuś umiejętność klas, perków. Tu mogłoby być tak, że pod litera E losowo wybrany gracz z przeciwnej drużyny traci umiejętności klasy i perku na 3 rundy (w następnej rundzie już byśmy nie mogli użyć tej umiejętności tylko co dwie rundy) lub podczas wymiany strzałów 1/8 na wyłączenie umiejętności i tutaj byłoby tak, że każdemu dałoby się wyłączyć umiejętności ( na ileś sekund lub całą rundę) Jeszcze mogłaby być taka opcja, że można by było wyłączyć umiejętności klas i perkow kilku osobom z przeciwnej drużyny, więc żeby to miało sens powinna być możliwość odrazu na początku rundy bez ograniczeń czasu za pomocą E. Bronie: Gail, glock lub usp zależnie od drużyny. 1 HE Statystyki: Inteligencja 0 Zdrowie 35 Wytrzymałość 35 Kondycja 25 Serwer: COD 301 Nazwa Klasy: Do ustalenia Opis Klasy: Może udawać zgon lub lag 2/3 razy na rundę. W przypadku zgonu po użyciu litery E stoimy w miejscu i nie możemy się ruszać do momentu aż nie wyłączymy umiejętności przy użyciu E lub sama wyłączy się po upływie kilkunastu sekund. Podczas użycia tej umiejętności przeciwnicy widzą nas tak jakbyśmy leżeli zabici. W przypadku laga przy użyciu litery E wyglądamy tak jakbyśmy mieli laga, czyli my stoimy w miejscu i nie możemy się ruszyć a przeciwnicy widzą nas tak jakbyśmy mieli laga i przez ten czas nie zadają nam obrażeń. Bronie: P90, usp lub glock zależnie od drużyny, HE i SG. Statystyki: Inteligencja 0 Zdrowie 40 Wytrzymałość 20 Kondycja 30 Serwer: COD 301 Nazwa Klasy: Do ustalenia Opis Klasy: 1/7 na wyrzucenie broni przeciwnikowi, posiada jeden magnes, który przyciąga bronie. Bronie: M4, deagle, 2 FB Statystyki: Inteligencja 0 Zdrowie 25 Wytrzymałość 20 Kondycja 15
 13. Rozwiązane Propozycja zmian map

  Ludzie wiecznie będą się kłóci, wychodzić z serwera z powodu map, więc nie widzę sensu z tego co napisałeś. Jedynie co można zrobić to usunąć możliwość nominacji map /maps i tyle nic więcej.
 14. COD 401 Podanie Luca :]

  Nie gram na 401, ale znam go z poprzedniej sieci serwerów, właśnie z tej, którą wymienił w podaniu. Jest ogarnięty, aktywny zarówno na forum jak i na serwerze, zna się na rzeczy: Posiadał rangę Opiekuna Serwera jak i też rangę, która zajmowała się działem zbanowanych graczy. A poza tym wiek, steam, Amxx.
 15. Far Cry 1

  Nie to dalej nie to.
×