TiGeReK

Donator

Community Reputation

96

About TiGeReK

 • Rank
  ●●● Strażnik GoMod ●●●
 • Birthday 07/03/2000

Profile Information

 • Imię
  Kuba
 • Nick
  >>> TiGeReK <<<
 • Miasto
  Gdańsk
 • Steam
  Tigerek2000

Recent Profile Visitors

2,504 profile views
 1. TiGeReK

  Rozwiązane Rezygnacja

  Trzymaj się mordko.
 2. TiGeReK

  Rozwiązane Rezygnacja

  @PessoS nie rób tego
 3. TiGeReK

  GO MOD Zagłosuj na serwer i zgarnij REPUTACJĘ!

  154 . Ludzie Mobilizacja 5 głosów do wyższej pozycji
 4. TiGeReK

  GO MOD Modernizacja Klanów

  Nie Posiadam/Należę do żadnego klanu jeszcze ale propozycja bardzo mi się podoba .
 5. TiGeReK

  Rozwiązane Próba v2

  Ponieważ byłem już administratorem na tym o to serwerze oraz odczuwam chęć pomocy naszej administracji , znam się na AMX , spędzam codziennie w grze od 2 godz i więcej , nie było zemną problemów podczas gdy pełniłem funkcje admina na tym serwerze , Mikro posiadam ale rzadko korzystam . Chciałbym się też odnieść do zeszłego podania bo zauważyłem że dużym problemem było 250h przegranych na serwerze w ciągu 4 lat miałem przerwe 2 lata - pierwszy rok był spowodowany problemami rodzinnymi gdzie właśnie wtedy zrezygnowałem z admina na serwerze , kolejny to przygotowanie do matury ( bo jak wiadomo są rzeczy ważne i ważniejsze ) .Aktualnie czasu mam sporo i chciałbym go wykorzystać pomagając .
 6. TiGeReK

  DODANY Powrót złego chłopczyka!!

  Pomimo małej sprzeczki dzisiaj to jestem na TAK, był już adminem na tym serwerze wiec doświadczenie napewno ma . Wiec nic innego jak tylko brać
 7. TiGeReK

  Rozwiązane Awatar dla Mua

  Rozmiar: Tematyka: Kolorystyka: Typ grafiki (avatar/sygnatura): avatarNapis: >>>TiGeReK<<<Inne: zdaję się na wasze propozycję
 8. TiGeReK

  DODANY Plaszczu/ Poprawa

  Jestem na TAK Był Adminem Jest Pomocny Ma Godzinki Miły człek Jedyny minus to to , ze grał na odpale , ale każdy zasługuje na drugą szanse .
 9. TiGeReK

  Rozwiązane Avatarek

 10. Chłopie dostałeś bana nie od Admina tylko przez system. Więc troszkę się ogarnij. A to że tak napisał to nie znaczy że bana dostałeś od niego odrazu bo Admin za darmo bana nie daje.