Zangetsu

Użytkownik

Zangetsu last won the day on August 1 2019

Zangetsu had the most liked content!

Community Reputation

471

About Zangetsu

 • Rank
  Rekordzista w rozdawaniu banów

Profile Information

 • Imię
  R.
 • Nick
  Ezio
 • Miasto
  Śląsk
 • Zainteresowania
  Whisky, Alfa Romeo, Bany permanentne
 • Steam
  rkgk97

Recent Profile Visitors

7,794 profile views
 1. Zangetsu

  Rozwiązane Wyrównywanie teamow

  Jest okej, na spokojnie można przewidzieć kiedy kogo przeniesie. Temat do zamknięcia.
 2. Zangetsu

  ODRZUCONY Podanie Widew

  Pograłem chwile na gomodzie i akurat na Twoje nieszczęście byłem na serwerze. Nadużywasz mikrofonu, Non stop nawijasz, wyzywasz graczy i jesteś niedojrzały. Do tego lekceważąco podchodzisz do celi mapy bo biegasz z wrogiem zamiast z nim walczyć. Świetna postawa, taka ignorancja i lekceważenie nie może mieć miejsca u admina. Skończyły się czasy gdy bierze się byle kogo. Osobiście bym nie chciał żeby ktoś taki miał uprawnienia administratora. A tym bardziej żeby piszczał mi komunikaty do ucha. na Nie.
 3. Zangetsu

  Rozwiązane Wyrównywanie teamow

  @MaxioR HALO
 4. Tak się czasami działo jak wbijało się na podejrzane ruskie serwery 😂 Przeinstaluj CSa i daj config do odczytu.
 5. Pokażę bydlaka za VIP na rok
 6. Zangetsu

  DODANY Zangi podanie

  Pewnie większość mnie kojarzy ale trzeba spełnić ten wymóg - Zangi/ RRRRRRRRadosław lat 23, wracam do aktywnego uczestniczenia w życiu sieci. Dlaczego składam podanie o administratora? 1. Doświadczenie, 2. Wróciły chęci ponowne do gry, 3. Chęć pomocy - godziny 20-22 są dosyć aktywne, a administratora ciężko doświadczyć. Robi się problem z celami, respem, gównoburzami i takie tam. Chętnie znów się tym zajmę aby wprowadzić pewien poziom i standardy dzięki którym będzie wszystkim dobrze. Pozdrawiam. P.S. - jestem już po mutacji.
 7. Zangetsu

  Kapitan bieda XD

  ^ premka u Maxiora ??‍♂️
 8. Zangetsu

  Rozwiązane Podanie D:

  Pomijając fakt, że masz fatalną składnię i nie potrafisz posługiwać się językiem Polskim - coś tam grałeś, na czymś tam grałeś, kiedyś tam grałeś, zero konkretów. Masz VAC związany z GO? Jeśli dać wiarę Twoim tłumaczeniom, to jesteś zwykłym gówniarzem, który odwala sceny jak mu się coś poprzestawia. Typowy, niestabilny dzieciak. Dla mnie podanie nijakie, tak samo jak Ty. NA NIE.
 9. Zangetsu

  poradnik Pomoc w UB i skargach

  Właściwie to nic nowego tu nie padło.
 10. Zangetsu

  ZBANOWANY admin nie ogar po raz enty

  Może daj demo swoje gdzie słychać mikro ludzi z otoczenia? Ktoś wrzuci swoje i wszystko będzie jasne. Ja mogę zagwarantować, że jak będziesz odwalał będąc ze mną na serwerze, to masz perma i nie będziesz musiał się odwoływać - zrobię Ci przysługę.
 11. Zangetsu

  ODRZUCONY Podanko

  Gość nabija godziny na spectcie. Do odstrzelenia za takie coś. Po kicku nie wraca na serwer ??‍♂️
 12. Zangetsu

  Rozwiązane Specjalne Wywalanie z Klanu!!!

  Nie masz takiego prawa bo nie jesteś świadkiem ani żadną stroną w tym sporze. Więc jeśli zakończyliście swoje tyrady to niech @Zamasu to zamknie, a @Szyny to ogarnie u siebie bo pisał ta na sb.
 13. Zangetsu

  Pokaż swoją twarz :)

  ?
 14. Zangetsu

  Rozwiązane Propozycja

  Jestem za. Zdecydowanie.
 15. Zangetsu

  ODRZUCONY Llukaszenko

  Za wcześnie na takie rzeczy. To, że napiszesz parę postów na forum i zrobisz trochę szumu na sb, nic nie znaczy. Zacznij na spokojnie od admina na serwerze i potem się zobaczy. NIE P.S. - dobrze by było, żeby podejść do tej kandydatury jak do każdej innej. Normalnie w innym przypadku Zamas dałby neutral albo nie bo faktycznie za krótki staż na forum. W tym przypadku trochę sobie z nim pośmieszkował, troszkę tsa i już opinia się zmienia. Trochę to nie na miejscu. @MaxioR