Zangetsu

VIP

Zangetsu last won the day on August 1 2019

Zangetsu had the most liked content!

Community Reputation

471

About Zangetsu

 • Rank
  Rekordzista w rozdawaniu banów

Profile Information

 • Imię
  R.
 • Nick
  Ezio
 • Miasto
  Śląsk
 • Zainteresowania
  Whisky, Alfa Romeo, Bany permanentne
 • Steam
  rkgk97

Recent Profile Visitors

7,289 profile views
 1. Zangetsu

  Kapitan bieda XD

  ^ premka u Maxiora ??‍♂️
 2. Zangetsu

  Rozwiązane Podanie D:

  Pomijając fakt, że masz fatalną składnię i nie potrafisz posługiwać się językiem Polskim - coś tam grałeś, na czymś tam grałeś, kiedyś tam grałeś, zero konkretów. Masz VAC związany z GO? Jeśli dać wiarę Twoim tłumaczeniom, to jesteś zwykłym gówniarzem, który odwala sceny jak mu się coś poprzestawia. Typowy, niestabilny dzieciak. Dla mnie podanie nijakie, tak samo jak Ty. NA NIE.
 3. Zangetsu

  poradnik Pomoc w UB i skargach

  Właściwie to nic nowego tu nie padło.
 4. Zangetsu

  ZBANOWANY admin nie ogar po raz enty

  Może daj demo swoje gdzie słychać mikro ludzi z otoczenia? Ktoś wrzuci swoje i wszystko będzie jasne. Ja mogę zagwarantować, że jak będziesz odwalał będąc ze mną na serwerze, to masz perma i nie będziesz musiał się odwoływać - zrobię Ci przysługę.
 5. Zangetsu

  ODRZUCONY Podanko

  Gość nabija godziny na spectcie. Do odstrzelenia za takie coś. Po kicku nie wraca na serwer ??‍♂️
 6. Zangetsu

  Rozwiązane Specjalne Wywalanie z Klanu!!!

  Nie masz takiego prawa bo nie jesteś świadkiem ani żadną stroną w tym sporze. Więc jeśli zakończyliście swoje tyrady to niech @Zamasu to zamknie, a @Szyny to ogarnie u siebie bo pisał ta na sb.
 7. Zangetsu

  Pokaż swoją twarz :)

  ?
 8. Zangetsu

  Rozwiązane Propozycja

  Jestem za. Zdecydowanie.
 9. Zangetsu

  ODRZUCONY Llukaszenko

  Za wcześnie na takie rzeczy. To, że napiszesz parę postów na forum i zrobisz trochę szumu na sb, nic nie znaczy. Zacznij na spokojnie od admina na serwerze i potem się zobaczy. NIE P.S. - dobrze by było, żeby podejść do tej kandydatury jak do każdej innej. Normalnie w innym przypadku Zamas dałby neutral albo nie bo faktycznie za krótki staż na forum. W tym przypadku trochę sobie z nim pośmieszkował, troszkę tsa i już opinia się zmienia. Trochę to nie na miejscu. @MaxioR
 10. Zangetsu

  Pokaż swoją twarz :)

  Chciałbym oznajmić, iż Zangi powrócił.
 11. Zangetsu

  ODRZUCONY Podanie [AC]

  A kim Ty właściwie jesteś?
 12. Zangetsu

  Rozwiązane wyrzucanie paki w niedostepne miejsca

  Śmiać to się można z takich zakutych łbów jak Ty. Wyrzucanie paki/brak celów/utrudnianie gry jest karane według regulaminu. I ma być to robione z całą stanowczością. Skoro nie potrafisz się wpasować - won
 13. Zangetsu

  Coś ode mnie :D

  Bynajmniej =\= przynajmniej. Jak radzisz sobie z biznesem jak z pisownią, to nie wróżę sukcesu xd Każdy „guru” pierniczy ile to nie ma chętnych. Prawda jest taka, że gdybyś coś z tego miał, to nie srałbyś takimi postami na forum i fejsie tylko robił co trzeba ??‍♂️ Powyższy tekst miał być zgrabną pastą ale skoro nie masz dystansu takiego jak między przednimi zębami to Ci dam popalić za teksty o byciu głupim. Pozdrawiam.
 14. Zangetsu

  Coś ode mnie :D

  Prawda jest taka, że jest to sztampowa wiadomość od jakiegoś pseudotrenera mentalnego. Typowo - przygotowane poradniki, idealna pisownia, przecinki bardzo uważnie postawione, odmienione słowa i wisienka na torcie - stawki w dolarach przeliczone po kursie z dupy na złotówki. Na fejsie pewnie wrzucasz książki, na okładkach których jest jakiś uśmiechnięty chińczyk, mający dwuczłonowe nazwisko, które oznaczają typy sajgonek z warzywami. W zdjęciach chwalisz się fejkowym kontem swojego mentora, który dyma Cię na pieniądze, jak stary pijany matkę na wódę. Raz do roku jedziesz na Mazury, rzekomo za darmo żeby pozować na tle wynajętej ścianki, której nie chciał przyjąć nawet amator, który robi fotki aparatem z telefonu i chce się wybić.
 15. Zangetsu

  Coś ode mnie :D

  Spizgany ma siorę w Avonie XD