Zangetsu

VIP

Zangetsu last won the day on August 1

Zangetsu had the most liked content!

Community Reputation

467

About Zangetsu

 • Rank
  Rekordzista w rozdawaniu banów
 • Birthday 02/03/1997

Profile Information

 • Imię
  Radosław
 • Nick
  Ezio
 • Miasto
  Śląsk
 • Zainteresowania
  Whisky, Alfa Romeo, Bany permanentne
 • Steam
  rkgk97

Recent Profile Visitors

6,694 profile views
 1. Zangetsu

  Rozwiązane Fan Sanderki

  Niech każda dobra duszyczka doda mnie na steamie. Wbije jak mi ktoś da znać. A Ronin niech wbije na bansa i da bana tygodniowego za recydywę. Można zamykać.
 2. Zangetsu

  Rozwiązane Specjalne Wywalanie z Klanu!!!

  Nie masz takiego prawa bo nie jesteś świadkiem ani żadną stroną w tym sporze. Więc jeśli zakończyliście swoje tyrady to niech @Zamasu to zamknie, a @Szyny to ogarnie u siebie bo pisał ta na sb.
 3. Zangetsu

  Pokaż swoją twarz :)

  😁
 4. Zangetsu

  Propozycja

  Jestem za. Zdecydowanie.
 5. Zangetsu

  ODRZUCONY Llukaszenko

  Za wcześnie na takie rzeczy. To, że napiszesz parę postów na forum i zrobisz trochę szumu na sb, nic nie znaczy. Zacznij na spokojnie od admina na serwerze i potem się zobaczy. NIE P.S. - dobrze by było, żeby podejść do tej kandydatury jak do każdej innej. Normalnie w innym przypadku Zamas dałby neutral albo nie bo faktycznie za krótki staż na forum. W tym przypadku trochę sobie z nim pośmieszkował, troszkę tsa i już opinia się zmienia. Trochę to nie na miejscu. @MaxioR
 6. Zangetsu

  Pokaż swoją twarz :)

  Chciałbym oznajmić, iż Zangi powrócił.
 7. Zangetsu

  ODRZUCONY Podanie [AC]

  A kim Ty właściwie jesteś?
 8. Zangetsu

  Rozwiązane wyrzucanie paki w niedostepne miejsca

  Śmiać to się można z takich zakutych łbów jak Ty. Wyrzucanie paki/brak celów/utrudnianie gry jest karane według regulaminu. I ma być to robione z całą stanowczością. Skoro nie potrafisz się wpasować - won
 9. Zangetsu

  Coś ode mnie :D

  Bynajmniej =\= przynajmniej. Jak radzisz sobie z biznesem jak z pisownią, to nie wróżę sukcesu xd Każdy „guru” pierniczy ile to nie ma chętnych. Prawda jest taka, że gdybyś coś z tego miał, to nie srałbyś takimi postami na forum i fejsie tylko robił co trzeba ??‍♂️ Powyższy tekst miał być zgrabną pastą ale skoro nie masz dystansu takiego jak między przednimi zębami to Ci dam popalić za teksty o byciu głupim. Pozdrawiam.
 10. Zangetsu

  Coś ode mnie :D

  Prawda jest taka, że jest to sztampowa wiadomość od jakiegoś pseudotrenera mentalnego. Typowo - przygotowane poradniki, idealna pisownia, przecinki bardzo uważnie postawione, odmienione słowa i wisienka na torcie - stawki w dolarach przeliczone po kursie z dupy na złotówki. Na fejsie pewnie wrzucasz książki, na okładkach których jest jakiś uśmiechnięty chińczyk, mający dwuczłonowe nazwisko, które oznaczają typy sajgonek z warzywami. W zdjęciach chwalisz się fejkowym kontem swojego mentora, który dyma Cię na pieniądze, jak stary pijany matkę na wódę. Raz do roku jedziesz na Mazury, rzekomo za darmo żeby pozować na tle wynajętej ścianki, której nie chciał przyjąć nawet amator, który robi fotki aparatem z telefonu i chce się wybić.
 11. Zangetsu

  Coś ode mnie :D

  Spizgany ma siorę w Avonie XD
 12. Witam Nie sądziłem, że ten dzień kiedyś nadejdzie ale niestety nie mogę udawać, że tu jestem bez faktycznej mojej obecności. Zawsze starałem się poświecić jak najwiecej czasu całej społeczności ale praca, studia i inne zawirowania powodują, że obecnie nie mam czasu ani na grę, ani forum. Przykro mi, że tak się dzieje ale nie mam wyjścia. Nie chce działać na szkodę całości. Dziękuję wszystkim za danie mi szansy, wszystkie głosy za oraz przeciw. Nie zobaczycie mnie na innej sieci bo zwyczajnie nie mam na to czasu i chęci. Każdy może napisać mi steamie. Nikt zablokowany nie jest wiec proszę smialo. Czasem odpiszę. Pozdrawiam wszystkich tworzących społeczność, niech się wiedzie jak najlepiej.
 13. Zangetsu

  ODBANOWANY Prośba o UB BotTomasz

  UB nie dam, najpierw ktoś przejrzy demo. @TyTuS. - Adminowi należy się chyba jakaś reprymenda. Takie zachowania nie przystoją :v Temat blokuje do czasu aż ktoś wyda werdykt.
 14. Zangetsu

  ODBANOWANY Prośba o UB BotTomasz

  Koniec tej dyskusji. @Tubis rozpisz demko jeśli masz jakieś konkretne czasówki do sprawdzenia.
 15. Zangetsu

  papa opuszcza smerfy :D

  Brak klasy na serwerze jak i forum. Zamykam.