Zielo

Użytkownik

Community Reputation

9

Profile Information

 • Nick
  Zielo | Planeta-Skilla

Recent Profile Visitors

342 profile views
 1. Zielo

  Rozwiązane Medyk PREMIUM

  Corvo, wtedy klasa zwykła byłaby lepsza od premium
 2. Zielo

  DODANY MoŻe SiĘ uDa :)

  Jestem na Tak. Często go widzę na serwerze, stara się pomagać i nie wadzi nikomu. Ale to kolorowe podanie mogłeś sobie odpuścić, źle się czyta.
 3. Zielo

  DODANY Legenda adm

  Jak najbardziej na Tak, rozgarnięty chłopek, pomocny, aktywny i kulturalny. Da sobie chłopak radę.
 4. Zielo

  DODANY Mr. FoxY druga próba

  W dalszym ciągu jestem na NIE. Gracz posiada własną serwerownie, co wiąże się z tym, że ma tam admina - złamalibyśmy regulamin. Następnie co mnie zniechęciło to jego brak wysiłku - podanie skopiowane z poprzedniej, nieudanej próby zdobycia admina. Jako kandydat na administratora, powinieneś bardzo dobrze znać regulamin i go przestrzegać. Stanowczo na NIE.
 5. Zielo

  DODANY Podanie Luca :]

  Jestem na tak, znam go jeszcze z Planety-skilla ;) Ogarnięty, to co pisze w podaniu jest prawdą, w miarę stabilnie mu to szło :D Doświadczony gracz, myślę że się nada.
 6. Zielo

  Rozwiązane Coś nowego na reset?

  Zielony - Opinie by Zielo.
 7. Zielo

  Rozwiązane Skarga

  Przy najbliższej okazji zbanuje gracza. Nie należy robić tego przez konsolę gdyż gracz może w ciągu 3 godzin nie grać, należy to zrobić gdy będzie na serwerze i będzie miał ochotę grać (człowiek skurwiel). Proszę o wpisanie się do tematu admina który wymierzy karę przede mną.
 8. Zielo

  ODRZUCONY Podanie

  Ani razu Cię nie widziałem na serwerze, a jeżeli dałeś już swoją niepotrzebną opinię to nie spamuj dalej i nie tłumacz się bo naprawdę nikogo to nie obchodzi i to nie jest temat do tego.
 9. Zielo

  COD 301 klasa Enzo

  Moim zdaniem zawsze i o wszystkie klasy jest płacz - "jebane rakiety", "jebane apteczki", "jebana śmierć" "jebane miny". Każda klasa na wyższym lvl jest dobra, zauważcie że nie narzekanie na enzo z małym lvl. Moim zdaniem jest to ogólnie dostępna klasa, każdy może nią grać
 10. Zielo

  ODRZUCONY Podanie

  Jestem naturalny, za często go nie widziałem, może się mijaliśmy, pozytywnego nic nie mogę napisać jak i również nic negatywnego. Można dać mu miesiąc okres próbny, po miesiącu niech jeszcze raz napisze podanie i wtedy przekona się graczy jeszcze raz i to zadecyduje czy zostanie z nami. Ogólnie @TyTuS. taką formę okresu próbnego wprowadzilbym dla wszystkich nowych adminów.
 11. Twój nick: Zielo Server? (podaj tu IP servera): 145.239.19.196:27015 ile masz lat: 20 link do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197972325608/ jak długo grasz na serverze: Ponad rok. ile dziennie jesteś w stanie poświecić na server: 5-6h Dlaczego ty?: Ponieważ mam w tym doświadczenie, a jeżeli mogę Ci jakoś pomóc i mam takie możliwości to chętnie pomogę, chociażby dlatego że gram na tym serwerze i chyba jak każdy chciałbym grać na serwerze który jest dopracowany, w realny czas możliwość załatwienia jakiejś sprawy. Umiesz dodawać pluginy, mapy bez żadnego problemu? Tak. Czy zmieniłbyś coś po dostaniu owej rangi? (o system rekrutacji adminów i tym podobne dotyczy to pytanie): Przede wszystkim to przeglądnął dział "propozycje", zrobił tam porządek, przedyskutował z graczami dane propozycje i wdrążył je w życie. Miałeś kiedykolwiek swój server w cs 1.6? jak tak to jaki (coś bardziej rozwinąć jeśli odpowiedz tak): Próbowałem coś sam, ale jeżeli nie umiem pisać pluginów to samemu się nie da tego robić. Byłem w grupie "BaNation" na dosyć większej serwerowni, z rozpoznawaniem cziterów radzę sobie bardzo dobrze. Również na innej serwerowni sprawowałem funkcję opiekuna na CodModzie także podstawy i różne funkcję już znam. Zapewne wygra to Czarna no ale warto spróbować :D Gratulacje zwycięzcy :)
 12. Zielo

  ODRZUCONY [Admin 301] by Mr. FoxY

  http://uploadfile.pl/pokaz/1384754---pewz.html
 13. Zielo

  ODRZUCONY Podanie Hooligans!.

  Jeżeli zakupisz steam - nie widzę przeciwwskazań. Znany gracz. Staż jest. Po zakupie steam jestem na TAK.
 14. Zielo

  ODRZUCONY Tubisiowy Admin :)

  Za krótko jeszcze grasz na 301 żeby dostać admina, serio nie mów że to ja mało wchodzę. Konto na forum zaledwie od tygodnia, 3 posty w tym jeden post podanie o admina. (Nie tylko serwer się liczy) Tu jakieś Twoje drugie konto, nie mam pojęcia dlaczego masz dwa ale administracja powinna się tym zająć. Znów odnośnie załączonego tematu - Nie dostałeś admina na DM to przestałeś grać czy jak? Skoro większość czasu spędziłeś na 401, dlaczego tam nie starasz się o admina? Aktualnie jest 6 adminów Cod 301 w tym 2/3 podania, które prawdopodobnie przejdą i naprawdę nie jest potrzebna pomoc aż tak na gwałt. Nie chcę źle dla Ciebie, absolutnie nie chcę Cię zniechęcać do gry u nas ale daj sobie jeszcze czasu, przekonaj nas do siebie. Tak jak mówiłem. Jestem na NIE.
 15. Zielo

  DODANY Podanie globiego ponownie

  Jestem na tak, od początku mojej gry tutaj globiego widzę dosyć często na serwerze, nie jest konfliktowy, raczej dogaduje się z innymi, myślę że to poukładana osoba i odpowiednia na to stanowisko. Ale stanowczo Globu zakup tego steam, za 10 zł znajdziesz na allegro z cs 1.6.