Skocz do zawartości

KAPITAN SOWA

GO_MOD

Reputacja

214

11 obserwujących

O KAPITAN SOWA

 • Ranga
  Ana[L]boliczna Sowa
 • Urodziny 13.07.1990

Kontakt

 • GG
  52847058
 • Steam
  KAPITAN SOWA

Informacje o profilu

 • Imię
  Ireneusz/Roland
 • Nick
  KAPITAN SOWA
 • Zainteresowania
  Kulturystyka,
  Robotyka (sztuczna inteligencja),
  Design trybów gry dla gier komputerowych (silniki fizycznie gier (Np CryEngine, Unreal Engine)). mechanika gier FPS)
  Muzyka Hardstyle,Hardcore, Jumpstyle, Tekstyle
  Murzynki
 • Ulubiony serwer
  Only DD2
  GO MOD

Ostatnio na profilu byli

1,157 wyświetleń profilu
 1. Rozwiązane auto szmata

  Można kupić tą broń podobnie jak tarcze poleceniem przez konsolę. < przez buy > np : buy "klawisz" "m4a1; ak47; primammo" Z pozycji menu gracza dostępność jest zablokowana, lecz konsola na to pozwala, więc gracz nie powinien być karany do póki nie ograniczy tego : regulamin restrykcja menu + konsola
 2. Baj

  Zmieniając sieć chcesz ją zmienić na taką gdzie uzyskasz więcej reputacji, docenienia, gdzie będziesz mógł także więcej wnieść i zmienić. To zawsze główny motor i słuszny. Ale nie jedyny, nie musisz rezygnować.
 3. TERROR BOYZ - Rosną nam w siłe w muzyce klubowej alektornicznej sieczki pumping w Polsce- , , od ostatnich utworów show jakie zrobili jest hitem , dynamiczny występ z Pirotechniką i Bronią dymną CO2 Od 2:45 zmiażdżyli imprezę Każdy czuję VIXę
 4. Jesteś skutkiem własnych myśli // Buddha

 5. Play sound amxx

  Na początku musisz zdefiniować wywołanie obiektu: (obiektu którym jest plik muzyczny + scieżka) new const sounds_admin[][] = {"dojebane/ct_1.mp3" } Później zdefiniować funkcję: public plugin_init() { register_plugin("Admin","1",":>SOWA<:") register_event("SendAudio", "admin", "a", "2&%!MRAD_ctwin") } Później wywołać funkcję : { public plugin_precache() precache_sound("admin/message.wav"); engclient_cmd(id, "spk", "admin/message.wav"); } // użyłem ctwin bo to przykładowa funkcja odpowiadajacej czynności na serwerze (dla silnika HL - np wygrana ct) // admin jest obiektem nie funkcją - też go trzeba zdefiniować i do to niego przypisjesz funckję (nie odwrotnie - nie obiekt do funkcji ) , dlatego zamienie wpisów sound na admin jak próbowałeś nie będzie działać.
 6. Steam z cs 1.6

  Muszę pomedytować nad tym // Kolega wyżej +1 rep, w końcu dobra porada
 7. Steam z cs 1.6

  Coś Wiktor zakręciłeś, czegoś nie rozumiem, musi działać. Ten błąd, który wkleiłeś z HL Launcher , pojawił się tak nagle ? Instalowałeś w ten dzień jakieś aktualizacje, antywirusy, aktualizacje steam, ?
 8. Steam z cs 1.6

  A wersja NS Tobie działa ?
 9. Steam z cs 1.6

  Jaki reinstal systemu windows ? Dlaczego robisz mu Trolla ? Jeśli instalujesz od nowa windows bo nie działa Tobie jakiś program zainstalowany na windows to pora cofnąć się do podstawówki klasy 1-2-3. Z pełnią szacunku do twojej osoby oczywiście. Wiktor jeśli pobierasz /instalujesz cs'a ze steam i dało się go zainstalować bez problemów to znaczy, że plik się uszkadza u Ciebie da dysku. Usuń Obie wersje , wszystkie ich ścieżki i powiązania ,wywal platformę steam (też odinstaluj) i katalogi główne dla tych aplikacji. Zainstaluj od nowa steam, HL (cs'a). Wyłącz antywirusy podczas próby uruchomienia cs'a, może jakiś powstrzymuje pracę twojej gry. Podziel sobie ten dysk na 3 albo 4 partycję (to trwa chwilę). NS'a sobnie zainstaluj na innej.
 10. Steam z cs 1.6

  Zainstalowałeś wersję NS na tym samym dysku/partycji co steam i pewnie oba procesy miałeś włączone jednoczęsnie (korzystają ze wspólnego źródła hl.exe) . Błąd pliku.exe , uszkodziłeś plik wywoławczy. Zreinstaluj wersję dla której masz błąd przy uruchamianiu. (najlepiej na oddzielnej partycji)
 11. Steam z cs 1.6

  Co to za informacja "wysyłaj / nie wysyłaj " ? (raport steam ? ). - wklej to jak możesz Jeśli nic nie widzisz w cieniach to znaczy, że kolory gamma Ci się przesunęły, (cfg - ustaw na otwarte, wprowadź zmiany w confingu wchodzac na serwer - sprawdź kolory, pozniej zapisz ponowanie cfg do odczytu ). Jak masz sterownik od karty (np Gforce Nvidia) to ustaw w nim pracę karty na wydajność (nie na jakość) dla aplikacji HL.exe rate na serwerze ustaw na 20000 lub 270000 (jeśli przy 25000 dalej masz klatki) - odczujesz proporcje roznicy miedzy tymi wartosciami wciśniej podczas gry ctrl + alt + del i uruchom menager. Wejdź w zakładkę procesy i ustaw nim priorytet wysoki (dla hl.exe - klikajac prawymj myszy) Przedmuchaj wentylator od karty jak nie będzie pod prądem (Może Ci się wszystko wiesza bo karta osiąga za wysoką temp pracy - zapchana jest kurzem ) Jest apka od konfiguracji FPS w grze, np gamebooster jak nie pomoże
 12. Steam z cs 1.6

  Zainstaluj cs'a na nowa ale na innej partycji dysku. Uprzednio usuń wszelkie ścieżki / odniesienia z poprzednich wersji Będzie dobrze //edit Tego co napisałem użyj dopiero gdy (nie zadziała) : Ten komunikat Ci sie pojawił bo masz dwa te same procesy steam (aplikacji) otwarte. Nacisnaj razem ctrl + alt + del - w procesach wyłącz wszystkie procesy steam* (HL.exe oraz steam.exe) . Odpal wtedy HL od nowa.
 13. Memes zone

 14. DODANY Powrót Sztywnego :D

  Uważam podobnie jak chłopoki wyżej, niech wraca + Tak
 15. GO MOD Zagłosuj na serwer i zgarnij REPUTACJĘ!

  Ta statystyka na nic nie wpływa, (np na pozycję serwera na liście reklamowej). Po przekroczoczym liczniku 1000 głosów resetuje się do zera. Trzeba uzyskać przewagę 50% głosów w ciągu dnia w stosunku do serwera o pozycję wyżej aby uzyskać jednodniowy awans (o jedną pozycję). - to około 30 głosów dziennie to lipa
×