BadBoy[THC]

Użytkownik

BadBoy[THC] last won the day on July 10

BadBoy[THC] had the most liked content!

Community Reputation

423

9 Followers

About BadBoy[THC]

 • Birthday 06/07/1993

Profile Information

 • Imię
  Tomek
 • Nick
  BadBoy[THC]
 • Miasto
  Kluczbork, Opolskie

Recent Profile Visitors

1,931 profile views
 1. BadBoy[THC]

  Wracajmy do życia !

  Ja tam kilka dobrych złotych miesięcznie też mogę dołożyć, zrobić adminów płatnych, i jakieś zbiórki po kilka złotych miesięcznie i bez problemu można wracać do życia, stałych użytkowników mamy na pewno około 300 więc jeśli każdy dołoży choćby 3-4 złote ( chyba nie jest to majątek) to na pewno wystarczy, chociaż może znajdą się i tacy którzy poświęca po 30-40 lub więcej. Jeśli Csone nie wstanie na nogi to ja nie wracam do cs-a, bo nie mam zamiaru zaczynać na nowej sieci. Moje miejsce było tutaj i tylko tutaj mogę wrócić. WRACAJMY!!!! ZWYCIĘŻYMY!!!!
 2. BadBoy[THC]

  Wracajmy do życia !

  Zawsze da się wszystko odbudować. Zrobić płatnych adminów, co miesiąc każdy admin dołoży swoją cegiełkę i ciągnąć to dalej. Nie będę ukrywał że csone to była jedna z najlepszych serwerowni w Polsce na której grałem i pewnie nie jeden by się ze mną zgodził. Robisz koszt admina 20-30zl na miesiąc przy 20 adminach trochę kaski się na zbiera nie licząc vipów i skinów kupowanych za sms ( chyba że pieniążki z tego szły gdzie indziej), łza się w oku kręci. Ja tutaj chce wracać po urlopie a tu nie ma gdzie wrócić!!!
 3. BadBoy[THC]

  Wracajmy do życia !

  Nigdy nie ma się co poddawać!! Jak to mówią, zawsz jest szansa wydmuchać szympasa, a jak pójdzie gładko to i całe stadko.