BadBoy[THC]

GO_MOD

Community Reputation

3

2 Followers

About BadBoy[THC]

 • Birthday 06/07/1993

Profile Information

 • Imię
  Tomek
 • Nick
  BadBoy[THC]
 • Miasto
  Kluczbork, Opolskie

Recent Profile Visitors

538 profile views
 1. BadBoy[THC]

  GO MOD Propozycja

  Ja odnośnie tego resetu .. Mam taką małą propozycje wyłączenia PAKI na rozgrzewce. Jest to trochę bez sensu podkładać pakę przy rozgrzewce, ale decyzję pozostawiam do [email protected] .
 2. Co tu dużo mówić. Damian ode mnie masz wielkie TAK, wystarczy spojrzeć kto jest numerem 1 w GT. -pomocny - potrafi rozpoznać hax czy nie - największa ilość godzin na serwerze - mikro - wiek Jedynym minusem jest to co powiedział ARGEN, że Damian to GEJ ale porządny.
 3. BadBoy[THC]

  GO MOD Propozycja

  Jasna sprawa, że jak reset to reset wszystkiego a nie tylko topki. Każdy będzie grał jak najwięcej żeby zdobyć skiny czy topke i uzbierać jak najwięcej euro.
 4. BadBoy[THC]

  papa

  Pozdro 600
 5. BadBoy[THC]

  DODANY BadBoy v2

  Siema, tydzień temu moje podanie zostało odrzucone więc próbuję po raz kolejny . Wydaje mi się że jestem dosyć rozpoznawalnym graczem na serwerze, a zdarzają się sytuacje gdzie brakuje administracji (nie będę mówił że nagminnie lecz czasami jest taka sytuacja) a ja jestem bardzo często aktywny. Amx oczywiście nie jest mi obcy i myślę że dodatkowa para rąk zawsze się przyda i nie jest też żadnym obciążeniem dla serwera. Pozdro 600
 6. BadBoy[THC]

  DODANY Podanie o Admina

  Jestem na TAK. - duża aktywność na serwerze - mikro - kontakt z graczami bez zastrzeżeń
 7. BadBoy[THC]

  GO MOD Propozycja dodania quizu?

  Jestem jak najbardziej ZA!! Umiesz liczyć, licz na siebie
 8. BadBoy[THC]

  ODRZUCONY Podanie

  Siema wszystkim. Składałem już podanie 2 lata temu i zostało odrzucone z powodu braku godzin na serwerze, teraz po powrocie zza granicy na stałe do kraju czasu na Cs-a nie zabraknie (w sumie 150h na GOMOD). Zdarza się dużo sytuacji w których brakuje adminów na serwerze i myślę że dodatkowe ręce będą przydatne. Przez ostatnie dwa tygodnie jestem aktywny bardzo dużo i to się nie zmieni.
 9. BadBoy[THC]

  DODANY Podanie o Admina

  aVe ode mnie duże TAK ! Ogarnięty gość, kultura jest, duży staż na serwerze.
 10. BadBoy[THC]

  ODRZUCONY Podanie o Admina

  Na NIE -konto pod podanie - 6h przegranych na serwie
 11. BadBoy[THC]

  ODRZUCONY Podanie BadBoy[THC]

  Myślę że przyda się dodatkowa para rąk.. Aktywności nie mam jakiejś wyjątkowo oszałamiającej, ale z każdym dniem będzie ona wzrastać. Jeżeli chodzi o forum to skupiam się bardziej na grze, oczywiście jeśli dostał bym posadę to aktywność na forum znacznie się poprawi. Resztę zostawiam dla Was Możecie mnie teraz obrzucać mięsem ile sobie chcecie Pozdro zły chłopczyk