KAVAA

VIP

KAVAA last won the day on September 28 2017

KAVAA had the most liked content!

Community Reputation

432

About KAVAA

 • Rank
  Podwładny Maniusia
 • Birthday May 11

Profile Information

 • Imię
  Kamil
 • Nick
  KAVAA
 • Miasto
  Kraków
 • Zainteresowania
  Grafika komputerowa

Recent Profile Visitors

1,706 profile views
 1. KAVAA

  stahp koniec przygody

  Siemka
 2. KAVAA

  Tutorial AVATAR TUTORIAL BY EMPIEE

  @Turkiś. PPM na zdjęcie – otwórz grafikę w nowej karcie i powinieneś móc przybliżyć
 3. KAVAA

  Tutorial AVATAR TUTORIAL BY EMPIEE

  Prosty, dobrze napisany poradnik, mi się podoba, polecam
 4. KAVAA

  Rozwiązane Sygnaturka PLZ

  Zaproponuj coś konkretniejszego.
 5. KAVAA

  Rozwiązane Avatar

  Pamiętasz mnie...? Proszę, coś bardziej bogatszego haha
 6. KAVAA

  ODRZUCONY Podanie na Grafika

  Popieram Klaudię, a dodatkowo jak byłeś na tym stanowisku poprzednim razem to po prostu je olałeś (jak coś się nie zgadza to napisz pw) Prace musiałyby być na wyższym poziomie, nie przekonujesz mnie, aczkolwiek kto ci zabrania robić zleceń bez rangi?
 7. KAVAA

  Rozwiązane Prośba o sygnaturkę.

  Wysokie wynagrodzenie
 8. KAVAA

  Rozwiązane Konkurs TOP15 Wygraj Vip

  @MaxioR fajny konkurs
 9. Ściągnięte z internetu
 10. KAVAA

  Rozwiązane Jakiś Avek ? :)

  Użytkownik składający zamówienie musi mieć co najmniej 5 sensownych postów na forum; @Klaudia. @PaCiiaa. / 69. @Turkiś. Czy kto tam może niech zamknie
 11. KAVAA

  ODRZUCONY `ke1zo. grafik? >_<

  Nie przekonujesz mnie pracami. #1, #2 – dodane efekty, główny element – niedźwiedź polarny (czy co to jest) z internetu. #3 – widać przy włosach raz normalny kolor, a raz coś czerwonego, co pokrywa je (c4d o ile się nie mylę) – wygląda to bardzo nieestetycznie. #4 - #7 – identyczny efekt – moim zdaniem "taki se".
 12. KAVAA

  Rozwiązane Awatarek :)

  Oddaje awatar jakiejś kawy. Edit: @plaszczuk Panie, odezwijże się! ( Ostatnio59 minut temu ) A lajka nie dostałem... Może Turkiś, albo Klaudia podaruje..
 13. KAVAA

  HTML & CSS Podstawy

  "Jaki portal zrobić, czy forum, zwykłą stronę i z jaką tematyką." Jeśli chciałbyś stworzyć portal / forum nie wystarczy znajomość HTML i CSS. ( prawdopodobnie potrzebowałbyś CMS + dobrą znajomość PHP – aż tak się nie znam, ale tak mi się wydaje. ) Czytałem, że najgorsze od czego można zacząć to od portfolio. Ja na twoim miejscu zrobiłbym stronę o czymś co cię interesuje . +++ W menu masz wszędzie target="_blank". Mnie by irytowało, kiedy przesiaduję na takiej stronie i chcę się po niej poruszać – np. z strony głównej idę na "komendy HTML" i wywala mi nowe okno, po co? Przecież ciągle jesteśmy na tej samej stronie i ciągle możemy się poruszać poprzez menu. Rozumiem kiedy nie byłaby to twoja strona i wychodziło na np. jakąś anglojęzyczną to jak najbardziej, żeby potem nie mieć problemu z powrotem na stronę startową. W tym przypadku zbędne, a nawet nieodpowiednie użycie. <a class="menu active" href="#" target="_blank">Lekcje</a> <a class="menu" href="#" target="_blank" >Komendy HTML</a> <a class="menu" href="#" target="_blank" >Komendy CSS</a> <a class="menu" href="#" target="_blank" >Inne</a> Jakie ma to zastosowanie? <h6></h6>