Bigosowaty

Użytkownik

Community Reputation

28

1 Follower

Profile Information

 • Imię
  Piotr
 • Nick
  BigoS
 • Miasto
  Wwa/Wrocław
 • Zainteresowania
  fragowanie na botach z go moda #1
 • Steam
  STEAM_0:0:176986059

Recent Profile Visitors

1,339 profile views
 1. Bigosowaty

  DODANY Czarny podanie

  Coraz mniej adminów widuję na serwerze, więc każde wsparcie się przyda, a Czarny jest bez zarzutów. +Sporo gra +Ogarnia grę +Potrafi się zachować Tak
 2. Bigosowaty

  Co tu się zapodaje to ja nie...

  Tak sobie przeglądam tutaj co zapodajecie i oprócz "ulicznego rapu", kawałków idealnych na wiejską dyskotekę Cypisa, a wiejskie dyski zdarzają się nawet w klubach warszafki, nie ma nic innego i tak sobie myślę, że trzeba pokazać trochę czegoś innego społeczeństwu. Uprzedzając głosy typu hurr durr myślisz że jesteś lepszy czy s...daj nie znasz się itd, robię to bardziej z chęci dzielenia się czymś dobrym, ciekawym czy niezwykłym, a nie wywyższania się. Jako, że ostatnio słucham jazzu i się o nim uczę poznając co raz to nowsze odmęty tego czarującego gatunku, a że nie zapodam tak trudnych tematów jak Miles Davis, czy Bill Evans(widoczny na moim avatarze) chciałbym zapodać coś innego, nie jest to klasyczny jazz, ale opiera się na kanwach tej muzyki, jak w zasadzie wszystkie gatunki muzyczne. Być może jest to dla niektórych znajome, jest to przecież polski kawałek i swego czasu był popularny. W tle słychać fantastyczny sampel Chilliego Gonzalesa. Enjoy
 3. Bigosowaty

  Rozwiązane Nagminny brak kultury

  Myślałem, że wystarczy nick. ID dodane
 4. Bigosowaty

  Rozwiązane Nagminny brak kultury

  Brak admina, brak dobrego wychowania i przede wszystkim myślenia, dowody w paczce. STEAM_0:1:3513038, proszę @Piotrek, ツ
 5. Witam, jestem zmuszony do zawiadomienia organów ścigania o popełnieniu przestępstwa przez Pana za publiczne propagowanie ustroju totalitarnego co czyni Pańska miniatura. Jest to symbol Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, państwa totalitarnego, antydemokratycznego, represyjnego względem własnych obywateli jak i cudzych. Jeśli nie rozumie Pan o czym piszę odsyłam do odpowiedniej literatury historycznej. 

   

  Podstawą prawną dla zgłoszenia Pana do prokuratury jest Art. 256 KK, który przewiduje karę do 2 lat bezwzględnego pozbawienia wolności.

   

  Z wyrazami szacunku, BigoS.

  1. Show previous comments  5 more
  2. Bigosowaty

   Bigosowaty

   @KAPITAN SOWA

   >Branie na poważnie grożeniem sądem w internecie

   Napisałem co napisałem, bardziej dla przyciągnięcia uwagi na problem afiszowania symboliki totalitarnych państw, a nie bawieniem się w wyłapywanie w internecie komunistów/niemieckich nazistów.

   Co prawda większość ludzi daje sobie na profilowe symbole zsrr dla zabawy/prowokacji to jednak powoduje to niesmak, odrzucenie czy zdenerwowanie i moim zdaniem nie powinno mieć miejsca nawet na forach sieci cs'a. 

   Tak więc żadnego zawiadomienie organów ścigania o to nie będzie xd

   @Sexy Champion Katarina możesz spać spokojnie, ale pewnie nadal spałeś bo wątpię żebyś się na to nabrał.

  3. KAPITAN SOWA

   KAPITAN SOWA

   Zgadzam się :fan3:

   Sex'y paragon czy fakturę Ci wystawić za adwokata ? :D 

  4. Manius
 6. Bigosowaty

  GO MOD Pochwal się swoimi statami.

  Znowu bez vipa coś ugrało się.
 7. Bigosowaty

  GO MOD Pochwal się swoimi statami.

  Świeżo z dusta css_dust20000.bmp @sax musimy kiedyś mixa pyknąć
 8. Bigosowaty

  GO MOD Pochwal się swoimi statami.

  Przerzucało mnie co chwilę z teamu do teamu
 9. Bigosowaty

  ODRZUCONY Podanie na Administratora serwera

  Kategoryczne Nie, Kultury tyle ile mam skinów, czyli bardzo mało, wczoraj otrzymałeś nawet bana za obrażanie mnie. Z ogarnięciem tak samo, zazwyczaj zamykasz, a mnie nazywasz cziterem. Poza tym konto pod podanie.
 10. Bigosowaty

  GO MOD Pochwal się swoimi statami.

  Dojebałem I to bez vipa de_eldorado0002.bmp css_inferno0000.bmp
 11. Bigosowaty

  DODANY Podanie DAREKDAKING

  na NIE Za krótko grasz, 2 tygodnie więcej by się przydało.
 12. Bigosowaty

  GO MOD pochwal się skrzynkami :)

  203 otwarte od ostatniego resetu, 130 pustych. Najlepszy wylosowany skin, awp phobos 2% szansy.
 13. Bigosowaty

  DODANY Podanie ZyXEL.

  Na TAK, a dlaczego? + Przede wszystkim ogarniasz grę, a to jest najważniejsze u admina. + Grasz na serwerze od dłuższego czasu, więc jesteś wiarygodny. + Interesujesz się serwerem, co uwidacznia się np. pisaniem skarg na adminów,. + Kultura jest na poziomie jak i ogólne zachowanie, nie ma do czego się przyczepić. + Steam, micro.
 14. Bigosowaty

  ODBANOWANY BigoS po raz 8

  [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CsOne.Eu [AMXBans] Powod: 'Wstaw ssy+demko na CsOne.EU' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1090614136' [AMXBans] Twoje IP: '193.192.63.9' [AMXBans] Zbanowany przez Admina [AMXBans] ====================================== Admin twierdzi, że ma dowody na moje czitowanie. Proszę o rozpisanie demka i umieszczenie owych "dowodów" Nie pokazanie ich równoważne będzie temu, że albo admin jest niepoważny albo chroni czitera, a oba przypadki są niedopuszczające, ale sami wybieracie sobie adminów.