deadeye

Użytkownik

deadeye last won the day on September 18 2019

deadeye had the most liked content!

Community Reputation

503

About deadeye

 • Rank
  0.7

Profile Information

 • Imię
  x
 • Nick
  x
 • Miasto
  x
 • Steam
  eXEg0d

Recent Profile Visitors

16,069 profile views
 1. deadeye

  ODBANOWANY Aim, uwaga bo jedzie ijo ijo

  Hm jak ja nie gram dobry miesiąc w csa więc chyba brat. Koniec pisania, czekam na rozpiske
 2. deadeye

  ODBANOWANY Aim, uwaga bo jedzie ijo ijo

  Hahahahahahahahahaha kurwa idz bo zaraz jebne ze smiechu. Co mam zrobić drugie konto żeby dostać bana za multikonto? JESTEŚCIE MIERNI W GRANIU, TYLE W TEMACIE. Pozdrawiam cieplutko EDIT. ROZPISZ DEMKO PANIE ADMINIE, A JA JAK WRÓCĘ NA CHATĘ TO ZOBACZĘ TĘ TWOJĄ ZAJEBISTĄ ROZPISKE leszczu.
 3. deadeye

  Rozwiązane Propozycje

  Takie tam reklamowanie się na innych forach to bezsens. Tu trzeba wjechać z grubej rury żeby to ocalić. W tych czasach żeby było full ludzi na serwerze to trzeba mieć hajsu, a Maxior sam nie da rady. Na forum loguje się może dziennie ze 100 osób, każdy by dał po te 50 złotych i masz 5k, ładna sumka i można coś z nią dobrego zrobić. Zrobić takie jakby drugie otwarcie sieci, uzbierać ten hajs i opłacić grafika żeby zrobił skin dla forum bo te obecne jest ponure i nie przyciąga graczy, po prostu wieję nudą. Tyle ode mnie. CIAO.
 4. deadeye

  Chada x RX - Zwykły facet

 5. deadeye

  DODANY Podanko Mr.[S]naki

  Jestem na tak, jest ogarnięty, doświadczenie wielkie i nie da sobie wejść na głowę. Długo znam tego bonka i ogólnie polecam.
 6. deadeye

  GO MOD Reset 8.11.2019

  @MaxioR 2 miechy temu miały być pokazane rangi z cs go nad głową i ich nie ma. Rozmyśliłeś się?
 7. We gościu pal gume dobre
 8. deadeye

  DODANY Próba #1

  Jestem na tak bo jest bo prostu ogarnięty, mam nadzieję, że nie będziesz mnie banował mój rycerzu.
 9. deadeye

  GO MOD Reset 8.11.2019

  Klucze za zabójstwo w ogóle nie dropią, wiecej skrzyń mi za killa dropi niż kluczy XDDDDD
 10. deadeye

  GO MOD Reset 8.11.2019

  Nie można się wymienić bo podobno jest skin na rynku, a go nie ma xD Na rynku pisze, że jest skin wystawiony, usuwam go, a problem nadal jest.
 11. deadeye

  GO MOD Reset 8.11.2019

  @Llukaszenko To przez hosting bo jest zjebany ?
 12. Zmiana czasu rozgrzewki do 35-40 sec by wystarczyła ewidentnie bo te 70 sec jest za dużo. Nowe mapki de_cocaine - https://gamebanana.com/maps/206924 GO: Nuke - https://gamebanana.com/maps/198386 Można zamienić obecnego nuke i dodać mapę z cs go na testy. GO: Inferno - https://gamebanana.com/maps/191533 Można dodać na testy. GO: Dust II - https://gamebanana.com/maps/205346 Dodać na testy. Przyjdzie mi jakaś propka do głowy to edytuje post @MaxioR EDIT. Zwiększ lekko drop euro po zabiciu itd i za mvp rundy przydało by się Więcej euro bo 0.10 to jest nic. Można zrobić tak że pod koniec mapy plugin wyliczy kto zdobył najwięcej mvp i dostanie nagrodę w postaci euro. "Najwięcej mvp podczas mapy zdobył bot i otrzymuję 3 euro".
 13. deadeye

  DODANY Podanie PanKracy

  Piszesz, że amxx opanowane 9/10, a zapewne nie umiesz wgrać pluginu na serwer. Nie umiesz się zalogować na steama, a co tu dopiero amxx opanowane mieć 9/10 XDD. Bajkopisarz. Już widzę jakie bany z dupy będą xD. Nie
 14. deadeye

  ODRZUCONY Podanko

  Sam Damian nie masz steama, a piszesz "neutral steam". Co do adminów którzy tam grają to raczej nie ma takiego który nie przeklina. Jestem za daniem szansy dla tego chłopaka. Powodzenia