deadeye

Użytkownik

deadeye last won the day on June 4

deadeye had the most liked content!

Community Reputation

459

About deadeye

 • Rank
  cziter

Profile Information

 • Imię
  x
 • Nick
  x
 • Miasto
  x

Recent Profile Visitors

13,369 profile views
 1. deadeye

  Spadek FPS / Wolny laptop

  TIP Walnij nim o ścianę i kup normalnego peceta lul
 2. deadeye

  Siemaneczko

  good morning
 3. deadeye

  Boję się o nasz sojusz z USA - Official Video XD

  Ale wieje raczyskiem, tfu na szona
 4. Chce bana 

 5. deadeye

  GO MOD Reset serwera Go mod 26.06.2019

  Wywala HLTV na początku mapy po czym wraca po kilku minutach. Na mapie awp india paczka po zmarłym powinna być wyłączona bo taki rak zdobędzie he, fb i zabija :P
 6. deadeye

  GO MOD Reset serwera Go mod 26.06.2019

  Może tak dodać stattrak? Liczba zabić z danej broni wyświetlała by się w hudzie. Zablokowałes zdobywanie fragow ale k/d sie zmienia wiec to tez trzeba zablokować no i wywalic mape css_india bo dzisiaj pokaralem i co niektórzy weszli na specta i siedzieli tam cała mape...
 7. deadeye

  GO MOD Reset serwera Go mod 26.06.2019

  Proszę naprawić w końcu te konta. Robię konto na pierwszej mapie, potem jest zmiana mapy i znowu muszę zakładać konto tracąc przy tym statystyki z pierwszej mapy LOL.
 8. deadeye

  Fame MMA 4 - memy XD

 9. deadeye

  A tym czasem Paris na vacacjach

 10. Zdjęcie już w fapfolderze ❤️ 

  @TyTuS.

 11. deadeye

  COD 401 COD 401 - TyTuS - pożegnanie

  pjona
 12. deadeye

  ONLY DD2 Skiny na modelach Cs 1.6

  imo skiny dla vipa m4, ak, deagl, awp i koska
 13. Zacytuje "Ja nie zdejme blokady. Jedyne co moge zrobic w jego sorawie to dodac jeszcze jedno ostrzezenie". Nie wywyższaj się na tym chat boxie bo Bóg wie kim tutaj nie jesteś, no i czekam na tego warna teraz za nic =)

  @PaCiiaa. / 69.

 14. deadeye

  Rozwiązane XD

  Zaczęło się od tego, że Klaudusia dodała temat z muzyką. Oceniłem tę muzykę 2/10 po czym pan żołnierzyk wbił z obroną swojej dziewczyny. Napisał, że jestem samobijaczem i rurkowcem. Dodałem komentarz 2x ryj, po jakimś czasie maxior usunął temat i znowu Myszkin na sb napisał, że po co komentujesz rurkowcu to mu napisałem, że mogę. Potem wkroczyła wielce Pani moderator za 2 złote z tesco i zapytała się jak tam na nowej sieci to jej napisałem, że chuj ją to obchodzi. Zapytała się, czy grzeczniej nie moge odpowiedziec to napisalem ze nie, daj mi warna. Dostałem 2 warny i blokade na chatbox perm. Kurwa gdzie tu sprawiedliwość? Gościu sam prowokował i dostał tylko ostrzeżenie, czy nawet nie dostał XD. Jestem gorszy bo co zmieniłem sieć i teraz tu wbijać nie mogę? Zluzuj majty tam paciaa bo jakie ty dajesz takie warny to jest poezja. Nie dziwię się, że tu nikt nie przychodzi jak takie kary są XD. Żałuję że traciłem czas na pomaganie w ubt. Na drugi raz nie przychodz @Zamasu zebym Ci pomagał bo tego nie zrobie. Nie pozdrawiam.