deadeye

Użytkownik

deadeye last won the day on September 18

deadeye had the most liked content!

Community Reputation

502

About deadeye

 • Rank
  0.7

Profile Information

 • Imię
  x
 • Nick
  x
 • Miasto
  x
 • Steam
  eXEg0d

Recent Profile Visitors

14,863 profile views
 1. deadeye

  Propozycje

  Takie tam reklamowanie się na innych forach to bezsens. Tu trzeba wjechać z grubej rury żeby to ocalić. W tych czasach żeby było full ludzi na serwerze to trzeba mieć hajsu, a Maxior sam nie da rady. Na forum loguje się może dziennie ze 100 osób, każdy by dał po te 50 złotych i masz 5k, ładna sumka i można coś z nią dobrego zrobić. Zrobić takie jakby drugie otwarcie sieci, uzbierać ten hajs i opłacić grafika żeby zrobił skin dla forum bo te obecne jest ponure i nie przyciąga graczy, po prostu wieję nudą. Tyle ode mnie. CIAO.
 2. deadeye

  Chada x RX - Zwykły facet

 3. deadeye

  DODANY Podanko Mr.[S]naki

  Jestem na tak, jest ogarnięty, doświadczenie wielkie i nie da sobie wejść na głowę. Długo znam tego bonka i ogólnie polecam.
 4. deadeye

  GO MOD Reset 8.11.2019

  @MaxioR 2 miechy temu miały być pokazane rangi z cs go nad głową i ich nie ma. Rozmyśliłeś się?
 5. We gościu pal gume dobre
 6. deadeye

  DODANY Próba #1

  Jestem na tak bo jest bo prostu ogarnięty, mam nadzieję, że nie będziesz mnie banował mój rycerzu.
 7. deadeye

  GO MOD Reset 8.11.2019

  Klucze za zabójstwo w ogóle nie dropią, wiecej skrzyń mi za killa dropi niż kluczy XDDDDD
 8. deadeye

  GO MOD Reset 8.11.2019

  Nie można się wymienić bo podobno jest skin na rynku, a go nie ma xD Na rynku pisze, że jest skin wystawiony, usuwam go, a problem nadal jest.
 9. deadeye

  GO MOD Reset 8.11.2019

  @Llukaszenko To przez hosting bo jest zjebany 😶
 10. Zmiana czasu rozgrzewki do 35-40 sec by wystarczyła ewidentnie bo te 70 sec jest za dużo. Nowe mapki de_cocaine - https://gamebanana.com/maps/206924 GO: Nuke - https://gamebanana.com/maps/198386 Można zamienić obecnego nuke i dodać mapę z cs go na testy. GO: Inferno - https://gamebanana.com/maps/191533 Można dodać na testy. GO: Dust II - https://gamebanana.com/maps/205346 Dodać na testy. Przyjdzie mi jakaś propka do głowy to edytuje post @MaxioR EDIT. Zwiększ lekko drop euro po zabiciu itd i za mvp rundy przydało by się Więcej euro bo 0.10 to jest nic. Można zrobić tak że pod koniec mapy plugin wyliczy kto zdobył najwięcej mvp i dostanie nagrodę w postaci euro. "Najwięcej mvp podczas mapy zdobył bot i otrzymuję 3 euro".
 11. deadeye

  DODANY Podanie PanKracy

  Piszesz, że amxx opanowane 9/10, a zapewne nie umiesz wgrać pluginu na serwer. Nie umiesz się zalogować na steama, a co tu dopiero amxx opanowane mieć 9/10 XDD. Bajkopisarz. Już widzę jakie bany z dupy będą xD. Nie
 12. deadeye

  ONLY DD2 skrypt (?) na ducka

  Jest to SGJ i SGS.
 13. deadeye

  ODRZUCONY Podanko

  Sam Damian nie masz steama, a piszesz "neutral steam". Co do adminów którzy tam grają to raczej nie ma takiego który nie przeklina. Jestem za daniem szansy dla tego chłopaka. Powodzenia
 14. deadeye

  kartky - igni (prod. INDEB)