Klopson

Donator

Everything posted by Klopson

 1. Klopson

  #25

  25. Ośmiornice potrafią nauczyć się liczyć do pięciu, a nawet odróżniać kształty! Obok delfinów są to najbardziej inteligentne stworzenia morskie.
 2. Klopson

  i inne zjawiska muzyczne #90

  Nutka z końca XX wieku. Nagrana w 1999r. Klip z 2000. Hit dyskotek? 90. Vanessa Amorosi - Absolutely everybody (1999)
 3. Klopson

  Rozwiązane Problem sciny

  Oczywiście masz wyłączonego chrome i inne programy w trakcie gry? Jeżeli masz steam to spróbuj w ustawieniach graficznych zaznaczyć wspomaganie dla słabszych komputerów oraz gamma/contrast na minimum.
 4. Klopson

  i inne zjawiska muzyczne #89

  Normalnie powoli zbliżamy się do setki, szkoda tylko, że pod górkę bo leci to coraz wolniej [*] Gdzieś mi się podczas przeprowadzki (dalej jestem w trakcie) zapodział pliczek z listą więc nie wiem czy to było czy nie, a wertować 88 tematów mi się nie chce ;_; 89. Reni Jusis - Kiedyś Cię znajdę (2003)
 5. Klopson

  Rozwiązane Nowy moderator na okres próbny.

  A się zastanawiałem, czy jest jakaś wzmianka o nowym kolorze @Zangetsu XDXD Zangi, kapiszonie, abyś był tym modem dłużej niż do 30 stycznia :v
 6. Klopson

  Masz czy nie masz ?

  Nope. Czy masz dodatkowy chromosom?
 7. Klopson

  #25

  25. Kolumb mógłby nigdy nie powrócić, żeby ogłosić odkrycie Ameryki, gdyby nie zaćmienie Księżyca. Wiedząc jednak o nadchodzącym zaćmieniu, ostrzegł nieprzyjaznych tubylców z Jamajki, iż potrafi sprawić, że "Księżyc straci blask". Gdy zapowiedziane zaćmienie rzeczywiście nastąpiło, tubylcy przestali nękać przybyszów i Kolumb pożeglował z powrotem do Europy, żeby ogłosić swoje odkrycie.
 8. Klopson

  Rezygnacja i pożegnanie.

  Lipa, ja ich tak nie zaspamuję
 9. Klopson

  #24

  24. Każdego dnia wytwarzamy ok. 1 l śliny, ale większość zawartej w niej wody powraca do jelit. W ciągu dnia powstają ok. 4 l mieszaniny soków trawiennych i śliny, ale tracimy z tego tylko 100 ml*. * Nie dotyczy palących gimbusków, którzy co "zaciągnięcie się" szlugiem plują z 3 razy.
 10. Klopson

  Pokaż swoją twarz :)

  "Co tam krzyczysz biedaku?"
 11. Klopson

  i inne zjawiska muzyczne #88

  Klasku klasku klasku klasku klasku klasku klasku Czy już wiecie o jakiego Klasyczka chodzi? Podpowiedź: Można klaskać uszami. 88. Piotr Rubik - Niech mówią, że to nie jest miłość (2005) P.S - śpiewają: Olga Szymańska oraz Przemysław Branny
 12. Klopson

  Rozwiązane Slam

  No elo. Chciałem sobie ogarnąć kilka dźwięków do puszczania w csgo. Ogarnąłem w tym celu program SLAM, wszystko cacy, stosowałem się do instrukcji i wafla słychać. HELP MI
 13. Klopson

  W końcu

  Mamy to!!! W końcu, po tylu latach powstaje film o Pokemonach w realnym świecie (i nie jest to jakiś kostiumowy +18). Ogłoszono także już datę premiery: 09.05.2019 - świat 10.05.2019 - Polska Także ten, wyczekujcie następnych trailerów! ?
 14. Klopson

  #23

  23. Szkaradnica dysponuje ponoć najsilniejszą trucizną ze wszystkich zwierząt morskich - zabija ofiarę w 15 minut. Co roku na wybrzeżach od Indii po Australię notuje się ponad 50 wypadków śmiertelnych. Trucizna jest wstrzykiwana przez kolce na grzbiecie ryby, która czai się ukryta wśród kamieni lub częściowo zagrzebana w piasku. Szkaradnica - drapieżna ryba morska, wyglądem przypomina skałę. Posiada masywne ciało uzbrojone w kolce połączone z gruczołami jadowymi. Osiąga przeciętnie 30-35 cm do 40 cm. Poławiana i hodowana w akwariach.
 15. Jest mały błąd. Przy używaniu znaku ` nachodzi na poprzednią literę, np. s` zamiast s `
 16. Grunt to nowy poradnik BTW, demo zrobione przez admina?
 17. Klopson

  i inne zjawiska muzyczne #87

  Dzisiaj bez zbędnych opisów, sama nutka ? 87. Meat Loaf - I'd do anything for love (1993)
 18. Klopson

  Pytanie Dnia 173

  Kijowe dropy z paczek w fifie
 19. Klopson

  Pytanie Dnia 170

  Mięsko zjedz, ziemniaczki zostaw.
 20. Klopson

  #22

  22. W 2002r. Chris Phillips z Hampshire (Anglia), jeszcze jako uczeń, skorzystał z komputera w swoim pokoju, by założyć przedsiębiorstwo internetowe. Rok później, mając 18 lat, sprzedał 90% firmy, zatrudniającej obecnie ponad 100 osób i dysponującej siedmioma biurami w USA i Kanadzie, za niewiarygodną sumę 3,5 miliona dolarów. Obecnie jest CEO w JustDevelop. A Ty co robiłeś/-aś w jego wieku na komputerze? Pewnie tylko te SZCZelaniny!
 21. Klopson

  Pytanie Dnia 167

  Spodziewałem się 82r. Sorka XDXD
 22. Klopson

  i inne zjawiska muzyczne #86

  Yoyoyoyoyoyoyoyo. Zima się zbliża wielkimi krokami. Pamiętajcie zamykać klatki schodowe (jeśli mieszkacie w blokach/wieżowcach) aby uniknąć nieproszonych gości. Jeśli klatki będą zamknięte, to żule będą musiały siedzieć w taxi. 86. Vanessa Paradis - Joe le taxi (1988)
 23. Klopson

  Pytanie Dnia 167

  14.01.95 Starość, nie radość
 24. Klopson

  No ciekawe ??

  Nie ma tej nuty > nie ma Świąt. Edit. CZEMU JA W TO WSZEDŁEM!!! Teraz mam odpaloną świąteczną playlistę i wcale nie chcę jej wyłączać ?
 25. Klopson

  DODANY Powrót?

  No witam. Tak jak napisała mi Daga w kwietniu, kiedy chciałem 6-miesięczny urlop to wracam z podaniem ponownie XD Fakt, może być troszkę szybko (biorąc pod uwagę, że nie trzeba być redaktorem, żeby wrzucać nowe tematy) ale jednak chciałbym kontynuować moje dzieła mając najlepszy kolor na tym forum ? Wywiad...hmmm...nie wiem czy chcecie, żebym przeprowadzał specjalnie pod rekrutację kolejny wywiad z serii "Moje muzyczne ja", z którym z resztą pisałem pierwsze podanie więc znacie moje możliwości. Pis joł. Extended version. Witajcie, mam w redakcji swoje dzieci, tj. "Klasyczek" i "Uwierzycie?". Chciałbym je dalej rozwijać, aby wyrosły na zdrowe i grzeczne wielkie działy. W tym celu liczę na Wasze głosy na "Tak", bo fajnie by było zasiąść do teamu Łososiowych (dla Panów może być rushoffy, też spoczko). Jeśli chodzi o wywiady, to mam wrzuconych tutaj kilka: Pierwszy wywiad - >>>>KLIK<<<< Ostatni wywiad - >>>>KLIK<<<< Kolejny by się za bardzo nie różnił więc możecie mnie ocenić na podstawie powyższych informacji. Ogólnie, to w głowie mam pusto tylko w szkole, więc będę próbował wstawiać coś nowego (może jakieś konkursy czy cuś*). Ogólnie to miałem w planach wielki mundialowy konkurs ale ze względu na wyjazd musiałem go zaniechać. Hejty i propsy mile widziane, chociaż wolałbym to drugie ? * Napisane SPECJALNIE ?