Klopson

Redaktor

Klopson wygrał w ostatnim dniu 24 Listopad 2018

Klopson ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

656

10 obserwujących

O Klopson


 • Grupy użytkownika: Redaktor


 • Tytuł: Ten zjeb od Klasykuff


 • Ilości postów: 467


 • Reputacja: 656


 • Ilość wygranych dni: 12


 • Dołączył : 03.12.2016


 • Jesteś z nami od: 779 Days


 • Ostatnia aktywność:


 • Aktualnie:


 • Wiek: 24


Kontakt

 • FB
  klopsiik/
 • SnapChat
  krzyczklopson

Informacje o profilu

 • Imię
  Tomek
 • Nick
  LoW
 • Miasto
  Gdynia
 • Steam
  76561198018564714

Ostatnio na profilu byli

1,444 wyświetleń profilu
 1. Nutka z końca XX wieku. Nagrana w 1999r. Klip z 2000. Hit dyskotek? 90. Vanessa Amorosi - Absolutely everybody (1999)
 2. Klopson

  Rozwiązane Problem sciny

  Oczywiście masz wyłączonego chrome i inne programy w trakcie gry? Jeżeli masz steam to spróbuj w ustawieniach graficznych zaznaczyć wspomaganie dla słabszych komputerów oraz gamma/contrast na minimum.
 3. Normalnie powoli zbliżamy się do setki, szkoda tylko, że pod górkę bo leci to coraz wolniej [*] Gdzieś mi się podczas przeprowadzki (dalej jestem w trakcie) zapodział pliczek z listą więc nie wiem czy to było czy nie, a wertować 88 tematów mi się nie chce ;_; 89. Reni Jusis - Kiedyś Cię znajdę (2003)
 4. A się zastanawiałem, czy jest jakaś wzmianka o nowym kolorze @Zangetsu XDXD Zangi, kapiszonie, abyś był tym modem dłużej niż do 30 stycznia :v
 5. Klopson

  Masz czy nie masz ?

  Nope. Czy masz dodatkowy chromosom?
 6. Klopson

  #25

  25. Kolumb mógłby nigdy nie powrócić, żeby ogłosić odkrycie Ameryki, gdyby nie zaćmienie Księżyca. Wiedząc jednak o nadchodzącym zaćmieniu, ostrzegł nieprzyjaznych tubylców z Jamajki, iż potrafi sprawić, że "Księżyc straci blask". Gdy zapowiedziane zaćmienie rzeczywiście nastąpiło, tubylcy przestali nękać przybyszów i Kolumb pożeglował z powrotem do Europy, żeby ogłosić swoje odkrycie.
 7. Klopson

  Rezygnacja i pożegnanie.

  Lipa, ja ich tak nie zaspamuję
 8. Klopson

  #24

  24. Każdego dnia wytwarzamy ok. 1 l śliny, ale większość zawartej w niej wody powraca do jelit. W ciągu dnia powstają ok. 4 l mieszaniny soków trawiennych i śliny, ale tracimy z tego tylko 100 ml*. * Nie dotyczy palących gimbusków, którzy co "zaciągnięcie się" szlugiem plują z 3 razy.
 9. Klopson

  Pokaż swoją twarz :)

  "Co tam krzyczysz biedaku?"
 10. Klasku klasku klasku klasku klasku klasku klasku Czy już wiecie o jakiego Klasyczka chodzi? Podpowiedź: Można klaskać uszami. 88. Piotr Rubik - Niech mówią, że to nie jest miłość (2005) P.S - śpiewają: Olga Szymańska oraz Przemysław Branny
 11. Klopson

  Rozwiązane Slam

  No elo. Chciałem sobie ogarnąć kilka dźwięków do puszczania w csgo. Ogarnąłem w tym celu program SLAM, wszystko cacy, stosowałem się do instrukcji i wafla słychać. HELP MI
 12. Mi się zdarza praktycznie przy codziennym graniu ze znajomymi. Nawet jeśli by ktoś założył taki serwer na discordzie (a może to zrobić każdy, wystarczy dostać pozwolenie od Czerwonych na użycie nazwy sieci czy coś) ale nie będzie to raczej oblegane aż tak jak ts3.
 13. Sieć nie zrezygnuje z jednego z topowych serwerów ts3 na rzecz discorda, gdzie serwer może sobie założyć każdy, lol. Poza tym discord czasem ma problemy takie, że możesz sobie gadać i gadać, a nikt Cię nie usłyszy dopóki się nie rozłączysz i połączysz ponownie.
 14. Klopson

  W końcu

  Mamy to!!! W końcu, po tylu latach powstaje film o Pokemonach w realnym świecie (i nie jest to jakiś kostiumowy +18). Ogłoszono także już datę premiery: 09.05.2019 - świat 10.05.2019 - Polska Także ten, wyczekujcie następnych trailerów! 😄
 15. Klopson

  #23

  23. Szkaradnica dysponuje ponoć najsilniejszą trucizną ze wszystkich zwierząt morskich - zabija ofiarę w 15 minut. Co roku na wybrzeżach od Indii po Australię notuje się ponad 50 wypadków śmiertelnych. Trucizna jest wstrzykiwana przez kolce na grzbiecie ryby, która czai się ukryta wśród kamieni lub częściowo zagrzebana w piasku. Szkaradnica - drapieżna ryba morska, wyglądem przypomina skałę. Posiada masywne ciało uzbrojone w kolce połączone z gruczołami jadowymi. Osiąga przeciętnie 30-35 cm do 40 cm. Poławiana i hodowana w akwariach.