Klopson

Donator

Klopson last won the day on November 24 2018

Klopson had the most liked content!

Community Reputation

658

About Klopson

 • Rank
  Ten zjeb od Klasykuff
 • Birthday 01/14/1995

Kontakt

 • FB
  klopsiik/
 • SnapChat
  krzyczklopson

Profile Information

 • Imię
  Tomek
 • Nick
  LoW
 • Miasto
  Gdynia
 • Steam
  76561198018564714

Recent Profile Visitors

1,561 profile views
 1. Klopson

  #25

  25. Ośmiornice potrafią nauczyć się liczyć do pięciu, a nawet odróżniać kształty! Obok delfinów są to najbardziej inteligentne stworzenia morskie.
 2. Klopson

  i inne zjawiska muzyczne #90

  Nutka z końca XX wieku. Nagrana w 1999r. Klip z 2000. Hit dyskotek? 90. Vanessa Amorosi - Absolutely everybody (1999)
 3. Klopson

  Rozwiązane Problem sciny

  Oczywiście masz wyłączonego chrome i inne programy w trakcie gry? Jeżeli masz steam to spróbuj w ustawieniach graficznych zaznaczyć wspomaganie dla słabszych komputerów oraz gamma/contrast na minimum.
 4. Klopson

  i inne zjawiska muzyczne #89

  Normalnie powoli zbliżamy się do setki, szkoda tylko, że pod górkę bo leci to coraz wolniej [*] Gdzieś mi się podczas przeprowadzki (dalej jestem w trakcie) zapodział pliczek z listą więc nie wiem czy to było czy nie, a wertować 88 tematów mi się nie chce ;_; 89. Reni Jusis - Kiedyś Cię znajdę (2003)
 5. Klopson

  Rozwiązane Nowy moderator na okres próbny.

  A się zastanawiałem, czy jest jakaś wzmianka o nowym kolorze @Zangetsu XDXD Zangi, kapiszonie, abyś był tym modem dłużej niż do 30 stycznia :v
 6. Klopson

  Masz czy nie masz ?

  Nope. Czy masz dodatkowy chromosom?
 7. Klopson

  #25

  25. Kolumb mógłby nigdy nie powrócić, żeby ogłosić odkrycie Ameryki, gdyby nie zaćmienie Księżyca. Wiedząc jednak o nadchodzącym zaćmieniu, ostrzegł nieprzyjaznych tubylców z Jamajki, iż potrafi sprawić, że "Księżyc straci blask". Gdy zapowiedziane zaćmienie rzeczywiście nastąpiło, tubylcy przestali nękać przybyszów i Kolumb pożeglował z powrotem do Europy, żeby ogłosić swoje odkrycie.
 8. Klopson

  Rezygnacja i pożegnanie.

  Lipa, ja ich tak nie zaspamuję
 9. Klopson

  #24

  24. Każdego dnia wytwarzamy ok. 1 l śliny, ale większość zawartej w niej wody powraca do jelit. W ciągu dnia powstają ok. 4 l mieszaniny soków trawiennych i śliny, ale tracimy z tego tylko 100 ml*. * Nie dotyczy palących gimbusków, którzy co "zaciągnięcie się" szlugiem plują z 3 razy.
 10. Klopson

  Pokaż swoją twarz :)

  "Co tam krzyczysz biedaku?"
 11. Klopson

  i inne zjawiska muzyczne #88

  Klasku klasku klasku klasku klasku klasku klasku Czy już wiecie o jakiego Klasyczka chodzi? Podpowiedź: Można klaskać uszami. 88. Piotr Rubik - Niech mówią, że to nie jest miłość (2005) P.S - śpiewają: Olga Szymańska oraz Przemysław Branny
 12. Klopson

  Rozwiązane Slam

  No elo. Chciałem sobie ogarnąć kilka dźwięków do puszczania w csgo. Ogarnąłem w tym celu program SLAM, wszystko cacy, stosowałem się do instrukcji i wafla słychać. HELP MI
 13. Klopson

  Propozycja odrzucona Propozycja serwerowego Discorda

  Mi się zdarza praktycznie przy codziennym graniu ze znajomymi. Nawet jeśli by ktoś założył taki serwer na discordzie (a może to zrobić każdy, wystarczy dostać pozwolenie od Czerwonych na użycie nazwy sieci czy coś) ale nie będzie to raczej oblegane aż tak jak ts3.
 14. Klopson

  Propozycja odrzucona Propozycja serwerowego Discorda

  Sieć nie zrezygnuje z jednego z topowych serwerów ts3 na rzecz discorda, gdzie serwer może sobie założyć każdy, lol. Poza tym discord czasem ma problemy takie, że możesz sobie gadać i gadać, a nikt Cię nie usłyszy dopóki się nie rozłączysz i połączysz ponownie.
 15. Klopson

  W końcu

  Mamy to!!! W końcu, po tylu latach powstaje film o Pokemonach w realnym świecie (i nie jest to jakiś kostiumowy +18). Ogłoszono także już datę premiery: 09.05.2019 - świat 10.05.2019 - Polska Także ten, wyczekujcie następnych trailerów! ?