Skocz do zawartości

Klopson

Redaktor

Klopson wygrał w ostatnim dniu 22 Marzec

Klopson ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

571

9 obserwujących

O Klopson

 • Ranga
  Ten zjeb od Klasykuff
 • Urodziny 14.01.1995

Kontakt

 • FB
  klopsiik/
 • SnapChat
  krzyczklopson

Informacje o profilu

 • Imię
  Tomek
 • Nick
  LoW
 • Miasto
  Gdynia
 • Ulubiony serwer
  GGTP
  GO MOD

Ostatnio na profilu byli

1,079 wyświetleń profilu
 1. Elo. Natknąłem się w internetach na okazję, która skończy się lada chwila (nie zakodowałem kiedy dokładnie), a mianowicie do zgarnięcia za darmo jest rozszerzona wersja Wiedźmina 1. No scam, sam właśnie pozyskałem. Warunkiem jest posiadanie Gwinta na koncie GoG (gra też darmowa). https://www.gog.com/gwent-welcome-bonus?pp=ba5bfc9d29e57bda5c45cf82d9fff043329f313a
 2. Pomocy Pilne !!

  Sory za głupie pytanie ale nie widziałem aby ten aspekt był poruszony. W opcjach grafiki masz "normal" czy "widescreen"?
 3. Pomocy Pilne !!

  Klasycznie wejdź w opcjach uruchamiania gry (tak jak to podał Uzi) i zamiast -nofbo wpisz: -w 800 -h 600 albo -w640 -h 480 Zmień ustawienia grafiki najpewniej na domyślne, wtedy wyczyść w.w. opcje uruchamiania.
 4. Yo. Ja mam propozycję dotyczącą "kosza". Jeśli sieć totalnie nie toleruje reklamowania innych sieci/forów/serwerów (blablabla) i chce ukrywać z bomby takie tematy itd. itp. to jest za tym - jeżeli to jest możliwe - żeby tematy oznaczone tagiem "Kosz" znikały z tabelki po prawej stronie dotyczącej najnowsze tematy/posty.
 5. Rozwiązane Problem

  Zaznacz jeszcze Low video quality. I gamme zmniejsz.
 6. GO MOD Euro

  Po co kupować euro do ulepszenia skinów skoro można kupić skina?
 7. GO MOD Propozycja

  Miał zostać wgrany plugin blokujący dojście do samego bsa. @MaxioR - nie przeszedł on testów? Jeśli nie to może faktycznie trzeba będzie wrzucić dd2 mini (czy jak tam się ta mapa nazywa)
 8. To "trochę" to może być nawet kilka dni więc niestety ale musisz się uzbroić w cierpliwość. Miałem taki problem i nic nie pomagało, tylko czas.
 9. Brak Zainteresowania STEAM

  chyba ma być bardziej wydajny, a nie mniej W opcjach video jak są te ptaszki do zaznaczania to musisz mieć zaznaczone tylko jedno: LOW QUALITY VIDEO (ostatnie). Dodatkowo zmniejsz gammę oraz rozdzielczość.
 10. DODANY Sowa [Redakcja]

  Yyyyy, przy tej namowie ze strony Klaudii to raczej była jako członka redakcji a nie moderatora Podtrzymuję jej słowa i jestem na tak. Przyda się osoba, która będzie pracowała poza schematami czyli inaczej niż my XD
 11. Wielkanoc 4FuN

  W sumie wpadł mi pomysł na Wielkanocny konkurs....hm..może nie tyle konkurs, co zabawę. I będzie można to zorganizować dla wszystkich. Turniej/mecz w piłkę na soccerjamie. Na Wielkanoc urządzić taki mecz pokazowy w celu sprawdzenia, czy by plugin działał. Jeśli się przyjmie to coś zorganizować większego.
 12. Wielkanoc 4FuN

  Ja już dałem propozycję i dalej będę Cię namawiał na psychostaty przy każdej okazji XD Nad RSami posiedzę jutro
 13. Wielkanoc 4FuN

  długość vipa zależna od prezencji estetycznej XD
 14. Wielkanoc 4FuN

  To co Ci kiedyś pisałem - psychostaty. Najbardziej uniwersalny grajek dostanie nagrodę - Konkursiwo nie tylko na Wielkanoc ale też coś na równi z Maxiorowskim /top15 Szczegóły do dopracowania, mam wizję ale nie będę jej obrazował, póki nie przejdzie
×