Klopson

Użytkownik

Klopson last won the day on November 24 2018

Klopson had the most liked content!

Community Reputation

658

About Klopson

 • Rank
  Ten zjeb od Klasykuff
 • Birthday 01/14/1995

Kontakt

 • FB
  klopsiik/
 • SnapChat
  krzyczklopson

Profile Information

 • Imię
  Tomek
 • Nick
  LoW
 • Miasto
  Gdynia
 • Steam
  76561198018564714

Recent Profile Visitors

1,985 profile views
 1. Klopson

  #25

  25. Ośmiornice potrafią nauczyć się liczyć do pięciu, a nawet odróżniać kształty! Obok delfinów są to najbardziej inteligentne stworzenia morskie.
 2. Klopson

  i inne zjawiska muzyczne #90

  Nutka z końca XX wieku. Nagrana w 1999r. Klip z 2000. Hit dyskotek? 90. Vanessa Amorosi - Absolutely everybody (1999)
 3. Klopson

  Rozwiązane Problem sciny

  Oczywiście masz wyłączonego chrome i inne programy w trakcie gry? Jeżeli masz steam to spróbuj w ustawieniach graficznych zaznaczyć wspomaganie dla słabszych komputerów oraz gamma/contrast na minimum.
 4. Klopson

  i inne zjawiska muzyczne #89

  Normalnie powoli zbliżamy się do setki, szkoda tylko, że pod górkę bo leci to coraz wolniej [*] Gdzieś mi się podczas przeprowadzki (dalej jestem w trakcie) zapodział pliczek z listą więc nie wiem czy to było czy nie, a wertować 88 tematów mi się nie chce ;_; 89. Reni Jusis - Kiedyś Cię znajdę (2003)
 5. Klopson

  Rozwiązane Nowy moderator na okres próbny.

  A się zastanawiałem, czy jest jakaś wzmianka o nowym kolorze @Zangetsu XDXD Zangi, kapiszonie, abyś był tym modem dłużej niż do 30 stycznia :v
 6. Klopson

  Masz czy nie masz ?

  Nope. Czy masz dodatkowy chromosom?
 7. Klopson

  #25

  25. Kolumb mógłby nigdy nie powrócić, żeby ogłosić odkrycie Ameryki, gdyby nie zaćmienie Księżyca. Wiedząc jednak o nadchodzącym zaćmieniu, ostrzegł nieprzyjaznych tubylców z Jamajki, iż potrafi sprawić, że "Księżyc straci blask". Gdy zapowiedziane zaćmienie rzeczywiście nastąpiło, tubylcy przestali nękać przybyszów i Kolumb pożeglował z powrotem do Europy, żeby ogłosić swoje odkrycie.
 8. Klopson

  Rezygnacja i pożegnanie.

  Lipa, ja ich tak nie zaspamuję
 9. Klopson

  #24

  24. Każdego dnia wytwarzamy ok. 1 l śliny, ale większość zawartej w niej wody powraca do jelit. W ciągu dnia powstają ok. 4 l mieszaniny soków trawiennych i śliny, ale tracimy z tego tylko 100 ml*. * Nie dotyczy palących gimbusków, którzy co "zaciągnięcie się" szlugiem plują z 3 razy.
 10. Klopson

  Pokaż swoją twarz :)

  "Co tam krzyczysz biedaku?"
 11. Klopson

  i inne zjawiska muzyczne #88

  Klasku klasku klasku klasku klasku klasku klasku Czy już wiecie o jakiego Klasyczka chodzi? Podpowiedź: Można klaskać uszami. 88. Piotr Rubik - Niech mówią, że to nie jest miłość (2005) P.S - śpiewają: Olga Szymańska oraz Przemysław Branny
 12. Klopson

  Rozwiązane Slam

  No elo. Chciałem sobie ogarnąć kilka dźwięków do puszczania w csgo. Ogarnąłem w tym celu program SLAM, wszystko cacy, stosowałem się do instrukcji i wafla słychać. HELP MI
 13. Klopson

  W końcu

  Mamy to!!! W końcu, po tylu latach powstaje film o Pokemonach w realnym świecie (i nie jest to jakiś kostiumowy +18). Ogłoszono także już datę premiery: 09.05.2019 - świat 10.05.2019 - Polska Także ten, wyczekujcie następnych trailerów! ?
 14. Klopson

  #23

  23. Szkaradnica dysponuje ponoć najsilniejszą trucizną ze wszystkich zwierząt morskich - zabija ofiarę w 15 minut. Co roku na wybrzeżach od Indii po Australię notuje się ponad 50 wypadków śmiertelnych. Trucizna jest wstrzykiwana przez kolce na grzbiecie ryby, która czai się ukryta wśród kamieni lub częściowo zagrzebana w piasku. Szkaradnica - drapieżna ryba morska, wyglądem przypomina skałę. Posiada masywne ciało uzbrojone w kolce połączone z gruczołami jadowymi. Osiąga przeciętnie 30-35 cm do 40 cm. Poławiana i hodowana w akwariach.
 15. Jest mały błąd. Przy używaniu znaku ` nachodzi na poprzednią literę, np. s` zamiast s `