blaaq

Użytkownik

Community Reputation

11

Recent Profile Visitors

316 profile views
 1. blaaq

  Hejoo

  eloo
 2. blaaq

  Siemanko

  Cześć
 3. blaaq

  Siemka

  Witamy
 4. blaaq

  Rozwiązane Błąd z perkami

  Czytając dzisiejsze forum, wpadłem zobaczyć zmiany jakie miały miejsce w ostatnim czasie na serwerze. Chodzi mi dokładnie o to"jeśli losujemy perk w sklepie to nie może nam wypaść ten sam co mieliśmy" błąd nadal występuje.Jakoś 40min temu grałem na mapie de_dust2 i wypadło mi AK które wystawiłem na rynek i ponownie znowu AK.
 5. blaaq

  Witam :3

  siema
 6. blaaq

  Witam

  Witam
 7. blaaq

  DODANY Podanie ahaa

  Jak najbardziej na tak, aktywny, ogarnięty, znany i lubiany na serwerze.Nic tylko brać
 8. blaaq

  ODRZUCONY Ostatnia szansa : WarninG !?

  Jestem na tak.Chłopak widać że się stara, zrozumiał swoje błędy.Co jestem na serwerze, nie widziałem jeszcze żeby nie odmówił pomocy nowemu graczowi na serwerze.Dobry kontakt z graczami ma, więc myślę że szansa jak najbardziej się należy
 9. Z góry dzięki https://www.csone.eu/topic/52057-podanie-o-admina-blaaq-v2/
 10. blaaq

  DODANY Podanie o Admina

  Oczywiście że na tak.Jazgot nadaje się na to stanowisko jak mało kto.Zawsze jest pomocny dla nowych osób na serwerze.Plusem jest że miał już tu admina, więc na pewno sobie poradzi.
 11. blaaq

  COD 401 klany

  Również bym dodał do obecnych klanów, wojnę między klanami.Wygrany klan dostaje x monet, a przegrane traci również x monet i 1lvl klanu w dół. Oczywiście obydwa klany muszą zatwierdzić wojnę.Przydało by się też dodać większy lvl klanu niż 15, bo nie oszukujmy się 2-3 dni od wbicia przez osobę 151lvl i klan ma max już lvl i nie ma za bardzo jakieś rywalizacji potem ?
 12. blaaq

  Witam Wszystkich

  elo
 13. blaaq

  Witam :)

  Hejka
 14. blaaq

  Hejka

  Cześć