Szczur z podziemia.

Użytkownik

Community Reputation

5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szczur z podziemia.

  ODBANOWANY Apelacja HOMOSUS x2

  [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ CsOne.eu @ CoD 401 [AMXBans] Reason: 'Wrzuc 6 Screnow na CsOne.eu' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:419553695' [AMXBans] Your IP: '91.232.175.244' [AMXBans] =============================================== Brak słów.
 2. Szczur z podziemia.

  ODBANOWANY Apelacja HOMOSUS

  [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ CsOne.eu @ CoD 401 [AMXBans] Reason: 'Wrzuc 6 Screnow na CsOne.eu' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:419553695' [AMXBans] Your IP: '91.232.175.244' [AMXBans] ===============================================
 3. Szczur z podziemia.

  Pytanie dnia 131

  Różnie, rozplanowałbym to. Na rodzinę, na jakiś szczytny cel, fajna fura i chata
 4. Szczur z podziemia.

  Pytanie dnia 129

  morze oczywiście
 5. Szczur z podziemia.

  Pytanie Dnia 132

  Scooby Doo
 6. Szczur z podziemia.

  Pytanie dnia 127

  maserati quattroporte
 7. Szczur z podziemia.

  DODANY Daniel na redaktora

  Na nie. Musisz popracować nad interpunkcją. Zapominasz dawać przecinków i kropek w odpowiednim miejscu. Lepiej się czyta coś, co jest ładnie napisane, zadbane i ma ręce i nogi. Co do wieku, to raczej on nie ma dużego znaczenia, no bo bardziej liczy się co masz w głowie. Wiesz, wyobraźnia, chęć i dobre zaczerpnięcie weny do napisania jakiś spoko artykułów. Lecz podoba mi się to, jak próbujesz i widać, że Ci zależy. Popracuj nad takimi szczegółami interpunkcji, a zobaczysz, że te negatywne odpowiedzi obrócą się o 180 stopni.