Gatki

Użytkownik

Community Reputation

6

About Gatki

 • Birthday January 15

Profile Information

 • Imię
  Arek
 • Nick
  Gatki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gatki

  Wracajmy do życia !

  O forum padło, tak dawno nie wchodziłem. Myślę ze nie ma co przywracać. Takie fora jzu troche odchodzią do lamusa, Ja na przykład lubie siedziec i rozmawiac na Discordzie a forum nie potrzebne bo tam tez mozna Sobie popisać i ogłnie wszystko ogarnać ładnie. A jesli jakieś klany czy społeczność do gry na discordzie jakis serwer nie problem znaleźć.
 2. Gatki

  [ INNE ] Szybszy internet

  Co do prywatności okej, zreszta cała reszta i tak zbiera dane. Szybkość, może marginalnie, ale jak internet gowno to i bata nie ukręcisz. :]
 3. Gatki

  [ FREE ] Advanced SystemCare 12 Pro

  Niepotrzebny "wspomagacz" systemu.
 4. Gatki

  Rozwiązane Emotki

  Hasła sie zapisują na koncie Googla. ?No chyba ze synchronizacja jest OFF.
 5. Gatki

  Brak Zainteresowania spadające fps

  Nie lepiej w BIOS zmienić krzywą albo dać full speed? Co do programów od sterowników nie jestem tego Fanem(najlepiej ze źródła). ?
 6. Gatki

  Dalsze plany, dyskusja ogólna.

  A odwiedza w ogolę ktoś te strony z reklam, bo jedynie one dają coś jeśli gracz ma zmodyfikowaną grę co podpowiada serwery z csseti czy coś. Zreszta ciezko sie juz utrzymać w strefie gejmingu przy 2 grach, gier co raz więcej i nie każdemu już się widzi grac w tego CSa 1.6, no chyba ze dla jaj pobierze jaki czit i dostanie bana i pojdzie grac w co innego. :] Tylko ze siec się opiera TYLKO na CSie. Tez duzo gralem na COD MODach ale juz nic nowego zbytnio nie oferuja i są nudne, zreszta juz gra jest stara i boli ze trzeba grac w 101 FPS gorsza płynność, bo przy 60 jest gorsza responsywność! lecz popieram REKLAMY, REKLAMY, REKLAMY ? na innych forach nie ma sensu bo nic to nie daje a przeważnie mało co osób zagląda! albo Fejsbuk na pewno! przyciagnie graczy zawsze wpisywałem w wyszukiwarce FB. "Fajne serwery CS 1.6" ?
 7. Gatki

  Avengers: Czas Ultrona

  Ale sie rozpisałaś. co do filmu, spoko jak to Marvel teraz czekac na Wojne bez granic tam sie bedzie dzialo
 8. Gatki

  Opera 51 demon szybkości!

  Chrome
 9. Witam przedstawiam poradnik jak przywrócić ustawienia domyślne w grze w przypadku jakiś niechcianych bindów itp. Sposób 1. Wchodzimy do gry i wpisujemy w konsole "unbindall". (Mozna też wpisać "exec default.cfg".) Przechodzimy do Ustawienia> Keyboard > Use Default i naciskamy< OK. Naciskamy Apply i cieszymy się czystym config-iem. Wrazie problemów sprawdź plik config.cfg czy ma odhaczone "Tylko do odczytu"! Sposób 2. Przechodzimy do folderu z grą > cstrike wyszukujemy config.cfg i usuwamy. Gra ma być wyłączona. Usuwamy inne pliki z rozszerzeniem .cfg które mogą powodować dopisanie binów itp Przykład autoexec.cfg itp. Włączając gre powinien utworzyć się plik config.cfg jesli nie, przejdz do punktu 2 w sposobie 1. Pozdrawiam @Gatki
 10. Gatki

  Rozwiązane Błędy

  Przez te mute nie moge kupowac perków w sklepie, expa i nie działa /player. No chyba ze tak ma byc to przykre.
 11. Gatki

  Rozwiązane [401] Aim Lock.

  Najbardziej 3:51 Zreszta chyba w kazdy meczu ma celnosc 90%
 12. Wystarczy ze jest Comando, i na odbicie. Czyli ze Zwiadowca byłby niegrywalny. ;D Ghost + Stalker nawet spoko