Skocz do zawartości

Przemek-ali19

Użytkownik

Przemek-ali19 wygrał w ostatnim dniu 14 Kwiecień 2017

Przemek-ali19 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

29

8 obserwujących

O Przemek-ali19

 • Urodziny 03.02.2001

Kontakt

 • GG
  58500268
 • Steam
  alibaba

Informacje o profilu

 • Imię
  Przemysław
 • Nick
  alibaba

Ostatnio na profilu byli

757 wyświetleń profilu
 1. Rozwiązane Rezygnacja

  Witam. Chciałbym zrezygnować z admina na serwerze ZM powód brak ludzi, serwer na dnie.
 2. ZOMBIE podanie o adm

  Graczy nie ma bo serwer jest na dnie proste brak adminów, brak opiekuna, brak reklamy a co za tym idzie brak graczy. Na serwerze nikt już nie gra prawie to nwm na co Ci admin 😉 ale skoro złożyłes podanie to pasuje odpowiedzieć jestem na tak amx, doświadczenie, wiek, ma chęć do gry.
 3. DODANY Podanie.

  Jestem na tak chodź mam kilka zastrzeżeń: -Nigdy nie słyszałem mikra Amxx +/- +Zgłasza osoby łamiące +Wiek +Gra od dawna Czas na serwerze zdecydowanie do poprawy https://www.gametracker.com/player/Madziaa%3B3/91.224.117.187:27015/
 4. ODRZUCONY Podanko Rusek

  Teraz pytanie czy to ten sniper o którym myślę, co miał tutaj admina, jeśli tak to mamy mały problem... Nie grasz na serwerze, a przynajmniej nie pod tym nickiem co się podpisałes. Na serwerze nie jest aktywny od ponad miesiąca żaden gracz co ma w nicku słowo "sniper" więc skoro nie grasz, nie jesteś aktywny i nie wiesz jak ta osoba się zachowuje na serwerze nie pisz postów... A kolejna sprawa to fakt, że ten gracz wykorzystał już swoją szansę i ma ponad 3 podania a zmiana nicku nie daje nowych sens.
 5. ODRZUCONY Podanko Rusek

  Wiesz które to już twoje podanie, nie? To ja Ci podpowiem 5 a gracz może napisać tylko 3 podania... Co więc za tym idzie, chyba wiadomo. Do zamknięcia.
 6. Rozwiązane Zmiany ?

  Nie wydaje mi się żeby ludzie kupowali vipa specjalnie dla tej klasy. VIP ma trochę więcej do zaoferowania niż tylko ta kasa. A co do klasy grawitacje można trochę zmniejszyć bo ta kasa z tymi trzema skokami robi cuda. Ale też tej grawitacji nie dawać zbyt małej żeby nie był kolejny tight o innym wyglądzie.
 7. Propozycja odrzucona No recoil

  Tylko pamiętaj, że surv nie może kompic ale może wejść np pod schody i "pochylenie" np na mapie food a poza tym nie da się zlikwidować rozrzutu na xm, a to jest broń którą gracze wybierają najczęściej.
 8. Rozwiązane Skarga /blokowanie /sojusz

  Gdy widzisz takie blokowanie zgłoś na u@ jeśli jest admin a jeśli admina nie ma to wpisz w konsole "status" i skopiuj IP i JD tych graczy i wstaw na forum.
 9. ODRZUCONY Podankooo

  To podanie to żart?? Widząc twój czas na serwerze to myślę, że można zamknąć... I jeżeli jedno ostatnie pytanie we wzorze: Miałeś/masz admina na innym serwerze: mam - to jak ty chcesz tutaj dostać admina? Forum specjalnie pod podanie
 10. ODRZUCONY Rusek adm

  Myślałem, że wróciłes na serwer żeby sobie zagrać spokojnie, jak widać myliłem się a mnie ciekawi po co Ci admin, chyba tylko po to aby mapy zmienić które Ci nie pasują, z tego co widzę po u@ albo na czacie. Jestem na nie... Mutacja, nie słyszałem żebyś używał mikrofonu, czas na serwerze. A takie pytanie kolega wyżej wgl gra na tym serwerze? Bo jakoś nie widziałem nigdy...
 11. Rozwiązane pytanko

  Mało graczy z tego powodu, że osoby wchodzą na serwery 71lv, na serwerze był jakiś błąd i serwer nie działał a też nikt nie ma czasu siedzieć przy tym 24/7 opiekun też jest człowiekiem i ma pracę i rodzinę. I trzecie chyba najważniejsze brak reklamy. Gdy reklama była na serwer było ciężko wbić bo serwer był full a od września większość graczy przestała grać, kilku poszło na inny serwer i reklama przestała działać.
 12. Hej !

  Siema 😃 Mój kuzyn ma 6 lat i nie ogarnia CS'a 😉 A ty 5 lat i już grałeś. 😂 Nie będę złośliwy i zakończę temat.😀
 13. Witam ponownie

  Siema
 14. ODRZUCONY podanie na admina :)

  Jestem na Nie czas na serwerze/forum wiek
 15. ODRZUCONY Podanie na admina

  wiek czas gry (tydzień trochę mało) mutacja forum trzynastolatek opiekunem serwa?? Jakoś mi się nie wydaje ;D jestem na Nie
×