Qusy.

Użytkownik

Community Reputation

0

About Qusy.

 • Birthday 05/31/1995

Profile Information

 • Imię
  Norbert
 • Nick
  Qusy.
 • Miasto
  Kraków
 • Zainteresowania
  Motoryzacja.

Recent Profile Visitors

310 profile views
 1. Witam, kolejny raz jestem zmuszony prosić o osłabienie klasy Szturmowiec poprzez zwiększenie przykładowo jego widoczności na nożu, tak wiem jest perk sokoli wzrok ale przy takiej liczbie perków jest on ciężko dostępny. Ta klasa jest niezmiernie irytująca ponieważ wszystkie osoby grające tą klasą zabijają od pleców i jest masa osób które dodatkowo kampią, ta klasa odbiega od reszty klas premium tym że jest cholernie chamska przez to na serwerze bardzo często dochodzi do wielu wyzwisk i kłótni. Jestem pewien że osłabienie tej klasy niebędzie miało dużego wpływu na dochody serwera więc sie o to niemartwcie, może przez to bedzie luźniej na serwerze i może pójdą w ruch inne klasy premium. Jeśli zlecą sie tutaj gracze grający Szturmowcami polecam zmienić klase i pograć inną gwarantuje że wrócicie ze zmienionym zdaniem. Odemnie tyle, wypowiadać sie.
 2. Qusy.

  Propozycja odrzucona Propozycja

  jestem za dodaniem oko saurona albo sokole oko albo obydwa
 3. Qusy.

  Rozwiązane Szturmowiec patologia

  widac sie nie rozumiemy, pograj na serwie troche zobaczysz co to za gra. Dodano 5 minut później --------------------------------------------------------------------------------- to ze ty masz najwiecej siana ze szturmowców to nie znaczy że taka klasa ma wsyzstkim gre psuć, postaw sie na miejscu graczy, i pograj troche na serwerze, Dodano 6 minut później --------------------------------------------------------------------------------- jak na 30 graczy na serwerze z 13 gra szturmowcem to coś tu jest nie tak.
 4. Elo, czy moglibyście osłabić szturmowca ?! to jest patoligia z tą klasą 50% serwera tym gównem gra, bo jak sobie ktoś nie radzi to se kupie szturmowca -.- Ludzie ta klasa doprowadza do szału jak za każdym razem ktoś robi plecy ! Albo dodajcie ze 2 perki zeby widziec niewidzialnych albo zwiekszcie widoczność na szturmowcu, bo ludzie którzy mają troche skilla nie mogą nic ugrać nobo jak jak gość kurwa plecy robi i kampi parszywie ! WYPOWIADAĆ SIE KOMU JESZCZE SZTURMOWIEC NIEPASUJE !
 5. Qusy.

  Rozwiązane Skarga ISIS

  Bóg zapłać /close.
 6. Qusy.

  Rozwiązane Skarga ISIS

  Mówie bez bicia że ja spiny niechciałem ale jak ktoś dogaduje pierwszy i zaczyna a później jak ja zbieram bana to coś tu jest niehalo, może mi też sie ban należał ale on też grubo poleciał. Dodano 2 minut później --------------------------------------------------------------------------------- Halo halo ale ja zacząłem ? A on to co nie wyzywał ?
 7. Qusy.

  Rozwiązane Skarga ISIS

  Twój nick podczas Gry: Qusy. Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: ISIS - admin i czarny. -gracz Data zdarzenia: 21:15:29 Mapa: italy2 Screeny / Demko: http://www71.zippyshare.com/v/I2LE3uRT/file.html Opis sytuacji: Wszedłem na serwer w połowie poprzedniej mapy noi zacząłem troche karać i koledze czarnemu sie to nie spodobało i już zaczął do mnie sapać bo dostawał baty ale szczerze zlewam to co on tam kłapie więc gram sobie dalej , następna mapa italy2 czarny mówi "pomyliłem klasy zmienie na mniejszy lvl żeby mi dać fory i coś tam jeszcze gadał na mnie mówie mu spokojnie że ja już skończyłem z nim rozmowe a on do mnie zamknij sie ty cipo jebana co zresztą słychać na demku noi niebędzie mnie przecież jakiś typek obrażał powiedziałem mu pare słów i on oczywiście też nie szczędził wulgaryzów koniec końców dostałem bana za obraze gracza Tylko z tego co ja wiem i co na demku widać to kolega czarny. zaczął i to jemu sie raczej ban należy ale niestety niedostał Dlatego wnosze o natychmiastowe zabranie flag adminowi ISIS ponieważ sam niewie co robi, po 2 nałożenie bana na gracza czarny. za obraze gracza niejednokrotną oraz zdjęcie bana z mojego nicku Qusy. http://codbany.csone.eu/ban_list.php?bid=20899
 8. Twój Nick: Qusy. Twoje SteamID: STEAM_0:1:116358138 Jaka masz premkę?: Śmierć Na jaka chcesz zamienić?: Admiral
 9. Qusy.

  Dobry dobry :)

  -imię : Norbert -wiek: 21 -skąd jesteś: Okolice Krakowa -zainteresowania: Motoryzacja,transport -hobby: Siłownia -ile grasz w CSa: Od komunii Kuzyn na płytce przywiózł i sie zaczeło :D oczywiście z przerwami. -ile na naszych serwerach: trzeci dzień -skąd wiesz o CsOne.Eu: przypadkiem znalazłem na liście serwerów pomyślałem że wbije -parę zdań od siebie: Prrrr... no co moge powiedzieć, Jestem Norbert mam 21 lat pracuje jako mechanik samochodowy kocham motoryzacje i jazde w transporcie. Od niedawna zaopatrzyłem sie w siłownie w domu i niepierdalam sobie wieczorami co drugi dzień Pozdrawiam Qusy. !