JuzioDyzio

DE_DUST2

Reputacja

4

2 obserwujących

O JuzioDyzio

 • Urodziny 06.01.1975

Informacje o profilu

 • Imię
  Juzek
 • Nick
  JuzioDyzio-75
 • Miasto
  Łodygowice
 • Zainteresowania
  Fotografia, informatyka, sieci WiFi, majsterkowanie, PPG i wiele innych :)

Ostatnie wizyty

776 wyświetleń profilu
 1. JuzioDyzio

  Rozwiązane Bac na VAC - pozwolić grać? Tak czy nie?

  Skoro ten temat był już ustalany i jest to tu dopuszczalne, to proszę o zamknięcie tematu (nie chcę robić zamętu ?. Ale proszę o umieszczenie tego w regulaminie serwera, ponieważ niejeden gracz uważa to za niedopuszczalne. ?
 2. Kiedyś granie ze zbanowanym kontem steam przez VAC było nie do przyjęcia na żadnej serwerowni. Dziś jest to tu dopuszczane gdy ban nie ma nic wspólnego z daną grą. Dziś można używać rożnych sposobów niedopuszczonych przez VAC w jednej grze np. CS GO, w niej dostać ban, a w innej grze np. CS 1,6 udawać, że się jest czystym. Czym jest VAC? Gdy użytkownik łączy się z serwerem objętym ochroną VAC z komputera, na którym zainstalowano możliwe do zidentyfikowania oprogramowanie pozwalające na dokonywanie oszustw, Valve Anti-Cheat zablokuje użytkownikowi możliwość łączenia się z zabezpieczonymi serwerami w przyszłości. System VAC skutecznie wykrywa oszustwa za pomocą ich sygnatur. Każda nieoficjalna zmiana dająca graczowi przewagę nad innym jest uznawana za oszustwo i aktywuje blokadę VAC. Dotyczy to między innymi wszelkich zmian w plikach .EXE oraz .DLL danej gry. Zakładam więc ankietę, chcę poznać Wasze zdanie na ten temat.
 3. JuzioDyzio

  ODBANOWANY UB Rolex.

  Jeśli dostanie UB, to ja rezygnuję z admina....
 4. JuzioDyzio

  DODANY Podanie - T0scik

  Jestem na Tak, W dzień (przynajmniej 9-17 jak ja gram) nie widać zbytnio adminów, dopiero po południu więcej. Trza by poszukać takich co od rana grają. Mięsem chyba każdy czasem rzuci, to gra akcji i nerwów ??!!! Powodzenia !!
 5. JuzioDyzio

  DODANY podanie o admina

  Jestem na TAK ! 1. Był już adminem na csone (miał przerwę w grze z powodów osobistych) 2. kultura - Tak 3. zna się na rzeczy 4. zgłasza na [email protected] 5. starzy gracze go znają 6. Forum? dla mnie mało istotne, ale trza zaglądać tak czy inaczej, ważne, że na serwerze będzie pilnował 7. podanie jak należy DAJMY MU SZANSĘ NA POWRÓT !!! ???
 6. JuzioDyzio

  ONLY DD2 1 runda nowej mapy na noże PROPOZYCJA

  Tak, ale 30-40 sekund starczy
 7. JuzioDyzio

  ODBANOWANY fullop screeny

  Ss'y zrobione przeze mnie przez pomyłkę, proszę o odbanowanie. fullop, sorry za kłopot !!! źle klikłem ....
 8. JuzioDyzio

  Rozwiązane hlr na słabych setach iksde iksde

  dla mnie słaba ta rozpiska 1:14 poprawia celownik i strzela 1/4 2:27 - 2:33 cały czas poprawia celownik, dobra synchronizacja myszki z burstem 1/4, pozatym nie trzeba było wiele robić, tylko strzelać, sami wlatywali na celownik reszta normalne ruchy myszką, dobra synchronizacja myszki z burstem.... będziemy się przyglądać :), konto steam ma z 2018, a strzela jak jakiś 6k XD
 9. JuzioDyzio

  ODRZUCONY .Bq~ posprząta

  Z tego linku (po to się go w podaniu daje): https://www.gametracker.com/player/.Bq~/193.33.176.87:27022/ wynika, że ma przegranych na DD2 12939 minut, co dzieląc przez 60 daje nam 215 h, a od ostatniego kasowania ranku może i ma 11h, ale to jest nieadekwatne do rzeczywistości. Admini są bardziej potrzebni na serwerze niż na forum. Przepraszam za ponowną wypowiedź w temacie, ale .Bq~ gra naprawdę sporo i posiada więcej kultury niż niejeden admin. .Bq~ trzymam mocno kciuki, lecz decyzja nie należy już do mnie :)
 10. JuzioDyzio

  ODRZUCONY .Bq~ posprząta

  Całe podanie na TAK Poza tym wielka kultura osobista, duuuużo gra, dobrze gra Skoro był już adminem to nie ma na co czekać !! Jeśli nie on to już nikt!!
 11. JuzioDyzio

  ODRZUCONY podanie FELABEZKASKU

  Będąc tylko graczem niejedno się wyrwie, raz to raz tamto, mając admina napewno trzeba dać hołocie przykład kultury. Jako admin trzeba wnosić do gry przyjazną i miłą atmosferę, żeby było do kogo strzelać. Fela dobrze strzela, zapewne też i zna się na rzeczy. Jestem na Tak, pod warunkiem coby nabrał kultury większej, bo jak wspomniała Mrs.D nieraz mu się wyrywa to i tamto.
 12. JuzioDyzio

  Rozwiązane Skaczący choke na serwerze

  Dzisiaj problem znikł, dobra robota
 13. JuzioDyzio

  Rozwiązane Ranga na forum

  Admin i VIP ONLY DE_DUST2, mój ID: STEAM_0:1:34820905 pozdrawiam