JuzioDyzio

Zasłużony

Community Reputation

5

2 Followers

About JuzioDyzio

 • Birthday 01/06/1975

Profile Information

 • Imię
  Juzek
 • Nick
  JuzioDyzio-75
 • Miasto
  Łodygowice
 • Zainteresowania
  Fotografia, informatyka, sieci WiFi, majsterkowanie, PPG i wiele innych :)

Recent Profile Visitors

1,081 profile views
 1. JuzioDyzio

  DODANY Podanie o admina

  TAK,
 2. JuzioDyzio

  ZBANOWANY UNBAN

  20:44-20:48 nieźle koleżka zapierdziela
 3. JuzioDyzio

  ZBANOWANY UNBAN

  W takim razie moje nie dopatrzenie, jeśli tak to oczywiście UB, ale trza poczekać na decyzję UB team'u Dodano 1 minuta później --------------------------------------------------------------------------------- Tak, proszę o UB dla kolegi
 4. JuzioDyzio

  ONLY DD2 RESP TT

  Z tego co zauważyłem, dobrze działa trochę spamu na [email protected] typu: "cele, paka" " szybciej z tego respa". Dwie, trzy rundy spamu i już inaczej grają. Poza tym, najwięcej o kampę TT płaczą gracze, którzy już zginęli i nie interesuje ich wynik rundy, bo chcą poprostu grać. Moim zdaniem, nie pogodzimy wszystkich graczy. Jest to serwer 4fun, tu się trzeba poprostu dobrze bawić wykonując jakoś cele. Grają tu nowi gracze CS'a jak i ci z doświadczeniem. Temat kamipenia był, jest i będzie ciężki do rozwiązania..... ?
 5. JuzioDyzio

  ONLY DD2 RESP TT

  1. Pomysł ok, ale trzeba by zrobić "antyrasz" dla CT, bo jak CT zraszuje to normalną sprawą jest, że TT musi cofnąć i trochę pokampić 2. Wprowadzenie "antykampy" dla TT bez "antyrasza" dla CT wprowadzi jedynie zamieszanie. 3. Można by zastosować dla CT "antyrasz" np na 30sekund, żeby to jakoś pogodzić. 4. W sumie tak jak jest nie jest źle, ja lubię raszować od strony CT jak i od TT. 5. No i jak by rozwiązać problem, gdy TT wraca przez respa?
 6. JuzioDyzio

  Rozwiązane Bac na VAC - pozwolić grać? Tak czy nie?

  Skoro ten temat był już ustalany i jest to tu dopuszczalne, to proszę o zamknięcie tematu (nie chcę robić zamętu ?. Ale proszę o umieszczenie tego w regulaminie serwera, ponieważ niejeden gracz uważa to za niedopuszczalne. ?
 7. Kiedyś granie ze zbanowanym kontem steam przez VAC było nie do przyjęcia na żadnej serwerowni. Dziś jest to tu dopuszczane gdy ban nie ma nic wspólnego z daną grą. Dziś można używać rożnych sposobów niedopuszczonych przez VAC w jednej grze np. CS GO, w niej dostać ban, a w innej grze np. CS 1,6 udawać, że się jest czystym. Czym jest VAC? Gdy użytkownik łączy się z serwerem objętym ochroną VAC z komputera, na którym zainstalowano możliwe do zidentyfikowania oprogramowanie pozwalające na dokonywanie oszustw, Valve Anti-Cheat zablokuje użytkownikowi możliwość łączenia się z zabezpieczonymi serwerami w przyszłości. System VAC skutecznie wykrywa oszustwa za pomocą ich sygnatur. Każda nieoficjalna zmiana dająca graczowi przewagę nad innym jest uznawana za oszustwo i aktywuje blokadę VAC. Dotyczy to między innymi wszelkich zmian w plikach .EXE oraz .DLL danej gry. Zakładam więc ankietę, chcę poznać Wasze zdanie na ten temat.
 8. JuzioDyzio

  ODBANOWANY UB Rolex.

  Jeśli dostanie UB, to ja rezygnuję z admina....
 9. JuzioDyzio

  DODANY Podanie - T0scik

  Jestem na Tak, W dzień (przynajmniej 9-17 jak ja gram) nie widać zbytnio adminów, dopiero po południu więcej. Trza by poszukać takich co od rana grają. Mięsem chyba każdy czasem rzuci, to gra akcji i nerwów ??!!! Powodzenia !!
 10. JuzioDyzio

  DODANY podanie o admina

  Jestem na TAK ! 1. Był już adminem na csone (miał przerwę w grze z powodów osobistych) 2. kultura - Tak 3. zna się na rzeczy 4. zgłasza na [email protected] 5. starzy gracze go znają 6. Forum? dla mnie mało istotne, ale trza zaglądać tak czy inaczej, ważne, że na serwerze będzie pilnował 7. podanie jak należy DAJMY MU SZANSĘ NA POWRÓT !!! ???
 11. JuzioDyzio

  ONLY DD2 1 runda nowej mapy na noże PROPOZYCJA

  Tak, ale 30-40 sekund starczy
 12. JuzioDyzio

  ODBANOWANY fullop screeny

  Ss'y zrobione przeze mnie przez pomyłkę, proszę o odbanowanie. fullop, sorry za kłopot !!! źle klikłem ....
 13. JuzioDyzio

  Rozwiązane hlr na słabych setach iksde iksde

  dla mnie słaba ta rozpiska 1:14 poprawia celownik i strzela 1/4 2:27 - 2:33 cały czas poprawia celownik, dobra synchronizacja myszki z burstem 1/4, pozatym nie trzeba było wiele robić, tylko strzelać, sami wlatywali na celownik reszta normalne ruchy myszką, dobra synchronizacja myszki z burstem.... będziemy się przyglądać :), konto steam ma z 2018, a strzela jak jakiś 6k XD
 14. JuzioDyzio

  ODRZUCONY .Bq~ posprząta

  Z tego linku (po to się go w podaniu daje): https://www.gametracker.com/player/.Bq~/193.33.176.87:27022/ wynika, że ma przegranych na DD2 12939 minut, co dzieląc przez 60 daje nam 215 h, a od ostatniego kasowania ranku może i ma 11h, ale to jest nieadekwatne do rzeczywistości. Admini są bardziej potrzebni na serwerze niż na forum. Przepraszam za ponowną wypowiedź w temacie, ale .Bq~ gra naprawdę sporo i posiada więcej kultury niż niejeden admin. .Bq~ trzymam mocno kciuki, lecz decyzja nie należy już do mnie :)