Fatal1T

Użytkownik

Community Reputation

46

2 Followers

Recent Profile Visitors

385 profile views
 1. Fatal1T

  [Wywiad] Fatal1T

  hahahahahah wiedzialem ze ktos tak to moze odebrac ???? ogolnie @Daniel bardzo przyklada sie do swojej pracy redaktora na forum wiec jak najbardziej +
 2. Fatal1T

  ONLY DD2 Pochwal się swoimi statami!

  To i ja wstawię :D http://host.csone.eu/files/dedust20010_5bda3fd52a8d7.bmp
 3. Fatal1T

  ODRZUCONY Podanko

  Cóż adminem byłem wielokrotnie, miałem własne serwery itp. więc wiem co się z czym je. Czita od skila też potrafię odróżnić więc myślę, że mogę wam się przydać, a gram aktualnie tylko na DD2. Wielokrotnie też można zauważyć nadużywanie mikrofonu, czy też dzieci wyzywających innych.. Fakt nikt z nas nie jest ideałem, zdarza mi się czasem przeklinać jednakże nie obrażam tym nikogo a teksty typu "Twoja stara" itp raczej nie powinny być tolerowane. Godzinki już nadrobione :). " Lol, to nie chodzi oto zebys nabil 20h na sile do podania, tylko zeby inni admini widzieli, ze grasz aktywnie, nie stwarzal problemow itp. Ja osobiscie gram teraz rzadziej, raz z Toba gralem (chyba wczoraj) i tyle, co moge o Tobie powiedziec to, ze z mikra nie korzystasz. Pograj miesiac, dwa, trzy na serwerze i dopiero skladaj podanie" Co do Twojej wypowiedzi odpowiem tutaj poniewaz nie bede nabijac zbednych postow... Z mikrofonu korzystam i te godziny nie byly nabite na "sile" tak jak to powiedziales... Mialem czas to gralem i godzinki sie wbily. Takze jesli nie grasz czesto to najpierw upewnij sie ze to co mowisz jest zgodne z prawda.
 4. Fatal1T

  Rozwiązane Podanie o admina

  Oczywiście na tak! Jest ogarnięty Gra na serwerze Wie co i jak Brakuje adminów. :)
 5. https://www.gametracker.com/player/Fatal1T/193.33.176.87:27022/ Cóż adminem byłem wielokrotnie, miałem własne serwery itp. więc wiem co się z czym je. Czita od skila też potrafię odróżnić więc myślę, że mogę wam się przydać. Na tą chwilę jedyny bardzo wielki minus to godzinki jednakże chyba sami o tym doskonale wiecie, że godzinki się nadrobi a zwłaszcza, że w tym momencie gram praktycznie tylko na ONLY DD2.
 6. Fatal1T

  Witam

  No witaj
 7. Fatal1T

  Propozycja zaakceptowana Propozycja

  W dziale dla redakcji dlaczego nie? Będzie dużo bardziej czytelniejsze niż edytowanie postów.
 8. Fatal1T

  Rozwiązane Rezygnacja

  Żaden żal dupy tylko niech ludzie wiedzą co się tam dzieje... Tytus pokazuje w ten sposób, że ma głęboko gdzieś graczy którzy tam grają a skoro tak jest to po co wgl zakładał te serwery.
 9. Fatal1T

  Rozwiązane Rezygnacja

  Rezygnuję z admina go mod #3. #4 z powodu takiego, że właściciel serwera ma go, że się tak wyrażę głęboko w dupie... Serwery są puste nic na nich nie jest robione nawet mu się nie chce zerknąć w głupie działy podania o admina czy spraw serwera... Dużo propozycji jest nierozpatrzonych.. Kompletny brak zainteresowania ze strony Tytusa... Zadam Ci jedno pytanie.. Po co trzymasz te serwery? Zamknij je najlepiej zostaw sobie coda tylko bo widzę, że to jedyny z Twoich serwerów którym się jako tako interesujesz... Serwery prędzej czy później i tak upadną całkowicie nawet już nikt ze stałych graczy nie chce tam grać widząc to co robisz!!!
 10. Fatal1T

  ⚤ AK-47 | Playboy | Fontside Mysty | Red GLOVES+pack

  calkiem spoko model
 11. Fatal1T

  ★?? "Znani i lubiani" Viki <3

  taka tam wredota ;3 ogolnie bardzo sympatyczna, mila, ogarnieta i jako admin tez zastrzezen nie mam ;3 Edit Daniel: @Fatal1T przeczytaj steam
 12. Fatal1T

  DODANY Podanie

  Oczywiście, że na tak bo jak sama napisałaś "Byłem już administratorem" Czyli dość duże doświadczenie ma dodatkowo była w UBTeam, jest moderatorem czyli pilnuje porządku na forum ogólnie więc skoro wyraża takie chęci dlaczego ma nie pilnować serwera? Widać, że gra także nic dodać nic ująć :).
 13. Fatal1T

  Pytanie Dnia 152

  Żadna z wymienionych rzeczy nie jest gorsza bo wszystko jest dla ludzi ale Z GŁOWĄ!!! Co powiecie na to, że ludzie palą, piją całe życie a mają lepsze zdrowie od niejednej osoby co nie tknie nawet alkoholu czy fajek?
 14. Fatal1T

  [Archiwum]Błędy...

  Tytus jak długo mamy czekać na poprawę wszystkich błędów związanych z go modem? Serwer tak muli, że stwarza klatki graczom, spadający FPS i wiele wiele innych... Nawet głupiego bana nie można dać przez amxmodmenu ponieważ albo podmieniając menu nie dałeś poprawnej komendy albo plugin działa nieprawidłowo... Kiedy w końcu coś się zacznie dziać z tymi serwerami? Jak tak dalej pójdzie one nie pociągną zbyt długo przy zerowym zainteresowaniu.. Jeżeli brakuje Ci czasu na nie by wszystko zrobić jak należy to po co się wgl brałeś za to? Ja rozumiem życie prywatne itp no ale bez przesady ile czasu można to robić.. Nawet zrobić już nową paczkę kompletną na innym serwerze przetestować i po prostu zamknąć serwer na parę h i wgrać kompletną paczkę w której już wszystko będzie działało jak należy...
 15. Fatal1T

  Sieciowa Śmietanka

  Najlepszy HeadAdmin: @Kotka Najlepszy Moderator/ JuniorAdmin/ Członek UBT: @Zangetsu Najlepszy admin serwerów Maxiora:@Zamasu Najlepszy admin serwerów Tytusa: @pankracy1 (Czekam aż się "buchem" za to, że Cię wytypowałem podzielisz :D) Najlepszy ProPlayer: @Strzałeczka (Czekam na 1 vs 1 mordeczko ) Największy BOT: @Vejs (Dosłownie większego bota nie ma :3) Uzależniony/na od forum: @Klaudia. Mistrz Poprawnej Polszczyzny: Największa maruda: @Vejs Najbardziej sympatyczna osoba: @Czaarna Najbardziej kulturalna osoba:@Radzisz Najbardziej pomocna osoba: @Klaudia. (Jako pierwsza mi pomogła jak na sieć wpadłem takie tam pytanko było :D) Najbardziej zaufana osoba: Najbardziej wredna osoba: @Viki <3 Najbardziej zakręcona osoba: @pankracy1 Największy śmieszek: @Daniel Spamer chatbox’a:@Radzisz Największy zadymiarz/zadymiara: @Vejs (I ja jak ktoś podpadnie haha :D) Największa parówa: @Zangetsu (Wiem, że to lubisz) XD Kobietka Miesiąca: @Viki <3 Mężczyzna Miesiąca: Nie byłbym sobą jak bym czegoś od siebie nie dodał :D.