♞ LANIA

Użytkownik

Community Reputation

8

3 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Obrazanie wzorowych graczy i niczego niewinnemu amatora znanego pod nickiem: iMm*ballack WINNY: "KirkLanD" 1047 STEAM_0:1:3513038 Demko ponad 50mb wrzucone na hosting ponizej: https://megawrzuta.pl/download/922c596108b9ccac5800e46c85612589.html Dziekuje, pozdrawiam LANIA
 2. ♞ LANIA

  Rozwiązane LANIA

  Witam, Co Ty mi i o mnie za bajki opowiadasz? Jakbyś nie zauważył moje mikro jest używane głównie do podania info. Na rozmowy, pogaduszki i śmieszki mam czas oraz odpowiadam głównie, gdy padnę. W większości czasu używam zwykłego czat say. Nie próbuj mnie prowokować, bo Ci nie wyjdzie. Jakbyś zauważył większość zaczepek nowych graczy ignoruję i po prostu potrafię przemilczeć. To ktoś kto wchodzi pośmieszkować i rozluźnić atmosferę, z czego również sama często używam zwrotu, że grają tu same dzieci jest skazany na banicję i mutacje? Trochę przemyśl swoje zachowanie. Jak często daję po sobie poznać, że nie mam tych 12 lat, po prostu taki mam ton głosu, mogę nim manipulować a tym samym Wami kumple :D. Zamiast się pogodzić z tym to próbujesz ze mną walczyć. A propos czy możesz mi potwierdzić swój wiek, bo nigdy nie słyszałam byś używał mikro. Więc jeśli używasz admina by tylko mnie banować lub mutować to trochę nie w porządku wobec mnie. Może czasem warto się zakumplować lub ignorować mnie jeśli moje zachowanie Ci nie opowiada. Przepraszam za wtrącenie komentarza przed decyzją adminów i nie próbuję się usprawiedliwiać. Rozejm? Pozdrawiam, Lania.
 3. ♞ LANIA

  Rozwiązane LANIA

  Witam kolegów, koleżanki i kumpli. Wnoszę o poniesienie konsekwencji dla gracza=admina "kazak". Wchodzę na serwer, nawet się nie odezwałam i już dostałam mutę. Mój kumpel mnie odblokował. Po minucie znów dostaję mute. Jeśli mój głos komuś nie odpowiada to sobie wpisuje /mute - zakładam, że większości. Jeśli admin o tym nie wie to niech się zapozna jeszcze raz z regulaminem. I się nie ośmieszaj się Pan, Panie kazak. To trochę zabawne jak sobie Panrobisz samowolkę, a gram nie od dziś na Waszym serwerze. Potwierdzam ja i dziękuję za taki komplement, ale już skończyłam 27 lat i szykuję się na 28 świeczek na torcie w tym roku! To trochę męczące i chciałabym by najwyższy Sąd i grono adminów coś z tym zrobiło. Z góry dziękuję. Lania, od zakupu steam 11.11.2011 mam 12 lat. Pozdrawiam ja.
 4. Wasz hosting mi nie działał. Pliki wrzucone na zippy. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : LANIA Santa ' s Little Helper [AMXBans] Powod : ' Wstaw ssy+demko na CsOne.Eu ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CsOne.Eu [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 46043354 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 90.213.218.55 ' [AMXBans] =============================================== Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole. A i jeszcze jedno. Admin mi napisał: "mikro +16". To tyle z żalów.
 5. ♞ LANIA

  Rozwiązane LANIA

  Twój nick podczas gry: LANIA Serwer, na którym dostałeś bana: Only_dd2 Data/godzina: 10-07-2016 Link do Screenów + Demka: Wycinek z consoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CsOne.Eu [AMXBans] Powod: 'kultura' [AMXBans] Dlugosc bana: '30 minutes' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:46043354' [AMXBans] Twoje IP: '90.219.85.138' [AMXBans] Zbanowany przez Admina: zaufajdobrymradom [AMXBans] =============================================== Zgodnie z taryfikatorem banów: https://www.csone.eu/page/taryfikator_banow/ Nie widzę odpowiedniego punktu dotyczącego KULTURY. Nie zauważyłam u siebie nieodpowiedniego zachowania, hola hola ale za tekst JAJCO dostaje się [email protected]@? Za takie bzdury już bany lecą? I to dla kogo i za co i na ile? Nie gram tu od dziś, także czuję się w miarę swobodnie. Pierwsze runda: LANIA: drużyna TT; zaufajdobrymradom: drużyna CT. Proszę o ub i rozpatrzenie sprawy pozytywnie. Pozdrawiam, LANIA.
 6. Twój nick podczas Gry: LANIA Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: asad Data zdarzenia: teraz Mapa: de_d2 Screeny / Demko: .załącznik. Opis sytuacji: Chłopcu coś się chyba pomyliło, ale za każdym razem, gdy gram-a gram rzadko (no tak trochę dziś cały dzień >D ), obraża mnie. Wnoszę o ubezwłasnowolnienie i dożywocie w odmętach innych serwerów dla tego per Pana [czyt. perma]. Pozdrawiam ja, Łania. "asad" 2790 STEAM_0:1:3513038
 7. ♞ LANIA

  ONLY DD2 Soundy

  Sprawdź czy masz max Effects w opcjach
 8. ♞ LANIA

  Rozwiązane [ROZWIĄZANE]Gracz DM

  Twój nick podczas Gry: LANIA Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: "SZIRKOV" 1075 STEAM_0:0:29742455 Data zdarzenia: 04-03-16 Mapa: de_dust2 Screeny / Demko: Opis sytuacji: Gracz obraża i psuje atmosferę na serwerze. Proszę o ukaranie. Do widzenia.