Mrs D.

Użytkownik

Mrs D. last won the day on October 25 2018

Mrs D. had the most liked content!

Community Reputation

577

About Mrs D.

 • Rank
  Przydupasek Klaudii <3
 • Birthday 08/08/1993

Profile Information

 • Nick
  Unicorn Believer
 • Miasto
  Szczecin

Recent Profile Visitors

7,745 profile views
 1. Mrs D.

  [Plebiscyt ROKU] CsOne.Eu 2018

  1. Najlepszy Head Admin: @ips 2. Najbardziej zaangażowana osoba z administracji forum (Redaktor, Moderator, UB Team, Junior Admin) : @Klaudia. 3. Najlepszy Admin serwera: - 4. Najsurowszy Admin serwera: - 5. Najbardziej odpowiedzialna osoba: @PaCiiaa. / 69. 6. Najbardziej zaufana osoba: @Klaudia. 7. Najbardziej pracowita osoba: - 7. Największa maruda na sieci: - 8. Mistrz ciętej riposty: - 9. Niewyparzony jęzor: @Czaarna 10. Najbardziej kulturalna osoba: @Elina* 11. Najzabawniejsza osoba: @Kuba Bimbrownik 12. Najbardziej lubiana osoba: - 13. Najbardziej pomocna osoba: - 14. Najbardziej niedoceniona osoba: - 15. Największy spamer na chatbox’ie: - 16. Najbardziej toksyczna osoba: @Czaarna 17. Najbardziej denerwująca osoba: @czeno wudzitsu 18. Największy flirciarz: - 19. Najbardziej uzależniony/a od forum: - 20. Najbardziej wredna osoba: - 21. Kobietka roku: - 22. Mężczyzna roku: - 23. Metamorfoza roku (negatywna i pozytywna – proszę wpisać 2 osoby): - 24. Największa klapa roku: - 25. Dyskusja/temat/post roku: -
 2. Mrs D.

  "Znani i lubiani" ★??kAnia123

  Najbardziej nieogarnięta osoba wśród adminów, powtórz mu 15 razy, to i tak do niego nie dotrze. Posługuje się własnym pijackim językiem, którego nie rozumie nikt poza nim samym, teksty jakie rzuca w moim kierunku są po prostu obrzydliwe. Przesiaduje na spect będąc afk, żeby później twierdzić, że jest najlepszym adminem, bo ma najwięcej godzin, a reszta nie nadaje się do niczego. Spamuje bindami o celach mapy i respie tt od razu po rozpoczęciu rundy, bo nie można napisać raz, trzeba zakryć ludziom pół ekranu, nie? Kiedy tylko widzę, że wchodzi na serwer, tracę chęć do gry i życia. Staram się go ignorować, ale to jest tak uparta i upierdliwa osoba, że czasem się nie da.
 3. Mrs D.

  Rozwiązane Dawno x2

  W poprzednim podaniu pisałeś podobnie - miałeś dużo pracy, nadrobisz aktywność. Od tego czasu nic się nie poprawiło, po prostu za mało grasz, żeby zostać adminem. Jeśli będziesz kiedyś składał jeszcze raz podanie, to NAJPIERW popraw aktywność, a później pisz. Nikt nie będzie wierzył w żadne obietnice nadrobienia godzin, zwłaszcza, że to już drugi raz, a nic się w tym kierunku nie zmienia. Jestem na nie.
 4. Mrs D.

  Paluch "Balans" feat. Słoń prod. APmg

  No i jest ?
 5. Mrs D.

  Paluch "Balans" feat. Słoń prod. APmg

  ??? A kurier z moim preorderem jak zwykle się spóźnia... ?
 6. Mrs D.

  Aleluja

  W tym przypadku oryginał jest najlepszy. :)
 7. Mrs D.

  Pytanie Dnia 184

  Zapomniałam o podchodach! W te kółko też grałam, tylko jakoś inaczej na to mówiliśmy, nie pamiętam jak. ?
 8. Mrs D.

  Pytanie Dnia 184

  Ciuciubabka! ❤️ Kochałam też grę w klasy, skakankę, gumy, różne zabawy z piłką. Kurczę, co to były za czasy!
 9. Mrs D.

  Rozwiązane KOMUNIKATYWNI

  Przeprowadź ankietę na serwerze ??
 10. Mrs D.

  DODANY Podanie - T0scik

  Hahaha, kulturalny? No przepraszam, ale za każdym razem jak jest na serwerze, to go upominam, żeby nie obrażał. Nie.
 11. Wyślę Ci zdjęcie jak przyjdzie. ?
 12. Mrs D.

  DODANY podanie o admina

  Patrząc na GT mam wrażenie, że nabijasz godziny siedząc na spect, żeby się przypadkiem nikt nie przyczepił, że mało grasz... W każdym razie trochę ponad tydzień po powrocie (nie liczę tych kilku dni, kiedy na serwerze byłeś po 20 minut) to zdecydowanie zbyt wcześnie na podanie. Na tę chwilę jestem na nie. Zgłaszaj to na [email protected], admin nie widzi/nie słyszy wszystkiego.
 13. Mrs D.

  ODRZUCONY Dawno ?

  Grasz mało i nieregularnie, wybrałeś kiepski moment na złożenie podania. Wiadomo, że patrzymy na zachowanie na serwerze itp., ale przede wszystkim na GT, a 8x po mniej niż 25 minut i 3x po trochę więcej niż godzinę na serwerze w ciągu ostatnich 30 dni zdecydowanie nie porywa. 2:51:23 od resetu? Nie.
 14. Mrs D.

  Wyniki sieciowej śmietanki #wrzesień

  Dlaczego? Sowa nie powinien zostać wykluczony z powodu jego rezygnacji. Napisał ją 25 października, a głosy oddawaliśmy za wrzesień, nie za październik. We wrześniu był aktywny na forum i jako admin, nie widzę więc powodu dla którego miałby zostać pominięty. Analogicznie - tytuł tematu powinien mieć w sobie #wrzesień a nie #październik. ?