Mrs D.

DE_DUST2

Mrs D. wygrał w ostatnim dniu 25 Październik

Mrs D. ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

549

O Mrs D.


 • Grupy użytkownika: DE_DUST2


 • Tytuł: Przydupasek Klaudii <3


 • Ilości postów: 435


 • Reputacja: 549


 • Ilość wygranych dni: 6


 • Dołączył : 03.12.2015


 • Jesteś z nami od: 1081 Days


 • Ostatnia aktywność:


 • Aktualnie:


 • Wiek: 25


Kluby

Informacje o profilu

 • Nick
  Unicorn Believer
 • Miasto
  Szczecin

Ostatnio na profilu byli

6,962 wyświetleń profilu
 1. Mrs D.

  DODANY Podanie - T0scik

  Hahaha, kulturalny? No przepraszam, ale za każdym razem jak jest na serwerze, to go upominam, żeby nie obrażał. Nie.
 2. Wyślę Ci zdjęcie jak przyjdzie. 😂
 3. Mrs D.

  ONLY DD2 podanie o admina

  Patrząc na GT mam wrażenie, że nabijasz godziny siedząc na spect, żeby się przypadkiem nikt nie przyczepił, że mało grasz... W każdym razie trochę ponad tydzień po powrocie (nie liczę tych kilku dni, kiedy na serwerze byłeś po 20 minut) to zdecydowanie zbyt wcześnie na podanie. Na tę chwilę jestem na nie. Zgłaszaj to na u@, admin nie widzi/nie słyszy wszystkiego.
 4. Z jednej strony taka możliwość wypowiedzenia się we własnym podaniu może szybko zweryfikować, czy ktoś się nadaje czy nie. Mam tu na myśli raczej podania na admina, a nie na funkcje forumowe. Jeśli osoba nie potrafi spokojnie odeprzeć ewentualnych ataków, to nie poradzi też sobie z uspokojeniem atmosfery na serwerze. Z drugiej natomiast istnieje duże ryzyko, że podania przybrałyby formę dyskusji, bo "skoro on odpiera moje argumenty i przedstawia swoje, to ja powinienem mieć prawo udowodnić, że nie ma racji."
 5. Mrs D.

  ODRZUCONY Dawno ?

  Grasz mało i nieregularnie, wybrałeś kiepski moment na złożenie podania. Wiadomo, że patrzymy na zachowanie na serwerze itp., ale przede wszystkim na GT, a 8x po mniej niż 25 minut i 3x po trochę więcej niż godzinę na serwerze w ciągu ostatnich 30 dni zdecydowanie nie porywa. 2:51:23 od resetu? Nie.
 6. Dlaczego? Sowa nie powinien zostać wykluczony z powodu jego rezygnacji. Napisał ją 25 października, a głosy oddawaliśmy za wrzesień, nie za październik. We wrześniu był aktywny na forum i jako admin, nie widzę więc powodu dla którego miałby zostać pominięty. Analogicznie - tytuł tematu powinien mieć w sobie #wrzesień a nie #październik. 😉
 7. Mrs D.

  Rozwiązane ADMINI +

  Co? 👀
 8. Mrs D.

  Rozwiązane ADMINI +

  Nooo, byłby rewelacyjnym adminem, zwłaszcza z tekstami "wyjdź z respa jeba*cu" do gościa przed anarchią.
 9. Mrs D.

  Pytanie Dnia 168

  Jeśli już piję kawę to tylko rozpuszczalną z duuuuuuużą ilością mleka.
 10. Mrs D.

  ODRZUCONY Podanie Mrs D.

  Moje pierwsze podanie na moderatora składałam w kwietniu, zostało odrzucone przez zbyt krótki staż po powrocie. Od tego czasu minęło ponad pół roku, jak widać cały czas tu jestem (i nigdzie się nie wybieram) i nadal chcę pomóc zostając moderatorem. Nie posiadam żadnych funkcji na forum, więc obowiązki moderatora z niczym by mi nie kolidowały. Admin na serwerze również nie stoi na przeszkodzie, tak czy siak spędzam na forum dużo czasu. Myślę, że dogaduję się z użytkownikami (a przynajmniej z większością). Zdaję sobie sprawę z tego, że może nie wszyscy za mną przepadają, ale w końcu moderator to nie celebryta, żeby miał być znany i lubiany. W tym przypadku najważniejsze chyba jest, żeby dogadywać się z obecnymi modami i stworzyć zgrany i świetnie pracujący zespół, co raczej udałoby mi się zrobić z Patrycją i Klaudią. 😉 Staram się pomagać jak tylko umiem, zgłaszam błędy związane z forum i serwerami, potrafiłam nawet wykrzesać z siebie resztki sił, żeby zrobić grafikę promującą serwer JailBreak, który niestety nie wypalił. Jestem opanowana, nie wybucham, do wszystkiego podchodzę na spokojnie, z dystansem. Jeśli chodzi o poprawną polszczyznę, to chyba nie ulega wątpliwości, że nie popełniam głupich błędów, może jedynie mam mały problem z przecinkami (ale taki naprawdę mały, czasem wstawię ich za dużo). Wydaje mi się, że przez te kilka lat, które tu spędziłam pokazałam, że znam regulaminy i je respektuję. Nie mam i nie miałam na koncie żadnych warnów, jedynie małe słowne upomnienie od Klaudii, kiedy zdarzyło mi się jakiś czas temu wysłać 3 wiadomości z rzędu na chatboxie. Przyznaję się do winy, żałuję i obiecuję, że nigdy więcej się to nie powtórzy. 😉 Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie, Mrs D.
 11. Mrs D.

  Rozwiązane Muteban

  Hej, znów nie pokazuje powodu mute na serwerze. Proszę o poprawienie tego. :)
 12. Mrs D.

  Pytanie Dnia 166

  Bez cytryny i oczywiście bez cukru, bo cukier to zabójstwo dla herbaty, ale ogólnie nie przepadam za klasyczną czarną herbatą. Uwielbiam zieloną, białą (liściaste), od jakiegoś czasu piję też smakowe aromatyzowane, bo mi mężulek przyniósł i się w sumie marnują. XD
 13. Mrs D.

  Pytanie Dnia 165

  Tak jak Dresiara napisała, nie ważne z gazem czy bez, byle mineralna. Ale najlepiej smakuje lekko gazowana.
 14. Mrs D.

  Go Mod Bug

  Ooo właśnie, dobrze że piszesz, na dd2 też mnie to irytuje.