Creatine

Użytkownik

Community Reputation

1

Profile Information

 • Nick
  Cwaniak**[EuQ]

Recent Profile Visitors

175 profile views
 1. Creatine

  ODRZUCONY Podanko od Cwaniaka :)

  No mam konto steam
 2. Co wy na to aby zamiast jakiejś klasy premium dodać inną bo i tak na serwie są tylko: smierc i admiral a no i czasem kapitana sie spotyka. nic więcej, daje propozycje na: Komandos(premium): Bronie: nóż i M4 Dodatki: 1/1 z noza m4 normalne obrazrnia na nozu lekko nie widzialny taki kamuflaz 60 ciche kroki 3 skoki. Na start ze 100 kondy. Piszcie co wy na to bo ja chetnie bym taką klasą pogral. Pozdrawiam Cwaniak**
 3. Creatine

  COD 501 Dodajcie nowe mapy!

  Jestem za. Cwaniak**
 4. Creatine

  Rozwiązane Zmiana premium

  Twój Nick: Cwaniak**[EuQ] Twoje SteamID: Chciałbym się zapytać czy mógłbym zmienić klasę premium wraz z przeniesieniem lvl, ponieważ jak bym zaczynał od 1lvl to się troche nie opłaca z tego względu że posiadam juz 182 lvl na smierci i trzymam się w top 4. Jaka masz premkę?:Smierć (182) Na jaka chcesz zamienić?: chciałbym Admirała (182)
 5. Creatine

  Rozwiązane Podanie o admina Sayain

  Chyba wszysto na tak, tyle ze jedyny minus, że mała aktywność na serwerze
 6. Creatine

  ODRZUCONY Podanko od Cwaniaka :)

  Nick z gry: Cwaniak**[EuQ] Imię:Arek Wiek: 17 Twoje STEAM_ID: "Cwaniak**[EuQ]" 25034 VALVE_0:4:648546675 I teraz Mały problem bo chodzi o to że posiadam grę steam oraz steam ale z niej nie kożysdtam ponieważ mam z nią problem. Gdyż pobiorę ją i odpale nick zmienia sięna unnamed i wszystko się resetuje. PS jeżeli ktoś wie jak się to naprawia to poproszę o pomoc na PW .www.skleptytus.gameclan.pl: Cwaniak. A na steam cwaniak447. nie korzystam z tego sklepu zakupy robie przez sms (Posiadam klasę premium) Dlaczego akurat Ty ??: Hmm.. Znam się na rzeczy, znam ludzi na serwerze jak i oni znają mnie (jestem top 4), na serwerze jest bardzo mało administratorów. Chciałbym, pomagać wspierać ten serwer. Na serwerze spędzam bardzo dużo czasu. Myślę że poradzę sobie w tej roli i gracze dadzą mi szansę Skąd wiesz o naszym serwie?: Grałem kiedyś na 401, potem miałem przerwę a gdy teraz wróciłem do gry przypomniałem sobie o tej serwerowni i znalazłem ten Posiadasz mikrofon?: Tak Miałeś mutacje głosu?: tak Znajomość AMXX: 8-9 Coś o sobie: Interesuje się grami komputerowymi oraz idę w kierunku informatyka jestem bardzo dobrym graczem w cs gram już około 6 lat w tą grę. Posiadałem własną serwer który trzymał się ponad rok, lecz później nie miałem czasu go utrzymywać. Miałeś / masz admina na innym serwerze: Tak oraz jak wspominałem wyżej miałem swoj serwer. PS jeśli chodzi o ten steam moge podesłać jakieś dowody.