Skocz do zawartości

Blended

Użytkownik

Reputacja

1

O Blended

 • Urodziny 28.08.2000

Informacje o profilu

 • Imię
  Wiktor
 • Nick
  Blended

Ostatnio na profilu byli

431 wyświetleń profilu
 1. COD 401 KLASA PREMIUM Z AMUNICJĄ i inne

  Jestem przeciw bezlikowi w klasie jak i w perku. Jest za mocny. Pełny magazynek po zabójstwie jest lepszym rozwiązaniem.
 2. COD 401 Problemy [PERKI/KLASY] [301/401]

  Serwer: Cod 410 Klasa/Perk: Tank Problem: Po wejściu w apteczkę hp dodane z inteligencji usuwa się. ; W pierwszej rundzie nie dodaje hp z inteligencji.
 3. Rozwiązane Coś nowego na reset?

  Co do lekkiego snajpera to proponuję usunąć mu drugi skok i dać dodatkowe 20-30% dmg. Przydałaby się jeszcze blokada stalkera na tej klasie.
 4. Rozwiązane Coś nowego na reset?

  Też mam propozycje co do perka. Może by tak stworzyć perk, który dodaje +40 do wszystkich cech. Wydaje mi się, że nie zachwiałby balansu. Uważam, że perk mistrz scouta powinien zostać znerfiony i mieć stałe szanse 1/2 na natychmiastowe zabicie. Sam gram nim bardzo dużo i uważam, że jest zdecydowanie za mocny. Do poprawy są również skoki na lekkim snajperze. Mając zakupionego vipa, nie ma się 3 skoków, a tylko 2 przypisane do klasy. Poprawiłbym również z lekka maksymalną kondycję speedhackera bo biega troszkę za wolno i samym nożem ciężko kogokolwiek zabić. Także jakieś 25-50 dodatkowej kondycji byłby w porządku. Ewentualnie powinno się dodać dodatkowy skok bo nie mając vipa ciężko cokolwiek nim ugrać. Co do votemap również jestem za tym, żeby to przywrócić. Dzięki temu aktywność na serwerze by się poprawiła, sam czasem wychodzę z serwera ze względu na mapę. Pozdrawiam
 5. Rozwiązane Saper [Premium]

  Jestem na nie. Darmowy saper jest dobry i to wystarczy.
 6. Jako iż nożownik jest najmniej grywalną premką proponuję wgrać mu jeden z tych perków: pancerz nemomixowy/ciche kroki/tarcza swat. Nie są to jakieś wyważone bonusy więc myślę, że nie wzmocniłoby go na tyle, żeby był mocniejszy od reszty klas premium. Proszę o przemyślenie sprawy.
 7. Rozwiązane Stalker

  Według mnie stalker jest perkiem przesadzonym i zbędnym. Całkowicie psuje grę na serwerze, jaki sens ma gra, gdy jedna osoba która może kampić z bronią będąc całkowicie niewidzialnym wybija pół przeciwnego teamu, a sama ginie najczęściej od draśnięcia granatem. Wnoszę o jego usunięcie, już temat szturmowca był nie raz poruszany, gdzie twierdzono że jest za mocny bo ma niewidzialność z nożem, a tu możemy być niewidzialni z każdą bronią.
 8. Rozwiązane Nożownik

  Ja bym nożownika raczej do szturmowca nie porównał bo to dwie całkiem inne klasy, ale mniejsza o to. Poza tym co będzie temu nożownikowi po cichych krokach skoro są przydatne tylko i wyłącznie przy zachodzeniu przeciwnika od tyłu. Zmniejszenie widoczności to zły pomysł, już o szturma są wielkie bóle dupy. Teleport już ma magik i jest on równie chamski co niewidzialność szturmowca, poza tym nie zawsze zdążysz dobiec do przeciwnika z tym nożem. Skoro nożownik jest klasą premium to nie powinien mieć mniej przywilejów od zwykłej klasy (speed hackera). Skoro premium ma zablokowane bronie to z jakiej paki zwykła klasa ma mieć je odblokowane. Bronie powinny być odblokowane na obu klasach, a jak już mają być blokowane to na speed hackerze. Aktualnie na serwerze nożownikiem gra może 1 osoba. Jeżeli się tej broni nie odblokuje to nie widzę sensu utrzymywania nożownika jako premki, ponieważ każda osoba nim grająca zorientuje się, że lepiej kupić vipa i grać darmową klasą, bo wyjdzie się na tym lepiej. A tak z innej paki, Bóg pisze się z dużej.
 9. Rozwiązane Nożownik

  Czy nożownik powinien mieć odblokowane bronie?
 10. @TyTuS. Co Ty na to żeby stworzyć temat z ankietą odnośnie odblokowania broni nożownikowi?
 11. Jestem za odblokowaniem nożownikowi broni, ewentualnie dodaniem go do zwykłych klas. Aktualnie bardziej opłacalna jest gra speedhackerem, więc nie widzę sensu podtrzymywać nożownika jako premki. Co do perków mam 3 propozycje: Piorunochron - odporność na pioruny. Notatki sapera - widzisz wszystkie miny. Geniusz - dodaje 70 inteligencji.
 12. COD 401 [PROPOZYCJA] Nowe perki

  Jeżeli chodzi o nowe perki to proponuję dodać notatki sapera. Notatki sapera - zwiększa widoczność min. Jeżeli chodzi o nanokombinezon to jestem przeciwny co do jego dodania. Gracze z dodatkowym dmg i magik z tym perkiem byliby zbyt mocni. Jeżeli chodzi o samego magika to proponuje zablokować mu perk naboje wroga o ile to jeszcze nie jest zrobione. Właśnie i co będzie z nożownikiem, będzie miał w przyszłości odblokowane bronie? Bo aktualnie ta klasa przestała być całkowicie grywalna. Proponuję odblokować mu bronie lub zmienić go na zwykłą klasę.
 13. Rozwiązane Speedhacker +amadeusz

  Ja również jestem za przywróceniem broni dla nożownika. Co do amadeusza to wydaje mi się, że zabiera trochę za dużo dmg przy max inty bo aż 60-70, przy czym ghost zabiera jakieś 50-60. Proponuję z lekka obniżyć zadawane dmg, bo jak na mp5, która jest najszybszą bronią są one naprawdę duże.
 14. Rozwiązane skarga

  Siwy ale co do tego binda się nie wyprzesz. Jako administrator serwera powinieneś zachowywać kulturę i dawać dobry przykład. Poza tym żarty, żartami ale troszkę za często to puszczając staje się to strasznie upierdliwe. :p
 15. Proponuję zablokować magikowi perk naboje wroga, z powodu teleportowania się i zabijania przeciwników od tyłu. Kolejnym problemem jest zbugowana m3. . Chodzi mi o wystrzelone 8 pocisków przy jednym strzale. Każdy pocisk ma oddzielne losowanie, przez co szansa na zabicie przy celnym strzale wynosi tak właściwie 100%. Proponuję usunąć ten perk, ewentualnie go jakoś poprawić o ile jest to możliwe.
×