Blended

Użytkownik

Community Reputation

4

About Blended

 • Birthday 08/28/2000

Profile Information

 • Imię
  Wiktor
 • Nick
  Blended

Recent Profile Visitors

809 profile views
 1. Blended

  [Archiwum]Propozycja

  Jestem na nie, zbyt mocny perk
 2. Blended

  Propozycja odrzucona Klasa dla Kitmaxa :)

  Jestem na nie, niewidka i 1/1 z kosy za mocne. Już lepiej poprawić speed hackera, albo przywrócić nożownika.
 3. Blended

  Rozwiązane Dodawanie statystyk

  Ja również jestem za przywróceniem poprzedniego systemu rozdawania umiejętności.
 4. Blended

  COD 301 KLASY COD 301/401

  [COD401] Proponuję przywrócić klasę Nożownik. Z tego co pamiętam to była odpowiednio wyważona ale straciła zainteresowanie po nerfie i przez to została usunięta, a ma duży potencjał.
 5. Blended

  COD 401 [COD 401/301] Reset + Zmiany

  @TyTuS.Powodem tej propozycji jest posiadany przez szpiega scout 1/2, a z tego co wiem to reszta klas z bronią typu awp/scout ma zablokowany ten perk żeby nie byli za mocni, więc sprawiedliwie względem innych klas byłoby zablokowanie stalkera na szpiegu.
 6. Blended

  COD 401 [COD 401/301] Reset + Zmiany

  Proponuje zablokować na szpiegu stalkera no chyba że jest to już zrobione.
 7. Jestem przeciw bezlikowi w klasie jak i w perku. Jest za mocny. Pełny magazynek po zabójstwie jest lepszym rozwiązaniem.
 8. Blended

  [Archiwum]Problemy [PERKI/KLASY] [301/401]

  Serwer: Cod 410 Klasa/Perk: Tank Problem: Po wejściu w apteczkę hp dodane z inteligencji usuwa się. ; W pierwszej rundzie nie dodaje hp z inteligencji.
 9. Blended

  Rozwiązane Coś nowego na reset?

  Co do lekkiego snajpera to proponuję usunąć mu drugi skok i dać dodatkowe 20-30% dmg. Przydałaby się jeszcze blokada stalkera na tej klasie.
 10. Blended

  Rozwiązane Coś nowego na reset?

  Też mam propozycje co do perka. Może by tak stworzyć perk, który dodaje +40 do wszystkich cech. Wydaje mi się, że nie zachwiałby balansu. Uważam, że perk mistrz scouta powinien zostać znerfiony i mieć stałe szanse 1/2 na natychmiastowe zabicie. Sam gram nim bardzo dużo i uważam, że jest zdecydowanie za mocny. Do poprawy są również skoki na lekkim snajperze. Mając zakupionego vipa, nie ma się 3 skoków, a tylko 2 przypisane do klasy. Poprawiłbym również z lekka maksymalną kondycję speedhackera bo biega troszkę za wolno i samym nożem ciężko kogokolwiek zabić. Także jakieś 25-50 dodatkowej kondycji byłby w porządku. Ewentualnie powinno się dodać dodatkowy skok bo nie mając vipa ciężko cokolwiek nim ugrać. Co do votemap również jestem za tym, żeby to przywrócić. Dzięki temu aktywność na serwerze by się poprawiła, sam czasem wychodzę z serwera ze względu na mapę. Pozdrawiam
 11. Blended

  Rozwiązane Saper [Premium]

  Jestem na nie. Darmowy saper jest dobry i to wystarczy.
 12. Jako iż nożownik jest najmniej grywalną premką proponuję wgrać mu jeden z tych perków: pancerz nemomixowy/ciche kroki/tarcza swat. Nie są to jakieś wyważone bonusy więc myślę, że nie wzmocniłoby go na tyle, żeby był mocniejszy od reszty klas premium. Proszę o przemyślenie sprawy.
 13. Blended

  Rozwiązane Stalker

  Według mnie stalker jest perkiem przesadzonym i zbędnym. Całkowicie psuje grę na serwerze, jaki sens ma gra, gdy jedna osoba która może kampić z bronią będąc całkowicie niewidzialnym wybija pół przeciwnego teamu, a sama ginie najczęściej od draśnięcia granatem. Wnoszę o jego usunięcie, już temat szturmowca był nie raz poruszany, gdzie twierdzono że jest za mocny bo ma niewidzialność z nożem, a tu możemy być niewidzialni z każdą bronią.
 14. Blended

  Rozwiązane Nożownik

  Ja bym nożownika raczej do szturmowca nie porównał bo to dwie całkiem inne klasy, ale mniejsza o to. Poza tym co będzie temu nożownikowi po cichych krokach skoro są przydatne tylko i wyłącznie przy zachodzeniu przeciwnika od tyłu. Zmniejszenie widoczności to zły pomysł, już o szturma są wielkie bóle dupy. Teleport już ma magik i jest on równie chamski co niewidzialność szturmowca, poza tym nie zawsze zdążysz dobiec do przeciwnika z tym nożem. Skoro nożownik jest klasą premium to nie powinien mieć mniej przywilejów od zwykłej klasy (speed hackera). Skoro premium ma zablokowane bronie to z jakiej paki zwykła klasa ma mieć je odblokowane. Bronie powinny być odblokowane na obu klasach, a jak już mają być blokowane to na speed hackerze. Aktualnie na serwerze nożownikiem gra może 1 osoba. Jeżeli się tej broni nie odblokuje to nie widzę sensu utrzymywania nożownika jako premki, ponieważ każda osoba nim grająca zorientuje się, że lepiej kupić vipa i grać darmową klasą, bo wyjdzie się na tym lepiej. A tak z innej paki, Bóg pisze się z dużej.
 15. Blended

  Rozwiązane Nożownik

  Czy nożownik powinien mieć odblokowane bronie?